Түркістан облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қазандағы № 285 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қазанда № 1 қбпү болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 12 ақпандағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 12.02.2019 № 24 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 27-бабының 1-тармағының 26-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 876 қаулысына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін (қызмет бабында пайдалану үшін).
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Т.Нүкеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Қ.Т.Нүкенов
Ұ.Сәдібеков
А.С.Сәбитов
Ә.Е.Тұғымбеков
Т.Қ.Сәрсембаев
А.Б.Тасыбаев
Е.А.Садыр
Е.Қ.Тасжүреков

Об утверждении перечня объектов Туркестанской области, уязвимых в террористическом отношении
Постановление акимата Туркестанской области от 9 октября 2018 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 октября 2018 года № 1 қбпү. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12 февраля 2019 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12.02.2019 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 26-2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 876 "Об утверждении перечня объектов Республики Казахстан, уязвимых в террористическом отношении", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов Туркестанской области, уязвимых в террористическом отношении (для служебного пользования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Нукенова К.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области Ж.Туймебаев
Нукенов К.Т.
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.