Бәйдібек ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 наурыздағы № 70 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 2 сәуірде № 4486 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 469 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 20.12.2020 № 469 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына "Сауда қызметiн реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi Заңының 27 бабының 2-тармағына және "Iшкi сауда қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрiнiң мiндетiн атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 11148 болып тiркелген), сәйкес Бәйдібек ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бәйдібек ауданының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) Осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулы Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об определении специально отведеных мест для осуществления выездной торговли на территории Байдибекского района
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 13 марта 2018 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 апреля 2018 года № 4486. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 20 декабря 2020 года № 469
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 20.12.2020 № 469 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Байдибекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на право хозяйственного
ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постаноления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района после его официяльного опубликовани
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Айтбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Б.Танагөзов
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 13 наурыздағы
№ 70 қаулысына қосымша
Бәйдібек ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауыл округінің атауы
Орналасқан орны
1.
Ағыбет ауылдық округі
Ағыбет елді мекені, Рысқұлов көшесінің бойындағы Есіркеп Батыр мектебінің жаны
2.
Ақбастау ауылдық округі
Ақбастау елді мекені, Сейтқазы көшесі және Бейбітшілік көшелерінің қиылысы
3.
Алғабас ауылдық округі
Шақпақ елді мекені, С.Әбдіжаппаров көшесі почта ғимараты жанындағы алаң
4.
Алмалы аулдық округі
Жарықбас елді мекені, "Жарықбас" клуб ғимараты жанындағы алаң
5.
Бөген ауылдық округі
Шалдар елді мекені, Ә.Қасымбеков көшесі клуб ғимараты жанындағы алаң
6.
Борлысай ауылдық округі
Ақтас елді мекені, Н.Тойжанов көшесінің бойы мектептің жаны
7.
Боралдай ауылдық округі
Боралдай елді мекені, № 1 көше
8.
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл елді мекені, Айнақожа көшесі жергілікті полиция ғимаратының алды
9.
Көктерек ауылдық округі
Кеңестөбе елді мекені, Қостөбе көшесі, Мәдениет үйі ғимаратының жаны
10.
Мыңбұлақ ауылдық округі
Мыңбұлақ елді мекені, А.Ералиев көшесінің ескі жем шөп қойма орны
11.
Шаян ауылы
1. Шаян елді мекені, М.Әуезов көшесі және М.Молдағұлова көшелерінің қиылысы.
2. М.Әуезов көшесі және С.Қадырбаев көшелерінің қиылысы.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Н.Айтбеков.
Аким района Б.Танагузов
Приложение к
постановлению акимата
Байдибекского района от
13 марта 2018 года № 70
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Байдибекского района
Наименование сельского округа
Место расположения
1.
Сельский округ Агыбет
Населенный пункт Агыбет, вдоль улицы Т.Рыскулова возле школы Есиркеп Батыр
2.
Сельский округ Акбастау
Населенный пункт Акбастау, на пересечении улиц Сейтказы и Бейбитшилик
3.
Сельский округ Алгабас
Населенный пункт Шакпак, улица С.Абдижаппарова площадь возле здания почты
4.
Сельский округ Алмалы
Населенный пункт Жарыкбас. площадь возле здания клуба "Жарыкбас"
5.
Сельский округ Боген
Населенный пункт Шалдар, улица А.Касымбеков площадь возле здания клуба
6.
Сельский округ Борлысай
Населенный пункт Актас, вдоль улицы Н.Тойжанов возле школы
7.
Сельский округ Боралдай
Населенный пункт Боралдай, № 1 улица
8.
Сельский округ Жамбыл
Населенный пункт Жамбыл, улица Айнакожа, перед зданием местной полиции
9.
Сельский округ Коктерек
Населенный пункт Кенестобе, улица Костобе возле здания Дома культуры
10.
Сельский округ Мынбулак
Населенный пункт Мынбулак, место склада старого корма улицы А.Ералиева
11.
Село Шаян
1. Населенный пункт Шаян, на пересечении улиц М.Ауезова и М.Молдагулова
2. на пересечении улиц М.Ауезова и С.Кадырбаева