Түркістан қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 8 шешімі. Түркістан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 4814 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 19.02.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Түркістан қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 қарашадағы №32 "Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3441 тіркелген, 2015 жылдың 27 қарашада "Түркістан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Қ.Мылтықбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Өсербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________С.Арысбеков
"___"__________ 2018 жыл
Түркістан қаласы әкімінің
"26" қарашадағы 2018жылғы
№ 8 шешіміне қосымша
Түркістан қаласы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №164, Халықаралық Қазақ-Түрік Университетінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории города Туркестан
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 26 ноября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 ноября 2018 года № 4814. Утратило силу решением акима города Туркестан Туркестанской области от 19 февраля 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Туркестан Туркестанской области от 19.02.2020 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решений акима города Туркестан от 16 ноября 2015 года № 32 "Об образовании избирательных участков в городе Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3441, опубликовано 27 ноября 2015 года в газете "Туркистон").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Туркестан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города К.Мылтикбекова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Усербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Туркестанской городской
территориальной избирательной комиссии
____________________С.Арысбеков
"___"____________ 2018 года
Приложение к решению акима
города Туркестан от
"26" ноября 2018 года № 8
Границы избирательных участков города Туркестан
Избирательный участок № 103
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би №164, здание Международного Казахско-Турецкого Университета.

Шекаралары: Құрбан ата №1-88, Қалдыбай хан №2-19, Қазыбек би №130-343, Ғ.Мұратбаев №1-12, М.Жалил №1-191, Баласағұн №1-142, О.Тілепов №18-154 көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы №1, А.Байтұрсынов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылында орналасқан №1-21, №90-105 үйлер, Домалақ ана көшесі №1-46 үйлер, И.Жансүгіров көшесі №1-90 үйлер, Мамай батыр көшесі №1-40 үйлер, Жолбарыс хан көшесінің №1-89 және №2-24 үйлер, Міртемір көшесі №1-18 үйлер, Әмір Темір көшесі №1-43 №2-30, үйлер, Қазыбек би көшесі №1-233 үйлер, Батырбеков, Отырар, Диметов көшелері толығымен, Жауғаш батыр көшесі №1-155, №2-44 үйлер, Р.Сұлтанбегім көшесі №1-50 үйлер.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №146, Медициналық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі №5-133, Ж.Еділбаев көшесі №1-20, Еділбаев өткелі №1-14 үйлер, Хакназархан көшесі №1-97, №2-52 үйлер, Бәйдібек батыр көшесі №1-66 үйлер, Гагарин көшесі №1-60 үйлер, Өтебеков көшесі №1-27, №2-66 үйлер, Байбұрт көшесіндегі үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің №9-72 үйлер, Әмір Темір көшесі №1, 1а, 2а,18 үйлер, Қазыбек би көшесі №15, 17, 19 үйлер, С.Қожанов көшесі №1, 3 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №363-371 үйлер, Талқанбаев көшесі №2-18, №1-29 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-25 үйлер, Әл-Фараби көшесі №1-8 үйлер.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі н/з, қалалық орталық аурухана ғимараты.
Шекаралары: қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансер және "Ақмарал" емханасының ғимараттары.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов көшесі н/з, Ә.Темір атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Татибаев көшесі №2-36 үйлер, Сырғақ батыр көшесі көпқабатты үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-22 үйлер, К.Байсеитова №1-23 көшесі үйлер, Мадиходжаев көшесі №1-14 үйлер, Талқанбаев көшесі №1-16, №22-26 үйлер, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы №1-49 және жұп жағындағы №2-36 үйлер, С.Қожанов көшесі №55-109 үйлер, Төреқұлов көшесі №1-23, №2-46, №1, 2, 3, 4, 5, 6 өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесі №1-20 үйлер, Тохтаров көшесі №1-19 үйлер, Спатаев көшесі №13-34 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №261-299 үйлер, Қарадауов көшесі №1-24 үйлер, Нарбаев көшесі №1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі н/з, М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қарадауов көшесінің тақ жағындағы №23-31 және жұп жағындағы №28-32 үйлер, Мадиходжаев көшесі №19-41, №24-28 үйлер, С.Қожанов көшесінің №27-86 үйлер, Төреқұлов көшесі №72-86, №23-55 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-27 көпқабатты тұрғын үйлер, Д.Қонаев өткелінің тақ жағындағы №1-11 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №325-351 үйлер.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Искабеков көшесі, педагогикалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Искабеков, Сәтпаев, Азербаев, Жақаев, Бабай батыр, Ахметов көшелері толығымен. Жарылқапов көшесі №118-180 үйлер, С.Ерубаев көшесі №178-279 үйлер, Ыждыхат тұйығында орналасқан №7-19 үйлер, С.Қожанов көшесі №88-116 үйлер.
№ 110 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Р.Дастанова көшесі, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома, расположенные по улицам Курбан ата №1-88, Калдыбай хана №2-19, Казыбек би №130-343, Г.Муратбаева №1-12, М.Жалила №1-191, Баласагун №1-142, О.Тилепова №18-154.
Избирательный участок № 104
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова №1, здание средней школы имени А.Байтурсынова.
Границы: дома, расположенные по проспекту Б.Саттарханова №1-21, №90-105, улица Домалак ана №1-46, улица И.Жансугирова №1-90, улица Мамай батыра №1-40, улица Жолбарыс хана №1-89, №2-24, улица Миртемира № 1-18, улица Амир Темира №1-43, №2-30, улица Казыбек би №1-233, улицы Батырбекова, Отырар и Диметова полностью, улица Жаугаш батыр, дома №1-155, №2-44, улица Р.Султанбегим, дома №1-50.
Избирательный участок № 105
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №146, здание Медицинского колледжа.
Границы: дома по улице Айтеке би №5-133, улица Ж.Едилбаева №1-20, переулок Ж.Едилбаева №1-14, Хакназархана №1-97, №2-52, Байдибек батыра №1-66, Гагарина №1-60, Утебекова №1-27, №2-66, дома по улице Байбурт, улица Г.Мусрепова №9-72, по улице А.Темира №1, 1а, 2а, 18, улица Казыбек би №15, 17, 19, по улице С.Кожанова № 1, 3, по проспекту Тауке хана №363-371, улица Талканбаева №1-29, №2-18, улица Т.Бокина №1-25, улица Аль-Фараби №1-8.
Избирательный участок № 106
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова б/н, здание городской центральной больницы.
Границы: здания городской центральной больницы, кожно-венерологического диспансера, противотуберкулезного диспансера и поликлиники "Акмарал".
Избирательный участок № 107
Центр: город Туркестан, улица Н.Торекулова б/н, здание средней школы имени А.Темира.
Границы: дома по улице К.Татибаева №2-36, многоэтажные дома по улице Сыргак батыра, улица С.Сейфуллина №1-22, улица К.Байсеитовой №1-23, улица Мадиходжаева дома №1-14, улица Талканбаева №1-16, №22-26, улица Д.Кунаева №1-49, №2-36, улица С.Кожанова №55-109, улица Торекулова №1-23, №2-46, дома расположенные в переулках №1, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Торекулова, дома №1-20 по улице Шолпан, дома №1-19 по улице Тохтарова, дома №13-34 по улице Спатаева, дома №261-299 по проспекту Тауке хана, дома №1-24 по улице Карадауова, дома, расположенные в переулках №1, 2, 3 по улице Нарбаева.
Избирательный участок № 108
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова б/н, здание средней школы имени М.Жумабаева.
Границы: дома улица Карадауова №23-31, улице Талканбаева №31-133 нечетной стороны и №20-70 четной стороны, дома №28-32, №19-41 по улице Мадиходжаева, по улице С.Кожанова №27-86, дома №23-55, №72-86 по улице Торекулова, многоэтажные дома №1-27 по улице Т.Бокина, дома №1-11 нечетной стороны переулка Д.Кунаева, дома №325-351 по проспекту Тауке хана, дома №1-23 нечетной стороны и №2-34 четной стороны улицы Абдрахманова, переулок Абдрахманова №2-49, дома №1-30 по улице Таласбаева.
Избирательный участок № 109
Центр: город Туркестан, улица К.Искабекова, здание Педагогического колледжа.
Границы: дома дома по улице К.Искабекова, Ахметова, Бабай батыра, Жакаева, Азербаева, Сатпаева полностью, дома №118-180 по улице Жарылкапова, дома №178-279 по улице С.Ерубаева, дома №1-39 расположенные в тупике Ыждыхат, №88-116 по улице С.Кожанова.
Избирательный участок № 110
Центр: Туркестан, улица Р.Дастановой, здание средней школы имени Г.Муратбаева.

Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №140-174 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №115-139 және жұп жағындағы №88-114 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы №143-169 және жұп жағындағы №136-170 және үйлер, Қазыбеков көшесінің тақ жағындағы №105-127 және жұп жағындағы №120-144 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №109-165 және жұп жағындағы №84-168 үйлер, 1,2,3 тұйықтары. Шанин көшесінің тақ жағындағы №53-69 және жұп жағындағы №54-106 үйлер, Р.Дастанова көшесінің тақ жағындағы №95-161 және жұп жағындағы №78-148 үйлер, Мұңайтпасов көшесінің тақ жағындағы №115-177 және жұп жағындағы №84-106 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №3-27 және №6-10 үйлер, 1,2, тұйықтары. Марғұлан көшесінің тақ жағындағы №17-43 және жұп жағындағы №22-76 үйлер, Елкеев көшесі №1-50 үйлер, Ш.Айманов көшесі №1-17, №2-14 үйлер, Миркемелов көшесінің тақ жағындағы №1-31 және жұп жағындағы №4-12 үйлер, Тоққожаев көшесінің тақ жағындағы №3-9 және жұп жағындағы №10-22 үйлер, Сайрам көшесі №6-18, №27а үйлер, Тоқмағанбетов көшесі №76-106 үйлер.
№ 111 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, Гуманитарлық техникалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10а, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер, Энергетик көшесі толығымен, Т.Мыңбасы көшесі толығымен.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Нышанов көшесі №1, "Талғат и К" клиникасының ғимараты.
Шекаралары: "Талғат и К" клиникасы, Перзентхана, "Санитас" және Балалар ауруханалары.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 23, 28, 33,38, 39, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер, С.Ерубаев көшесі №201, 203, 205, 207 үйлер.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі н/з, Ататүрік атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51 көпқабатты үйлер, Құрылысшы көшесі толығымен, №2 мөлтек ауданындағы №1-17 көпқабатты үйлер, Самал мөлтек ауданындағы №26, 32, 35, 35а, 45 үйлер, "Көктем" учаскесі мен Тәуке хан даңғылы дейінгі үйлер, Сұлтанов көшесі №147-152, №227-238 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесі №45-89 үйлер, Абдусаттаров көшесі №43-86 үйлер, С.Ерубаев көшесі №140-166 үйлер.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі н/з, М.Маметова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Ерубаев көшесі №105-195 үйлер, Н.Оңдасынов көшесінің тақ жағындағы №1-47 және жұп жағындағы №2-110 үйлер, Кеңесары көшесі №1-8 үйлер, Жарылқапов көшесі №32-134 үйлер, Сәуірбаев көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-78 үйлер, Асанов көшесі №1-73 үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағындағы №59-127 және жұп жағындағы №62-110 үйлер және №1,2,3,4 тұйықтары, Мүлкебаев көшесі №1-21 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №2-28 үйлер, Төлебаев көшесінің тақ жағындағы №83-145 және жұп жағындағы №2-48 үйлер, М.Маметова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-34 үйлер, М.Әуезов көшесі №1-10 үйлер, Белинский көшесі №1-16 үйлер, Жақыпов көшесі №1-13 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің №1-11 үйлері және №3,4,5 өткелдері, Ә.Нұрмаханов көшесі №55-78 үйлер.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі н/з, "Достық" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі №20-69 үйлер, Малдыбеков көшесі №41-87 үйлер, Момбеков көшесінің тақ жағындағы №1-21 және жұп жағындағы №2-38 үйлер, Камилов көшесі №1-22 үйлер, А.Оразбаева көшесі №1-23 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №89-111 және жұп жағындағы №64-84 үйлер, Шаяхметов көшесі №1-24 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №47-69 үйлер, Ахметов көшесі №1-24 үйлер, Аубакиров көшесі №2-24 үйлер, Асфендияров көшесі №1-54 үйлер, Мақатаев көшесі №1-63, №2-68 үйлер, Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-80 үйлер, Асанов көшесінің тақ жағындағы №3-81 және жұп жағындағы №4-74 үйлер, Аманжолов көшесінің тақ жағындағы №1-51 және жұп жағындағы №2-62 үйлер, Сүлейменов көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-84 үйлер, Абылайхан көшесі №2-92 үйлер.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі н/з, №9 Н.Некрасов орта мектебінің ғимараты,
Шекаралары: Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №87-113 және жұп жағындағы №120-148 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №29-45 және жұп жағындағы №14-32 үйлер, Қазыбеков көшесі №4-116 және №5-105 үйлері, Қоробова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-26 үйлер, Нұрмаханов көшесінің тақ жағындағы №1-17 және жұп жағындағы №2-10 үйлер, Тоққожаев көшесі №6-8 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №6-10 үйлер, Қазыбеков өткелінде орналасқан №1-19 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №1-107 және жұп жағындағы №2-82 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №26-42 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №9-113 және жұп жағындағы №8-86 үйлер, Хамза көшесі №40-148 және №63-141 үйлер, Шумилов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №8-16 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №7-19 және жұп жағындағы №36-42 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №32-36 және №43-51 үйлер.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Т.Бигельдинов атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №140-174 по проспекту Тауке хана, дома №115-139 нечетной стороны и №88-114 четной стороны улицы Турсынова, дома №143-169 нечетной стороны и №136-170 четной стороны улицы Хамзы, дома №105-127 нечетной стороны и №120-144 четной стороны улицы Казыбекова, дома №109-165 нечетной стороны и №84-168 четной стороны улицы Ататюрка, №1,2,3 переулки, дома №53-69 нечетной стороны и №54-106 четной стороны улицы Шанина, дома №95-161 нечетной стороны и №78-148 четной стороны улицы Р.Дастановой, дома №115-177 нечетной стороны и №84-106 четной стороны улицы Мунайтпасова, дома №3-27, №6-10 по улице Ш.Валиханова, дома расположенные в переулках №1, 2 по улице Валиханова, дома №17-43 нечетной стороны и №22-76 четной стороны улицы Маргулан, дома №1-50 по улице Елкеева, дома №1-17, №2-14 по улице Ш.Айманова, дома №1-31 нечетной стороны и №4-12 четной стороны улицы Миркемелова, дома №3-9 нечетной стороны и №10-22 четной стороны улицы Токкожаева, дома №6-18, 27а по улице Сайрам, дома №76-106 по улице Токмаганбетова.
Избирательный участок № 111
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание Гуманитарно-технического колледжа.
Границы: многоэтажные дома №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10а, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 в микрорайоне №1, дома по улице Энергетиков, Т.Мынбасы полностью.
Избирательный участок № 112
Центр: город Туркестан, улица Нышанова №1, здание клиники “Талгат и К”
Границы: здания клиники “Талгат и К”, клиники “Санитас”, Родильного дома и Детской больницы.
Избирательный участок № 113
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание средней школы имени С.Сейфуллина.
Границы: многоэтажные дома №6 ,7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 в микрорайоне №1, дома №201, 203, 205, 207 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок № 114
Центр: город Туркестан, улица Н.Ондасынова б/н, здание средней школы имени Ататюрка.
Границы: многоэтажные дома №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51, микрорайона №1, многоэтажные дома №1-17 микрорайона №2, дома участка "Коктем" и микрорайона Самал №26, 32, 35, 35а, 45, дома №137-235 по проспекту Тауке хана, дома №147-152 нечетной стороны и №227-238 четной стороны улицы Султанова, дома №45-89 улицы Ш.Кудайбердиева, дома №43-86 улицы Абдусаттарова, дома №140-166 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок № 115
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова б/н, здание средней школы имени М.Маметовой.
Границы: дома №105-195 по улице С.Ерубаева, дома №1-47 нечетной стороны и №2-110 четной стороны улицы Н.Ондасынова, дома №1-8 по улице Кенесары, дома №32-134 по улице Жарылкапова, дома №1-93 нечетной стороны и №2-78 четной стороны улицы Саурбаева, дома №1-73 по улице Асанова, дома №59-127 нечетной стороны и №62-110, и №1,2,3,4 переулки, четной стороны улицы А.Байтурсынова, дома №1-21 по улице Мулкебаева, дома №2-28 по улице Абубакир Кары, дома №83-145 нечетной стороны и №2-48 четной стороны улицы Толебаева, дома №1-19 нечетной стороны и №2-34 четной стороны улицы М.Маметовой, дома №1-10 по улице М.Ауезова, дома №1-16 по улице Белинского, дома №1-13 по улице Жакыпова, дома №1-11,по улице Ыбырайулы и переулки 3,4,5, дома №55-78 по улице А.Нурмаханова.
Избирательный участок № 116
Центр: город Туркестан, улица Толе би б/н, здание колледжа "Достык".
Границы: дома №20-69 по улице Жамбыла, дома №41-87 по улице Малдыбекова, дома №1-21 нечетной стороны и №2-38 четной стороны улицы Момбекова, дома №1-22 по улице Камилова, дома №1-23 по улице А.Оразбаева, дома №89-111 нечетной стороны и №62-104 четной стороны улицы Ыбырайулы, дома №1-24 по улице Шаяхметова, дома №47-69 нечетной стороны улицы Кенесары, дома №1-24 по улице Ахметова, дома №2-24 по улице Аубакирова, дома №1-54 по улице Асфендиярова, дома №1-68 по улице Макатаева, дома №1-73 нечетной стороны и №2-80 четной стороны улицы Бокейхана, дома №3-81 нечетной стороны и №4-74 четной стороны улицы Асанова, дома №1-51 нечетной стороны и №2-62 четной стороны улицы Аманжолова, дома №1-73 нечетной стороны и №2-84 четной стороны улицы Сулейменова, дома №1-43, №2-40 по улице Сабырханова, дома №2-92 по улице Абылайхана.
Избирательный участок № 117
Центр: город Туркестан, улица Хамза б/н, здание средней школы имени Н.Некрасова.
Границы: дома №87-113 нечетной стороны и №120-148 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №29-45 нечетной стороны и №14-32 четной стороны улицы Байтасова, дома №4-116, №5-105 по улице Казыбекова, дома №1-19 нечетной стороны и №2-26 четной стороны улицы Коробова, дома №1-17 нечетной стороны и №2-10 четной стороны улицы Нурмаханова, дома №6-8 по улице Токкожаева, дома №6-10 по улице Ш.Уалиханова, дома №1-19 расположенные в переулке Казыбекова, дома №1-107 нечетной стороны и №2-82 четной стороны улицы Ататюрка, дома №26-42 по проспекту Тауке хана, дома №63-107 по улице Толе би, дома №9-113 нечетной стороны и №8-86 четной стороны улицы Турсынова, дома №40-148, №63-141 по улице Хамзы, дома №1-15 нечетной стороны и №8-16 четной стороны улицы Шумилова, дома №7-19 нечетной стороны и №36-42 четной стороны улицы Кенесары, дома №32-36, №43-51 по улице Ыбырайулы.
Избирательный участок № 118
Центр: город Туркестан, улица Толе би б/н, здание средней школы имени Т.Бигельдинова.

Шекаралары: Мұңайтпасов көшесі №1-83 үйлер, Тоқмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №115-121 және жұп жағындағы №150-156 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №53-85 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №47-69 және жұп жағындағы №34-54 үйлер, Кеңесары көшесінің жұп жағындағы №42-92 үйлер, Мұқанов көшесі №1-71 және №2-118 үйлер, Жамбыл көшесі №1-19 үйлер, Р.Дастанова көшесі №1-51 үйлер.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төлеби көшесі №46, А.Навои атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №1-45 үйлер, Султанов көшесі №1-47 үйлер, Тұрманов көшесінің тақ жағындағы №1-53 және жұп жағындағы №2-28 үйлер, И.Юлдашев көшесі №1-111 үйлер, Самарқанд көшесі №1-72 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-72 үйлер, Төле би көшесінің №22-44, №7-61 үйлер, Нысанбаев көшесінің №15-74 үйлер, Жұмасеитов көшесінің №1-75 үйлер, С.Ерубаев көшесі №2-82 үйлер, Әубәкір қары көшесі №90-118 үйлер, Д.Нүрпейісова көшесі 1-47 үйлер, Турсынов көшесі №1-9 және №2-4 үйлер.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі н/з, Н.Төреқұлов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүсіп Қыдыр көшесі №1-64 үйлер, Ибрахим ата көшесі №1-33 үйлер, Төле би көшесі №1-24 үйлер, О.Жарылқапов көшесі №2-30 және №1-3 үйлер, Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы №7-89 және жұп жағындағы №44-66 үйлер, Нысанбаев көшесі №1-26 үйлер, Аблай хан көшесі №41-151 және №136-150 үйлер, С.Ерубаев көшесі №1-103 үйлер, Қалауова көшесі №1-9 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-27 үйлер, Жүсіп Қыдыр көшесі №84 көпқабатты үй,Төлеби көшесі №2 көпқабатты үй, Әубәкір қары көшесі №29-54 үйлер, М.Төлебаев көшесі №1-81 үйлер, А.Жұбанов көшесі №1-81 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-13 және №2-64 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-35 үйлер, К.Цеткин көшесі №1-78 үйлер.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №88а, Қ.Сатпаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ержігітов көшесі №1-39 үйлер, Б.Майлин көшесі №1-40 үйлер, Т.Асылбекова көшесі №1-47 үйлер, М.Мәжітұлы көшесі №1-68 үйлер, Желтоқсан көшесі №1-53 үйлер, Ертөстік көшесі №1-71, №2-58 үйлер, Алпамыс батыр және Сарыарқа көшелері толығымен.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі б/н, С.Ерубаев атындағы №4 мектеп-интернатының ғимараты.
Шекаралары: Б.Майлин көшесі №41-113 және №42-80 үйлер, Ертөстік көшесі №60-86 және №73-159 үйлер, Жангелдин көшесі №45-171 және №46-140 үйлер, Жангелдин өткеліндегі №1-24 үйлер, Асылбекова көшесінің тақ жағындағы №49-129 және жұп жағындағы №42-112 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1-26 үйлер, Қаратау көшесі №1-37 үйлер, Балақаев көшесі №1-42 үйлер, Дәулетбаев көшесі №1-27 үйлер. Желтоқсан көшесі №54-90 және №55-93 үйлер, Ұлықбек көшесі №1-51 үйлер.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сандыбай көшесі №54, Ж.Еділбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №1-83 по улице Мунайтпасова, дома №1-93 нечетной стороны и №2-74 четной стороны улицы Токмаганбетова, дома №115-121 нечетной стороны и №150-156 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №53-85 нечетной стороны улицы Ыбырайулы, дома №47-69 нечетной стороны и №34-54 четной стороны улицы Байтасова, дома №42-92 четной стороны улицы Кенесары, дома №1-71, №2-118 по улице С.Муканова, дома №1-19 по улице Жамбыла, дома №1-51по улице Р.Дастанова.
Избирательный участок № 119
Центр: город Туркестан, улица Толе би №46, здание средней школы имени А.Навои.
Границы: дома №1-45 по проспекту Тауке хана, дома №1-47 по улице Султанова, дома №1-53 нечетной стороны и №2-28 четной стороны улицы Турманова, дома №1-111 нечетной стороны и №2-88 четной стороны улицы И.Юлдашева, дома №1-72 улицы Самаркандская, дома №1-72 улицы Алтынсарина, дома №7-61, №22-44 по улице Толе би, дома №15-74 четной стороны улицы Нысанбаева, дома №1-75 улицы Жумасеитова, дома №1-47 по улице Д.Нурпейсовой, дома №1-25 по улице Пошанова, дома №1-9, №2-4 по улице Турсынова.
Избирательный участок № 120
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова б/н, здание средней школы имени Н.Торекулова.
Границы: дома №1-64 по улице Жусип Кыдыра, дома №1-33 по улице Ибрахим ата, дома №1-24 по улице Толе би, дома №2-30, №1-3 по улице О.Жарылкапова, дома №7-89 нечетной стороны и №44-66 четной стороны улицы Жумасеитова, дома №1-26 улицы Нысанбаева, дома №136-150, №41-151 по улице Аблай хана, дома №1-103 по улице С.Ерубаева, дома №1-9 по улице Калауова, дома №1-27 по улице М.Отемисулы, многоэтажные дома №84 по улице Жусип Кыдыра и №2 по улице Толе би, дома №29-54 по улице Аубакир Кары, дома №1-81 по улице М.Толебаева, дома №1-81 по улице А.Жубанова, дома №2-64, №1-13 по улице А.Байтурсынова, дома №1-35 по улице Алтынсарина, дома №1-78 по улице К.Цеткина.
Избирательный участок № 121
Центр: город Туркестан, улица Балакаева №88а, здание средней школы имени К.Сатпаева.
Границы: дома №1-39 по улице Ержигитова, дома №1-40 по улице Б.Майлина, дома №1-47 по улице Т.Асылбекова, дома №1-68 по улице М.Мажитулы, дома №1-53 по улице Желтоксан, дома №1-71, №2-58 по улице Ертостик, дома по улицам Алпамыс батыр, Сарыарка полностью.
Избирательный участок № 122
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина б/н, здание школы-интерната №4 имени С.Ерубаева.
Границы: дома №41-113, №42-80 по улице Б.Майлина, дома №60-86, №73-159 по улице Ертостик, дома №45-171, №46-140 по улице Жангельдина, проезд Жангелдина №1-24, дома №49-129 нечетной стороны и №42-112 четной стороны улицы Асылбекова, дома №1-26 по улице Т.Рыскулова, дома №1-37 по улице Каратау, дома №1-42 по улице Балакаева, дома №1-27 по улице Даулетбаева, дома №53-90, №55-93 по улице Желтоксана, дома №1-51 по улице Улыкбек.
Избирательный участок № 123
Центр: город Туркестан, улица Сандыбай №54, здание средней школы имени Ж.Едилбаева.

Шекаралары: Байжанов көшесі №1-143 үйлер, Ә.Сандыбай көшесі №1-157 үйлер, Наймантай батыр көшесі №1-95 үйлер, Момышұлы көшесі №1-113 үйлер, Т.Бигельдинов көшесі №1-114 үйлер, Б.Қала би көшесі №1-136 үйлер, С.Рахимов көшесі №1-133 үйлер, О.Жандосов көшесі №1-94 үйлер.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі №159 №31 Абай атындағы мектеп-интернатының ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №1-42 үйлер, А.Үсенов көшесі №1-33 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №1-29 үйлер, М.Сыздықов көшесі №1-27 үйлер, Б.Исабеков көшесі №2-32 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №1-35 үйлер, Смайлов көшесі №1-26 үйлер, Абуова көшесі №1-26 үйлер, Жандосов көшесі №1-94 үйлер, Дибаев көшесі №1-89 үйлер, Нефтебаза көшесі №1-37 үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі н/з, №21 Кәсіптік колледжнің ғимараты.
Шекаралары: Жәңгірхан көшесі №1-71 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №36-68 үйлер, Абай көшесі №43-81 және №44-168 үйлер, Байқоңыр көшесінің №2-50 және №1-69 үйлер, Жеңіс көшесі №1-71 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №30-127 үйлер, Б.Смаилов көшесі №27-33 үйлер, Сыздықов көшесі №28-53 үйлер, А.Үсенов көшесі №34-137 үйлер, Жаров көшесі №1-40 үйлер, Қазақбаев көшесі №1-21 және №2-32 үйлер, Есенберлин көшесі №1-37 үйлер, Қарабура көшесі №1-35 және 2-48 үйлер, Шілменбет би көшесі №1-30 үйлер, Т.Әбуова көшесі №27-41 үйлер, Исабеков көшесі №1-43 үйлер, Байжанов көшесі №2-84 үйлер, Сарыбаев көшесі № 1-158 үйлер.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі н/з, Ж.Жабаев орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №81-224 үйлер, А.Үсенов көшесі №138-198 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №73-126 үйлер, Б.Смайлов көшесі №30-69 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №105-195 үйлер, М.Сыздықов көшесі №42-172 үйлер, Жәңгірхан көшесі №73-257 үйлер, "Черемушки" мөлтек ауданының №14-24 көпқабатты тұрғын үйлер, Байтерекұлы көшесі №1-57 үйлер, Коммуна көшесі №1-27 үйлер, Көкенов көшесі №1-55 үйлер, Әнет баба көшесі №1-47 үйлер, Миронов көшесі №1-54 үйлер, Ақынбек көшесі №1-59 үйлер, Жеңіс көшесі №36-105 үйлер, Луганскии көшесі №1-59 үйлер, Шанин көшесі №1-15 үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жарылқапов көшесі н/з, №20 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі №77-152 үйлер, Гагарин көшесі №49 үйден соңына дейін және № 69 үйден бастап соңына дейін, Өтебеков көшесі №29 үйден бастап соңына дейін және №68 үйден бастап соңына дейін, Әлфараби көшесі №4-183 үйлер. Юсупов, Г.Абдурахманов, Мұсақұлов, Аққайын, Шымбұлақ, Жиенбет жырау, Ақтанберді жырау, Шалкиіз жырау, Қазтуған жырау, Доспанбет жырау, Сыпыра жырау көшелері толығымен. Иждихат ауданы аумағындағы орналасқан үйлер толығымен. Бірлік учаскесіндегі темір жол бойындағы үйлер.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Ниязов көшесі №21, Ш.Ниязов атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №1-143 по улице Байжанова, дома №1-157 по улице А.Сандыбай, дома №1-95 по улице Наймантай батыра, дома №1-113 по улице Б.Момышулы, дома №1-114 по улице Т.Бигельдинова, дома №1-136 по улице Б.Кала би, дома №1-133 по улице С.Рахимова, дома №1-94 по улице О.Жандосова.
Избирательный участок № 124
Центр: город Туркестан, улица Абая №159 здание школы-интерната №31 имени Абая.
Границы: дома №1-42 по улице Абая, дома №1-33 по улице А.Усенова, дома №1-29 по улице Габдулина, дома 1-27 по улице Сыздыкова, дома №2-32 по улице Исабекова, дома №1-35 по улице Акшаулы, дома №1-26 по улице Смаилова, дома №1-26 по улице Абуова, дома №1-94 по улице О.Жандосова, дома №1-89 по улице Дибаева, дома №1-37 по улице Нефтебаза и новые жилые дома в районе Нефтебазы.
Избирательный участок № 125
Центр: город Туркестан, улица Абая б/н, здание Профессионального лицея №21.
Границы: дома №1-71 по улица Жангирхана, дома №36-68 по улице Акшаулы, дома №43-81, №44-168 по улице Абая, дома №1-69, №2-50 по улице Байконура, дома №1-71 по улице Жениса, дома №30-127 по улице Габдулина, дома №27-33 по улице Смаилова, дома №28-53 по улице Сыздыкова, дома №34-136, №35-137 по улице А.Усенова, дома №1-40 по улице Жарова, дома №1-21, №2-32 по улице Казакбаева, дома №1-37 по улице Есенберлина, дома №1-35, №2-48 по улице Карабура, дома №1-30 по улице Шилменбет би, дома №27-41 по улице Абуова, дома №1-43 по улице Исабекова, дома №2-84 по улице Байжанова, дома №1-158 по улице Сарыбаева.
Избирательный участок № 126
Центр: город Туркестан, улица Абая б/н, здание средней школы имени Ж.Жабаева.
Границы: дома №81-224 по улице Абая, дома №138-198 по улице А.Усенова, дома №73-126 по улице Акшаулы, дома №30-69 по улице Смаилова, дома №105-195 по улице Габдулина, дома №42-172 по улице Сыздыкова, дома №73-257 по улице Жангирхана, многоэтажные дома №14-24 в микрорайоне "Черемушки", дома №1-57 по улице Байтерекулы, дома №1-27 по улице Коммуна, дома №1-55 по улице Кокенова, дома №1-47 по улице Анет баба, дома №1-54 по улице Миронова, дома №1-59 по улице Акынбек, дома №36-105 по улице Жениса, дома №1-59 по улице Луганская, дома №1-15 по улице Шанина.
Избирательный участок № 127
Центр: город Туркестан, улица Жарылкапова б/н, здание средней школы №20.
Границы: дома №77-152 по улице Айтеке би, дома по улице Гагарина с №49 до конца и с №62 дома до конца, дома по улице Утебекова с №29 до конца с №68 дома до конца, дома №4-183 по улице Аль-Фараби. Дома по улицам А.Юсупова, Г.Абдрахманова, Мусакулова, Аккайын, Шымбулак, Жиенбет жырау, Актанберди жырау, Шалкиіз жырау, Казтуган жырау, Доспанбет жырау и Сыпыра жырау полностью.
Избирательный участок № 128
Центр: город Туркестан, улица Ш.Ниязова №21, здание средней школы имени Ш.Ниязова.

Шекаралары: Ш.Ниязов көшесі №1-168 үйлер, Бабаев көшесі №1-98 үйлер, Нарбаев көшесі №1-84 үйлер, Керуен сарай көшесі №1-9 үйлер, Молдабеков көшесі №1-13 үйлер, Елкеев көшесі №51-102 үйлер, Ататүрік көшесі №171-246 үйлер, Амангелді көшесі №1-50 үйлер, Шайхантаур көшесі №1-81 үйлер, Тәукехан даңғылындағы №184-246 үйлер, Валиханов көшесі №27-47 үйлер.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әлқожа ата көшесі н/з, С.Рахимов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: М.Әбенова, А.Төлегенов, Комсомол, Алшын, Тоған, Асылұлы Арыс, Шала бақсы, Шаймерден, Ә.Қарабаев. көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы көшесі №58, М.Әбенова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Баялиев көшесі №1-23 үйлер, Әуес апа көшесі №1-38 үйлер, Гауһар ана көшесі №1-91 үйлер, Иассы көшесі №1-58 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №39-106 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-88 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-46 үйлер, Отырар көшесі №1-18 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер, Д.Тұрлыханов көшесі №1-16 үйлер, Б.Жолымбек көшесі №1-40 үйлер, Жібек жолы көшесі №3-56 үйлер, Жібек жолы түйығы №10-46 үйлер, Б.Саттарханов даңғылының оң жағында орналасқан үйлер №60-207 үйлер, "Иса" мейрамханасының жанындағы орналасқан жаңа үйлер.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №7 көше №2, Е.Изатуллаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік елді мекенінің аумағында орналасқан үйлер.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шекті Тілеу батыр көшесі н/з, №19 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақан сері, Біржансал, Баян батыр, Мырзахметов, Едіге батыр, Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гаухар батыр, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр, Қасымхан батыр, Бухар жырау, Майлы қожа, Қазақ құрылтайы, 22 наурыз, Құлан ақын, Қазақ құрылтайы, Жібек жолы көшелеріндегі тұрғын үйлер.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы н/з, Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәдениет сарайының ғимараты.
Шекаралары: Халықаралық Қазақ-Түрік университеті жатақханаларының ғимараттары, "Мағжан" қалашығында, Н.Назарбаев, Т.Озал көшелерінде орналасқан үйлер және Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің клиникасы.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі №141, №21 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Майлин көшесі №79-181 үйлер, Қастеев көшесі №1-23 үйлер, Алтаев көшесі №1-22 үйлер, Ә.Молдағулова көшесі №1-53 үйлер, Жароков көшесі №1-65 үйлер, Ұлықбек көшесі №52-88 үйлер, Марайм көшесі №1-35 үйлер, Жангелдин көшесі №92-117 үйлер, Ертөстік көшесі №101-223 үйлер, Асылбекова көшесі №84-157 үйлер, Рысқұлов көшесі №52-147 үйлер, Абдиров көшесі №1-76 үйлер, Қ.Сарыбаев көшесі №1-21 үйлер, Теріскей көшесі толығымен.
№ 135 сайлау учаскесі

Границы: дома №1-168 по улице Ш.Ниязова, дома №1-98 по улице Бабаева, дома №1-84 по улице Нарбаева, дома №1-9 по улице Керуен сарай, дома №1-13 по улице Молдабекова, дома №51-102 по улице Елкеева, дома №171-246 по улице Ататюрка, дома №1-50 по улице Амангелди, дома №1-81 по улице Шайхантаур, дома №184-246 по проспекту Таукехана, дома №27-47 по улице Валиханова.
Избирательный участок № 129
Центр: город Туркестан, улица Алькожа ата б/н, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома, расположенные по улицам М.Абеновой, Тулегенова, А.Оразбаева, Комсомол, Алшын, Тоған, Алқожа ата, Туткабаева, Асылулы Арыс, Шала баксы, Шаймерден и Карабаева полностью.
Избирательный участок № 130
Центр: город Туркестан, улица Жибек жолы №58, здание средней школы имени М.Абеновой.
Границы: дома №1-23 по улице Т.Баялиева, дома №1-38 по улице Ауес апа, дома №1-91 по улице Гаухар ана, дома №1-58 по улице Иассы, дома №39-106 по улице Рыскулбекова, дома №1-88 по улице Момышулы, дома №1-46 по улице Алтынсарина, дома №1-18 по улице Отырар, дома №3-56 по улице Жибек жолы, дома №1-20 по улице Байтурсынова, дома №1-16 по улице Д.Турлыханова, дома №1-40 по улице Б.Жолымбек, дома №10-46 переулка Жібек жолы, дома №60-207 по проспекту Б.Саттарханова, новые жилые дома в районе ресторана "Иса".
Избирательный участок №131
Центр: город Туркестан, №7 улица №2, здание средней школы имени Е.Изатуллаева.
Границы: дома, расположенные на территории населенного пункта Бирлик.
Избирательный участок № 132
Центр: город Туркестан, улица Шекти Тилеу батыра б/н, здание средней школы №19.
Границы: дома по улицам Акан сери, Биржансал, Баян батыра, Мырзахметова, Едиге батыра, Сырым батыра, Кабанбай батыра, Гаухар батыра, Агыбай батыра, Жанкожа батыра, Касымхан батыра, Кулан батыра, Баба тукти шашты Азиза, Бухар жырау, Майлы Кожа, Сугир куйши, Коркыт ата, Арыстан баб, Айша биби, Укаш ата, Казак курылтайы, 22 наурыз, Исмаилова, Усманова, М.Шокай, Карменов, Кулыншак акын, Шади акын, Жибек жолы и Исмайлова.
Избирательный участок №133
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова б/н, здание Дворца культуры Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Яссави.
Границы: здания общежитий Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А.Яссави, дома, расположенные в городке "Магжан" и по улицам Н.Назарбаева, Т.Озала, и клиника Международного Казахско-Турецкого университета.
Избирательный участок № 134
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина №141, здание средней школы №21.
Границы: дома №79-181 по улице Б.Майлина, дома №1-23 по улице Кастеева, дома №1-22 по улице Алтаева, дома №1-53 по улице Молдагуловой, дома №1-65 по улице Жарокова, дома №52-88 по улице Улыкбек, дома №1-35 по улице С.Мараим, дома №92-117 по улице Жангелдина, дома №101-223 по улице Ертостік, дома №84-157 по улице Асылбекова, дома №52-147 по улице Рыскулова, дома №1-76 по улице Абдирова, дома №1-21 по улице Сарыбаева, дома Теріскей полностью.
Избирательный участок № 135

Орталығы: Түркістан қаласы, Ортақ көшесі №38, №22 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынбекұлы көшесі №1-82 үйлер, Нарбаева көшесі №64-195 үйлер, Қ.Аманжолов көшесі №53-90 үйлер, М.Мақатаев көшесі №63-90 үйлер, Ақорда көшесі №1-76 үйлер, Ерманқұлов көшесі №1-85 үйлер, Башиков көшесі №1-65 үйлер, Бабаев көшесі №64-138 үйлер, Ұлыс көшесі №1-65 үйлер, Сарыжайлау көшесі №1-70 үйлер. №1, 2, 3 көшелері толығымен.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шойынбет би көшесі №9, №23 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Болыс көшесінен бастап Түркістан-Шымкент тас жолының батыс жағында орналасқан үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №45-65 үйлер, Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исақұл, Майлы қожа, Т.Рустемов, Тұран, С.Ибрагимов, Ысмайлов, О.Датқа, Т.Қамбатыров, С.Жарылқапов көшелері.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Кентау тас жолы н/з, №24 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: "Арыс-Түркістан" каналынан бастап Түркістан-Кентау тас жолының сол жағындағы және оң жағындағы көшелерде орналасқан үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Тәуке хан даңғылы н/з, Саз мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәукен хан даңғылындағы №44-130 және №47-143 үйлер, Султанов көшесі №44-145 үйлер, Шәкәрім көшесі №1-44 үйлер, Абдусаттаров көшесі №3-43 үйлер, Кеңесары бұрылысындағы №1-34 үйлер, С.Ерубаев көшесі №84-160 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №6-39 үйлер, Ыбырайұлы бұрылысындағы №3-14 үйлер, Байтасов көшесі №1-25 үйлер, Юлдашев көшесі №98-147 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №55-85 үйлер, Нысанбаев көшесі №55-94 үйлер, Нұрмаханов көшесі №10-58 үйлер, Уалиханов көшесі №1-4 үйлер.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, "Болашақ" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дурия, Асанбай ата, Тұран, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелері.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ағыбай батыр көшесі №12, №26 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Түркістан-Шәуілдір трассасының сол жағындағы үйлер толығымен, Майкотов көшесінің екі жағындағы үйлер Ортақ көшесіне дейін, Әсілұлы, Сүйіліш батыр көшелері толығымен және ипотекалық үйлер, Ортақ көшесінен бастап №4, №5, №,6, №7 жаңадан түскен көшелерінің төменгі жағындағы үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі №2а, №27 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: "Жайна" кафесінен бастап Түркістан-Жүйнекасса трсының сол жағындағы орналасқан үйлер толығымен, "Жайна" кафесінен Түркістан-Шорнақ трассасының оң жағындағы орналасқан үйлер толығымен, орта Бірлік учаскесіндегі нөмірсіз жаңа үйлер.
№ 880 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Датқа көшесі №2а, "Балдырған" балабақшасының ғимараты.

Центр: город Туркестан, улица Ортак №38, здание средней школы №22.
Границы: дома №1-82 по улице Алтынбекулы, дома №64-195 по улице Нарбаева, дома №53-90 по улицам К.Аманжолова, дома №63-90 по улице М.Макатаева, дома №1-76 по улице Акорда, дома №1-85 по улице Ерманкулова, дома №1-65 по улице Башикова, дома №64-138 по улице Бабаева, дома №1-65 по улице Улыс, дома №1-70 по улице Сарыжайлау. Улицы №1, №2, №3 полностью.
Избирательный участок № 136
Центр: город Туркестан, улица Шойынбет би №9, здание средней школы №23.
Границы: дома расположенные в западной части трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы С.Болыс, дома №45-65 по улице Ш.Калдаякова и улицы Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исакул, Майлы кожа, Т.Рустемова, Туран, С.Ибрагимова, Ысмайлова, О.Датка, Т.Камбатырова и С.Жарылкапова.
Избирательный участок №137
Центр: город Туркестан, здание средней школы №24.
Границы: дома, расположенные по улицам с левой и правой стороны трассы Туркестан-Кентау начиная с канала "Арысь-Туркестан".
Избирательный участок № 138
Центр: город Туркестан, проспект Таукехана б/н, здание Музыкальной школы.
Границы: дома №44-130, №47-143 по проспекту Тауке хана, дома №44-145 по улице Султанова, дома №1-44 по улице Шакарима, дома №4-43 по улице Абдусаттарова, дома №1-34 переулка Кенесары, дома №84-160 по улице С.Ерубаева, дома №6-39 по улице Ыбырайулы, переулок Ыбырайұлы №3-14, дома №1-25 по улице Байтасова, дома №98-147 по улице Юлдашева, дома №55-85 по улице Абубакир қары, дома №55-94 по улице Нысанбаева, дома №10-58 по улице А.Нурмаханова, дома №1-4 по улице Валиханова.
Избирательный участок № 139
Центр: город Туркестан, здание колледжа "Болашак"
Границы: улицы Парасат, Атамекен, Ынтымак, Арай, Жулдыз, Жас Казак, Руханият, Оркениет, Ертаргын, Кунанбай Кажы, Сегиз сери, Татимбет, Керей хана, С.Бейбарыс, Жанибек батыра, Ж.Ташенова, Д.Дурия, Асанбай ата, Туран, Жас алаш, и Тауелсиздиктин 10 жылдыгы.
Избирательный участок № 140
Центр: город Туркестан, улица Ағыбай батыр №12, здание средней школы №26.
Границы: жилые дома расположенные с левой стороны трассы Туркестан-Шәуілдір полностью. Жилые дома по улице Майкотова до улицы Ортак, жилые дома по улице Асылулы, Суйіліш батыр полностью и ипотечные дома. Вновь построенные жилые дома по улицам №4, 5, 6, 7 нижней стороны начиная с улицы Ортак.
Избирательный участок № 141
Центр: город Туркестан, улица Сығанак №2а здание средней школы №27.
Границы: жилые дома расположенные с левой стороны трассы Туркестан-Жуйнек начиная Туркестан-Шорнак начиная от кафе "Жайна", новые дома построенные на участке средний Бирлик. от кафе "Жайна" полностью. Дома расположенные с правой стороны трассы.
Избирательный участок № 880
Центр: город Туркестан, улица К.Датка №2а, здание детского сада "Балдырган"

Шекаралары: Ө.Жәнібеков, И.Алтынбеков, Қ.Датқа, Қобыланды батыр, И.Байзақов, И.Тайманұлы, М.Өтемісұлы, Жиренше шешен, Айтуар би көшелеріндегі үйлер, №10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 көшелеріндегі үйлер, Саяжай №1 көшесі №1-22 үйлер, Саяжай №2 көшесіндегі үйлер.
№ 881 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №46, Хамза атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: З.Абдрахманов көшесі №2-34 және №1-23 үйлер, З.Абдрахманов көшесінің №2 қиылыста орналасқан үйлер, Таласбаев көшесі №1-29 үйлер, Талқанбаев көшесі №18-72 және №31-133 үйлер.
№ 882 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абылайхан көшесі №104, Әль-Фараби атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Төле би көшесі №63-107 үйлер, Аяз би көшесі №36-78 және №35-61 үйлер, Шанин көшесі №1-52 үйлер, Фитрат көшесі №22-74 және №53-85 үйлер, Хамза көшесі №1-53 және №2-38 үйлер, Төле би көшесі №80а-122 және №101-141 үйлер, Мейірманов көшесі №1-19 және №2-10 үйлер, Абылай хан көшесі №2-92 үйлер, Абылайхан көшесі №26/1-26/10 үйлер, Абылай хан көшесі №106-134 үйлер, Привокзальная көшесі №20-25 үйлер, Аяз би көшесі №1-35 үйлер, Д.Бедный көшесі №1-9 үйлер, Дүйсенбеков көшесі №1-53 және №2-34 үйлер, Дулатов көшесі №1-9 үйлер, Пошанов көшесі №1-15, №4-25 үйлер, Төле би көшесі №54-78 үйлер, Фитрат көшесі №1-55 және №2-26 үйлер, Хамза көшесі №55-61 үйлер.
№ 883 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Самал көшесі №84а, "Балғын" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Торайғыров, Базар жырау көшесі үйлер, №12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көшелеріндегі үйлер, Жаңа ауыл көшесі үйлер.
№884 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сатыбалды көшесі №50а, "Толағай" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Исмаилов, Усманов, М.Шоқай, Ж.Кәрменов, Тараз, Құлыншақ ақын, Шәді ақын, Баба Түкті Шашты Азиз, Сүгір күйші, Қорқыт ата, Арыстанбаб, Айша бибі, Үкаш ата көшелеріндегі үйлер.
№ 885 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, 39 көшесі №7, "Балдаурен" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Иассы мөлтек ауданы, №1 зонада орналасқан үйлер.
№ 886 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №156Б, Халықаралық Қазақ-Түркік университетінің №2 корпусының ғимараты.
Шекаралары: Ғ.Мұратбаев, Ө.Тілепов, М.Жалил, Баласағұн көшелеріндегі үйлер
№ 887 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Әбенова көшесі н/з, С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты.
Шекаралары: Алхожа Ата, Тұтқабаев, К.Мусаев, Қ.Рысқұлбеков, А.Оразбаева көшелеріндегі үйлер.
№ 888 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балтакөл тас жолы н/з, "Балапан" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Астананың 10 жылдығы, Қарашық, Хандаулет, Байқоңыр, Беларық, Шорнақ, Қарсақты көшелеріндегі үйлер, Қызылорда тас жолы сол жақ бойындағы үйлер.
№ 889 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №86А, "Өркен" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Жұмабаев, П.Ахметов, А.Науаи, Қойшыбаев, Саин көшелеріндегі үйлер, Балахаев көшесі №41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 пәтерлі үйлер, Балахаев көшесі №42-104 үйлер, Жангельдин көшесі №1-45 үйлер, Жангельдин өткелдегі үйлер, Н.Абдиров көшесі №1-28 үйлер.

Границы: дома по улицам О.Жанибекова, И.Алтынбекова, К.Датка Кобыланды батыр, И.Байзакова, И.Тайманулы, М.Отемисулы, Жиренше шешен, Айтуар би, №10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 улица Саяжай №1 дома 1-22 дома по улице Саяжай №2.
Избирательный участок №881
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №46, здание средней школы имени Хамза.
Границы: дома №2-34, №1-23по улице З.Абдрахманова, дома расположенные во 2 переулке улицы З.Абдрахманова, дома №1-29 по улице Таласбаева, дома №18-72, №31-133 по улице Талканбаева.
Избирательный участок № 882
Центр: город Туркестан, улица Абылай хана №104, здание средней школы имени Аль-Фараби.
Границы: дома по улицам Толе би №63-107, Аяз би №36-78, №35-61, Шанин №1-52, Фитрат №22-74, №53-85, Хамза №1-53, №2-38, Толе би №80а-122, №101-139-141, Мейирманова №1-19, №2-10, Абылай хана №2-92, Абылай хана №26/1-26/10, Абылай хана №106-134, Привокзальная №20-25, Аяз би №1-35, Д.Бедный №1-9, Дуйсенбекова №1-53, №2-34, Дулатова №1-9, Пошанова №1-15, №4-25, Толе би №54-78, Фитрат №1-55, №2-26, Хамза №55-61.
Избирательный участок № 883
Центр: город Туркестан, улица Самал №84а, здание детского сада "Балгын"
Границы: дома по улицам Торайгырова, Базаржырау №12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, Жана ауыл.
Избирательный участок № 884
Центр: город Туркестан, улица Сатыбалды №50А, здание детского сада "Толагай"
Границы: дома по улицам Исмаилова,Усманова, М.Шокай, Ж.Карменова, Тараз, Кулыншак акын, Шади акын, Баба Тукти Шашты Азиз, Сугир куйши, Коркыт ата, Арыстанбаб, Айша биби, Укаш ата.
Избирательный участок № 885
Центр: город Туркестан улица 39, №7 здание детского сада "Балдаурен"
Границы: микрорайон Яссы, жилые дома в зоне №1.
Избирательный участок №886
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би №156Б, 2 корпус здания Международного Казахско-Турецкого университета.
Границы: дома по улицам Г.Муратбаева, О.Тилепова, М.Жалил Баласагун.
Избирательный участок № 887
Центр: город Туркестан, улица М.Абенова б/н, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома по улицам Алхожа Ата, Туткабаева, К.Мусаева, Қ.Рыскулбекова, А.Оразбаева.
Избирательный участок № 888
Центр: город Туркестан, Балтакольская трасса б/н, здание детского сада "Балапан".
Границы: дома по улицам 10 лет Астаны, Қарашық, Хандаулет, Байконыр, Беларык, Шорнак, Карсакты, левая сторона трасса Кызылорды.
Избирательный участок № 889
Центр: город Туркестан, улица Балакаева №86А, здание детского сада "Оркен"
Границы: дома по улицам Жумабаева, П.Ахметова, А.Науаи, Койшыбаева, Балахаева №41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 дома, Балахаева №41-104 Саина, Жангельдина №1-45, Жангельдина, Н.Абдирова №1-28.