Түркістан облысы Түркістан және Кентау қалаларының шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 27 шілдедегі № 221 қаулысы және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 28/309-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 4707 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 2)-тармақшасына сәйкес Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімінің қосымшасына сәйкес Кентау қаласы аумағына Түркістан қаласы аумағынан Шаға, Жаңа - Иқан, Ескі Иқан, Үшқайық, Иассы, Ораңғай, Қарашық, Жүйнек, Бабайқорған, Шорнақ, Жібек жолы, Майдантал ауылдық округтерінің және Ащысай ауылы аумағының айналасында орналасқан жерлерді қоса алғанда жалпы көлемі 721745,0 гектар жерлерін Кентау қаласына қосу жолымен Түркістан және Кентау қалаларының шекаралары өзгертілсін.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімін аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
4. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігі қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихаты шешімі оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Мұсабеков
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
Ә.Е.Тұргымбеков
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Т.Қ.Сәрсембаев
Е.Қ.Тасжүреков
А.С.Сәбитов
А.Б.Тасыбаев
Бірлескен Түркістан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
27 шілдедегі № 221 қаулысына
және Түркістан областық
мәслихатының 2018 жылғы
27 шілдедегі № 28/309-VI
шешіміне қосымша
Кентау қаласының шекараларына қосылатын Түркістан облысы Түркістан қаласының жерлері бөлігінің экспликациясы
Қаланың атауы
Кентау қаласының шекарасына қосылатын жерлердің алаңы (гектар)
Соның ішінде:
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері, (гектар)
Елді мекендер жерлері
(гектар)
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер (гектар)
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жері, сауықтыру рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер (гектар)
Орман қорының жері (гектар)
Су қорының жері (гектар)
Босалқы жерлер (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Түркістан қаласының ауыл округтерінің жерлері
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082
Жердің жиыны:
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082

Об изменении границ городов Туркестан и Кентау Туркестанской области
Совместное постановление акимата Туркестанской области от 27 июля 2018 года № 221 и решение Туркестанского областного маслихата от 27 июля 2018 года № 28/309-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 августа 2018 года № 4707
В соответствии c подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы городов Туркестан и Кентау путем включения в границу города Кентау земель сельских округов города Туркестан Шага, Жана-Икан, Ески Икан, Ушкайык, Иассы, Орангай, Карашык, Жуйнек, Бабайкорган, Шорнак, Жибек жолы, Майдантал и земель, расположенных вокруг территории села Ачисай, общей площадью 721745,0 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата Туркестанской области и решению Туркестанского маслихата.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата возложить на заместителя акима области Садыра Е.А.
4. Настоящее совместное постановление акимата Туркестанской области и решение Туркестанского областного маслихата вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж.Туймебаев
Председатель сессии
областного маслихата Б.Мусабеков
Секретарь областного маслихата К.Балабиев
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Приложение к совместному
постановлению акимата
Туркестанской области от
27 июля 2018 года № 221
и решению Туркестанского
областного маслихата от
27 июля 2018 года
№ 28-309-VI
Экспликация части земель города Туркестан Туркестанской области, включаемых в границы города Кентау
Наименование района
Площадь земель, включаемых в границу города Кентау (гектар)
В том числе:
земли сельскохозяйственного назначения (гектар)
земли населенных пунктов
(гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения (гектар)
земли лесного фонда (гектар)
земли водного фонда (гектар)
земли запаса (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Земли сельских округов города Туркестан
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082
Итого земель:
721 745,0
364 918
57 827
4920
39 424
66 145
2 429
186 082