Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 197 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 18 қыркүйекте № 4728 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/314-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4717 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 17 178 326 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 191 053 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 342 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 937 749 мың теңге;
2) шығындар – 17 228 731 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -282 684 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 289 899 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 960 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21 960 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 210 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -210 319 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 14 сентября 2018 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 сентября 2018 года № 4728. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2018 года № 29/314-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4717, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 178 326 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 191 053 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 342 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 937 749 тысяч тенге;
2) затраты – 17 228 731 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -282 684 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 289 899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 960 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21 960 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит бюджета – 210 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -210 319 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 292 899 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

погашение займов – 292 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –75 365 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 2, 3 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;

454 294
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
160 572
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 578
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 085
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 019
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 975
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 064
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
4 778
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
129 099
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 124
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 400
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 242
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 242
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 101
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 510
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 631
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 966 932
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 554 195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 419
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
1 819
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 535 596
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 890 039
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
281 809
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
363 748
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

454 294
002
Программа занятости
160 572
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 578
006
Оказание жилищной помощи
18 085
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 019
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 975
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 064
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
4 778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
129 099
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 124
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 400
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 242
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 101
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 510
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 631
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 966 932
1
Жилищное хозяйство
2 554 195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 419
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 819
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 535 596
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 890 039
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
281 809
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
363 748
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

10 144
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
927
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
78 565
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
14 516
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 516
6
Жер қатынастары
6 269
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
6 269
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
1 754
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 515
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 173
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 173
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1 173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 612
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 612
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 369
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 421
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
948
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 243
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 243
12
Көлiк және коммуникация
201 267
1
Автомобиль көлiгi
200 217
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 122
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
334
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
11 788
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
188 095
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
6 183
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 050
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
165 862
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

10 144
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
927
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
78 565
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
14 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14 516
6
Земельные отношения
6 269
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
6 269
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 754
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 515
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 173
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 173
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 612
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 612
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15 421
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
948
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 243
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 243
12
Транспорт и коммуникации
201 267
1
Автомобильный транспорт
200 217
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 122
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
334
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
11 788
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
188 095
022
Развитие транспортной инфраструктуры
6 183
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16 050
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
165 862
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций