Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/110-VI "Облыстық бюджет және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 28/311-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 4708 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 45-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 Жарлығына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/110-VI "Облыстық бюджет және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4036-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 18 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджет және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттердің арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы";
бүкіл мәтін бойынша "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттердің", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінде" деген сөздер тиісінше "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттердің", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
"2018 жылға" деген жолда "215 729 442" деген сандар "207 803 121" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шымкент қаласына" деген жолда "18 835 094" деген сандар "10 908 773" деген сандармен ауыстырылын;
"2019 жылға" деген жолда "227 659 456" деген сандар "205 440 813" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/110-VI "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2017-2019 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 27 июля 2018 года № 28/311-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 августа 2018 года № 4708. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/110-VI "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4036, опубликовано 18 апреля 2017 года в газете "Южный Казахстан" и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2017 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными (городов областного значения) бюджетами на 2017-2019 годы";
по всему тексту слова "в бюджеты районов (городов областного значения)", бюджетов районов (городов областного значения), бюджетах районов (городов областного значения) заменить словами "районным (городов областного значения) бюджетам", "районных (городов областного значения) бюджетов", "районных (городов областного значения) бюджетах";
в пункте 1:
в строке "на 2018 год" цифры "215 729 442" заменить цифрами "207 803 121";
в строке "городу Шымкент" цифры "18 835 094" заменить цифрами "10 908 773";
в строке "на 2019 год" цифры "227 659 456" заменить цифрами "205 440 813";

"Шымкент қаласына 22 218 643 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Мұсабеков
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
27 шілдедегі № 28/311-VI
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2017 жылғы
30 наурыздағы № 11/110-VI
шешіміне 1-қосымша
Автомобиль көлігінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі көлемі
мың теңге
№ р/с
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
барлығы
оның ішінде күрделі шығындар
барлығы
оның ішінде күрделі шығындар
барлығы
оның ішінде күрделі шығындар
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлығы

строку "городу Шымкент 22 218 643 тысячи тенге" исключить;
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата Б. Мусабеков
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Туркестанского
областного маслихата
от 27 июля 2018 года
№ 28/311-VI
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 30 марта 2017 года
№ 11/110-VI
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на обеспечение функционирования автомобильного транспорта
тысяч тенге
№ п/п
Наименование районов (городов областного значения)
2017 год
2018 год
2019 год
всего
в том числе капитальные затраты
всего
в том числе капитальные затраты
всего
в том числе капитальные затраты
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего