Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 қазандағы № 340-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 4262 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 08-01-05/2458 ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4039 санымен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Ганюшкин ауылдық округінің бюджеті" деген сөздер "Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"188 064" сандары "188 009" сандарымен ауыстырылсын;
"133 271" сандары "133 216" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"188 064" сандары "188 009" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"44 194" сандары "44 762" сандарымен ауыстырылсын;
"36 207" сандары "36 775" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"44 194" сандары "44 762" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"46 279" сандары "51 856" сандарымен ауыстырылсын;
"43 377" сандары "48 954" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасында:
"46 279" сандары "51 856" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
"53 335" сандары "50 808" сандарымен ауыстырылсын;
"47 594" сандары "45 067" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
"53 335" сандары "50 808" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"Киров ауылдық округінің бюджеті" деген сөздер "Жаңаталап ауылдық округінің бюджеті" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 255-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 8 октября 2018 года № 340-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 октября 2018 года № 4262. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата от 5 октября 2018 года № 08-01-05/2458 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 255-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4039, опубликовано 18 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
слова "бюджет Ганюшкинского сельского округа" заменить словами "бюджет сельского округа Құрманғазы";
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "188 064" заменить цифрами "188 009";
цифры "133 271" заменить цифрами "133 216";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "188 064" заменить цифрами "188 009";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "44 194" заменить цифрами "44 762";
цифры "36 207" заменить цифрами "36 775";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "44 194" заменить цифрами "44 762";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "46 279" заменить цифрами "51 856";
цифры "43 377" заменить цифрами "48 954";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "46 279" заменить цифрами "51 856";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "53 335" заменить цифрами "50 808";
цифры "47 594" заменить цифрами "45 067";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "53 335" заменить цифрами "50 808";
в пункте 6:
слова "бюджет Кировского сельского округа" заменить словами "бюджет сельского округа Жаңаталап";

13-тармақтың 1) тармақшасында:
"Ганюшкин ауылдық округіне" деген сөздер "Құрманғазы ауылдық округіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтың 6) тармақшасында:
"Киров ауылдық округіне" деген сөздер "Жаңаталап ауылдық округіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

в подпункте 1) пункта 13:
слова "Ганюшкинского сельского округа" заменить словами "сельского округа Кұрманғазы";
в подпункте 6) пункта 13:
слова "Кировского сельского округа" заменить словами "сельского округа Жаңаталап".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.