Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-ІV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/291-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 шілдеде № 4670 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/516-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 29.05.2020 № 49/516-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-ІV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1983-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Оңтүстік Қазақстан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаржысы есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар тізілімі мынадай жолдармен толықтырылсын:
Фозиноприл
Барлық санаттар
Спиронолоктон
Магний лактат дигидрат
Валериан сығындысы
Левокарнитин
Карведилол
Бисапролол
Лизиноприл
Убидекаренон
Напроксен
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)+ рутин (Р дәрумені) кешенді дәрілік заты
Балық майы
Кальций карбонаты
Өсімдік тектес диуретикалық әсері бар дәрілік зат
Кешенді полидәруменді дәрілік зат
Цетиризин
Левоцетиризин
Ксилометазолин
Мометазон фуроат
Стерильді теңіз суы мұрын спрейі
Флутиказон фуроат
Ацетилцистеин+ туаминогептан сульфат
Ципрофлоксацин
Феназон
Неомицин сульфаты +полимиксин B сульфат + дексаметазон
Бетаметазон дипропионаты + клотримазол+ гентамицин кешенді дәрілік заты
Бетаметазон
Метилпреднизолон ацепонаты
Кетоконазол
Урьяж Ксемоз
Құрамында цинкі бар полидәруменді кешен
Амоксициллин+клавулан қышқылы
Домперидон
Алгелдрат+ магний гидроксиды
Фамотидин
Мебеверин
Висмут трикалиядицитраты
Магний гидроксиды + алюминий гидроксиды
Оксолин жақпа майы
Құрамында бірнеше тірі симбиотикалық бактериалары бар кешенді дәрілік заттар
Бұзау қанының депротеинделген гемодериваты
Магний аспарагинаты + калий аспарагинаты
Атропин сульфаты
Бета аминомай қышқылы
Винпоцетин
Магний глутамат гидробромиды+гамма –аминомай қышқылы+пиридоксин+гамма амино-бета-оксимай қышқылы
Құрамында карнитин+аденозин+ пиридоксин +рибофлавин+ цианокобаламин бар кешенді дәрілік заты
Адеметионин
Гингко билоба
Гопантен қышқылы
Тербинафин
Мельдоний
Мексидол
Бетагистин
Баклофен
Толперазон
Тригексофенидил
Оксибутинин
Кортексин
Инозин
Ацикловир
Хлоргексидин
Полифитті май
Токоферол
Артикаин гидрохлориды + эпинефрин гидрохлориды
Калий йодиды
Колекальциферол
Левотироксин натрий
Фенилэфрин
Тобрамицин
Дифенгидрамин + нафазолин
Интерферон альфа 2b + дифенгидрамин гидрохлориды
Гексамидин диизетионаты + хлоргексидин биглюконаты +хлоркрезол
Клотримазол+хлорамфеникол+ беклометазон дипропионаты (сусыз)+ лидокаин гидрохлорид моногидраты
Ибупрофен
Клотримазол+ беклометазон
Азитромицин
Бенциклан
Фосфолипидтер
Темір сульфаты аскорбин қышқылымен
Декспантенол
Хлоргексидин
Ретинол ацетат
Күміс сульфатиазолы
Адгезивті таңғыш

О внесении дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-ІV "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/291-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 июля 2018 года № 4670. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/516-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29.05.2020 № 49/516-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-ІV "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1983, опубликовано 5 мая 2008 года в газете "Южный Казахстан") следующие дополнения:
в приложении к указанному решению Перечень дополнительных лекарственных средств, предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Южно-Казахстанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета дополнить строками:
Фозиноприл
Все категории
Спиронолоктон
Магния лактата дигидрат
Экстракт валерианы
Левокарнитин
Карведилол
Бисапролол
Лизиноприл
Убидекаренон
Напроксен
Препарат комплексный кислота аскорбиновая (витамин С)+ рутин (витамин Р)
Рыбий жир
Кальция карбонат
Диуретическое средство растительного происхождения
Препарат комплексный поливитаминный
Цетиризин
Левоцетиризин
Ксилометазолин
Мометазон фуроат
Стерильная морская вода спрей назальный
Флутиказон фуроат
Ацетилцистеин + туаминогептан сульфат
Ципрофлоксацин
Феназон
Неомицин сульфат +полимиксин B сульфат + дексаметазон
Препарат комплексный бетаметазон дипропионат + клотримазол + гентамицин
Бетаметазон
Метилпреднизолон ацепонат
Кетоконазол
Урьяж Ксемоз
Комплекс поливитаминов содержащих цинк
Амоксициллин+клавулановая кислота
Домперидон
Алгелдрат+ магния гидроксид
Фамотидин
Мебеверин
Висмут трикалиядицитрат
Магния гидроксид + алюминия гидроксид
Оксалиновая мазь
Комплексные препараты, сочетающие в своем составе несколько симбиотических культур живых бактерий
Депротеинизированный гемодериват крови телят
Магния аспарагинат + калия аспарагинат
Атропин сульфат
Бета аминомасляная кислота
Винпоцетин
Магний глутамат гидробромид+ гамма-амино-масляная кислота+ пиридоксин+гамма –амино-бета-оксимасляная кислота
Препарат комплексный содержащий карнитин+аденозин+ пиридоксин +рибофлавин+ цианокобаламин
Адеметионин
Гингко билоба
Гопантеновая кислота
Тербинафин
Мельдоний
Мексидол
Бетагистин
Баклофен
Толперазон
Тригексофенидил
Оксибутинин
Кортексин
Инозин
Ацикловир
Хлоргексидин
Полифитовое масло
Токоферол
Артикаин гидрохлорид + эпинефрин гидрохлорид
Калия йодид
Колекальциферол
Левотироксин натрия
Фенилэфрин
Тобрамицин
Дифенгидрамин + нафазолин
Интерферон альфа-2b + дифенгидрамин гидрохлорид
Гексамидин диизетионат+ хлоргексидин биглюконат +хлоркрезол
Клотримазол+хлорамфеникол+ беклометазон дипропионат (безводный)+ лидокаин гидрохлорид моногидрат
Ибупрофен
Клотримазол + беклометазон
Азитромицин
Бенциклан
Фосфолипиды
Железа сульфат с аскорбиновой кислотой
Декспантенол
Хлоргексидин
Ретинол ацетат
Сульфатиазол серебра
Адгезивная повязка

2. "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Оңтүстік Қазақстан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы З. Чалданов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

2. Государственному учреждению "Аппарат Южно-Казахстанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Южно-Казахстанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Южно-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата З. Чалданов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев