Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 127 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 29 қаңтарда № 4426 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 19/230-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 420 845 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 050 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 980 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 322 273 мың теңге;
2) шығындар –13 496 210 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 383 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 80 748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 80 748 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215;
қарыздарды өтеу – 1 832 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 января 2018 года № 4426. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 января 2018 года № 19/230-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 420 845 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 050 410 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 980 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 322 273 тысяч тенге;
2) затраты – 13 496 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 383 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215;
погашение бюджетных кредитов – 1 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -80 748 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 80 748 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215;
погашение займов – 1 832 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 365."
2. Приложение 1, 2 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы К. Беркімбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 127 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата К. Беркимбаев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 116
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 26 января 2018 года № 127
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы