Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 366-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4303 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"12 962 596" сандары "12 919 826" сандарымен ауыстырылсын;
"2 455 268" сандары "2 438 815" сандарымен ауыстырылсын;
"10 460 827" сандары "10 434 510" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"13 087 878" сандары "13 045 108" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық – 50%" деген жол "әлеуметтік салық – 37%" деген жолмен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"181 334" сандары "110 534" сандарымен ауыстырылсын;
"224 667" сандары "199 804" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"2 638 560" сандары "2 637 668" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXVI сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы желтоқсандағы
№ шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№244 -VІ шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2018 года № 366-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2018 года № 4303. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4030, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "12 962 596" заменить цифрами "12 919 826";
цифры "2 455 268" заменить цифрами "2 438 815";
цифры "10 460 827" заменить цифрами "10 434 510";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "13 087 878" заменить цифрами "13 045 108";
в пункте 2:
строку "социальный налог – 50%" заменить строкой "социальный налог – 37%";
в пункте 7:
цифры "181 334" заменить цифрами "110 534";
цифры "224 667" заменить цифрами "199 804";
в пункте 11:
цифры "2 638 560" заменить цифрами "2 637 668";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности председателя
внеочередной XXXVI сессии,
районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Приложение
к решению районного маслихата
№ -VІ от декабря 2018 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№244-VІ от 14 декабря 2017 года
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

13 045 108
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
509 189
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
387 651
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
34 181
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 081
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 100
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкiмiнiң аппараты
208 565
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
93 880
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 016
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 669
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
144 905
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 903
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 721
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 281
2
Қаржылық қызмет
1 859
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
1 859
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
1 370
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
489
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
134 755
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
30 023
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 671
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 352
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
36 684
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 410
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
274
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
8 935
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 935
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 037
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13 045 108
01
Государственные услуги общего характера
509 189
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
387 651
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
34 181
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 081
003
Капитальные расходы государственного органа
11 100
122
Аппарат акима района (города областного значения)
208 565
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
93 880
003
Капитальные расходы государственного органа
31 016
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83 669
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
144 905
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
139 903
022
Капитальные расходы государственного органа
3 721
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 281
2
Финансовая деятельность
1 859
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 859
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 370
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
489
9
Прочие государственные услуги общего характера
134 755
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 671
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
16 352
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 684
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 410
015
Капитальные расходы государственного органа
274
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
8 935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
8 935
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния