Бәйдібек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 23 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашада № 4779 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімінің 11.12.2020 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Бәйдібек ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Бәйдібек ауданы әкімінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 4 "Бәйдібек ауданының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2591 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 11сәуірдегі "Алғабас" газетінде, 2014 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Ресупликасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді басылымдарда ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об образовании избрательных участков на территории Байдибекского района
Решение акима Байдибекского района Туркестанской области от 12 ноября 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 ноября 2018 года № 4779. Утратило силу решением акима Байдибекского района Туркестанской области от 11 декабря 2020 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Байдибекского района Туркестанской области от 11.12.2020 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байдибекского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Байдибекского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решения акима Байдибекского района от 19 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Байдибекского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2591, опубликовано 11 апреля 2014 года в газете "Алгабас" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде 10 апреля 2014 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в установленном законадательством Респулики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольны банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрлыбековке жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы: Н.Айтбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан облысының
Бәйдібек аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________М.Қырықбаев
"06" қараша 2018 жыл
Бәйдібек ауданы әкімінің
2018 жылғы "12" қарашадағы
№ 23 шешіміне қосымша
Бәйдібек ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Есіркеп батыр атындағы жалпы орта мектеп (Ағыбет ауылдық округі, Ағыбет ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 35 үй). Шекарасы: Ағыбет ауылы.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: "Нұрсая" балабақшасы (Ағыбет ауылдық округі, Алғабас ауылы, Қаратау көшесі, 46 үй). Шекарасы: Алғабас ауылы.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы бастауыш мектеп (Ағыбет ауылдық округі, Жұлдыз ауылы, Майбұлақ көшесі, 13 үй). Шекарасы: Жұлдыз ауылы.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жаңаталап" негізгі орта мектебі (Ағыбет ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Жаңаталап көшесі, н/ү). Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп (Ақбастау ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Ө.Оспанов көшесі, н/ү). Шекарасы: Ақбастау ауылы.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы: Ж.Жүнісбеков атындағы негізгі орта мектеп (Ақбастау ауылдық округі, Тұрақты ауылы, Ақжол көшесі, н/ү). Шекарасы: Тұрақты ауылы.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Ө.Жолдасбеков атындағы жалпы орта мектеп (Ақбастау ауылдық округі, Кеңес ауылы, Қ.Бегманов көшесі, н/ү). Шекарасы: Кеңес ауылы.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жолғабас" негізгі орта мектебі (Ақбастау ауылдық округі, Жолғабас ауылы, Көкмешіт көшесі, н/ү). Шекарасы: Жолғабас ауылы.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектеп (Алғабас ауылдық округі, Шақпақ ауылы, Ильясұлы көшесі, 8 үй). Шекарасы: Шақпақ, Үсіктас ауылдары.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: "Тұрмыс-1" жалпы орта мектебі (Алғабас ауылдық округі, Қазата ауылы, Қ.Шалтаев көшесі, 2 үй). Шекарасы: Қазата ауылы.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектеп (Алғабас ауылдық округі, Таңатар ауылы, Ж.Қауымбаев көшесі, 45 үй). Шекарасы: Таңатар ауылы.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектеп (Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы, Алмалы көшесі, 6 үй). Шекарасы: Алмалы ауылы.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Л.Өтешов атындағы негізгі орта мектеп (Алмалы ауылдық округі, Жарықбас ауылы, Ж.Дауталиев көшесі, 13 үй). Шекарасы: Жарықбас, Байжансай ауылдары.
№ 155 сайлау учаскесі

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Б.Турлыбекову.
Временно исполняющий
обязанности акима района: Н. Айтбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Байдибекской
районной территориальной
избирательной комиссии
Туркестанской области
_________________М.Кырыкбаев
"06" ноября 2018 года
Приложение к решению
акима района Байдибек
№ 23 от "12" ноября 2018 года
Перечень избирательных участков по Байдибекскому району
Избирательный участок № 142
Центр: Общая средняя школа имени Есиркеп батыра (сельский округ Агыбет, село Агыбет, улица Т.Рыскулова дом 35). Граница: село Агыбет.
Избирательный участок № 143
Центр: Детский сад "Нурсая" (сельский округ Агыбет, село Алгабас, улица Каратау дом 46). Граница: село Алгабас.
Избирательный участок № 144
Центр: Начальная школа имени С.Сейфуллина (сельский округ Агыбет, село Жулдыз, улица Майбулак дом 13). Граница: село Жулдыз.
Избирательный участок № 145
Центр: Основная средняя школа "Жанаталап" (сельский округ Агыбет, село Жанаталап, улица Жанаталап дом б/н). Граница: село Жанаталап.
Избирательный участок № 146
Центр: Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова (сельский округ Акбастау, село Акбастау, улица О.Оспанов дом б/н). Граница: село Акбастау.
Избирательный участок № 147
Центр: Основная средняя школа имени Ж.Жунисбекова (сельский округ Акбастау, село Туракты, улица Акжол дом б/н). Граница: село Туракты.
Избирательный участок № 148
Центр: Общая средняя школа имени О.Жолдасбекова (сельский округ Акбастау, село Кенес, улица К.Бегманов дом б/н). Граница: село Кенес.
Избирательный участок № 149
Центр: Основная средняя школа "Жолгабас" (сельский округ Акбастау, село Жолгабас, улица Кокмешит дом б/н). Граница: село Жолгабас.
Избирательный участок № 150
Центр: Общая средняя школа имени Г.Муратбаева (сельский округ Алгабас, село Шакпак, улица Ильясулы дом 8). Граница: село Шакпак, Усиктас.
Избирательный участок №151
Центр: Общая средняя школа "Турмыс-1" (сельский округ Алгабас, село Казата, улица К.Шалтаев дом 2). Граница: село Казата.
Избирательный участок № 152
Центр: Общая средняя школа имени Т.Казахбаева (сельский округ Алгабас, село Танатар, улица Ж.Кауымбаев дом 45). Граница: село Танатар.
Избирательный участок № 153
Центр: Общая средняя школа имени К.Сатбаева (сельский округ Алмалы, село Алмалы, улица Алмалы дом 6). Граница: село Алмалы.
Избирательный участок № 154
Центр: Основная средняя школа Л.Отешова (сельский округ Алмалы, село Жарыкбас, улица Ж.Дауталиев дом 13). Граница: село Жарыкбас, Байжансай.
Избирательный участок № 155

Орталығы: "Алмалы" жалпы орта мектебі (Алмалы ауылдық округі, Бәйдібек ата ауылы, Е.Шөкеев көшесі, 12/1 үй). Шекарасы: Бәйдібек ата ауылы.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратау мәдениет үйі (Боралдай ауылдық округі, Боралдай ауылы, О.Мамеков көшесі, 15 үй). Шекарасы: Боралдай ауылы.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: "Боралдай" жалпы орта мектебі (Боралдай ауылдық округі, Жоғарғы Боралдай ауылы, Төлеби көшесі, 45 үй). Шекарасы: Жоғарғы Боралдай ауылы.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: О.Тайманов атындағы жалпы орта мектеп (Боралдай ауылдық округі, О.Тайманов ауылы, Астана көшесі, 31 үй). Шекарасы: О.Тайманов ауылы.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: "Төменгі Боралдай" негізгі орта мектебі (Боралдай ауылдық округі, Ақжар ауылы, Бейбітшілік көшесі, 7 үй). Шекарасы: Ақжар ауылы.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Н.Арапов атындағы жалпы орта мектеп (Боралдай ауылдық округі, Қаратас ауылы, № 1 көше, 56 үй). Шекарасы: Қаратас ауылы.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: "Теректі" жалпы орта мектебі (Боралдай ауылдық округі, Теректі ауылы, Қостұра көшесі, 55 үй). Шекарасы: Теректі ауылы.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: "Комсомол" жалпы орта мектебі (Боралдай ауылдық округі, Жыланды ауылы, № 1 көше, 28/2 үй). Шекарасы: Жыланды ауылы.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Момышұлы атындағы негізгі орта мектеп (Боралдай ауылдық округі, Түйетас ауылы, Жібек жолы көшесі, 33 үй). Шекарасы: Түйетас ауылы.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Домалақ ана атындағы жалпы орта мектеп (Боралдай ауылдық округі, Амансай ауылы, Б.Өтембаев көшесі, 57 үй). Шекарасы: Амансай ауылы.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Өтемісұлы атындағы негізгі орта мектеп (Боралдай ауылдық округі, Талап ауылы, № 1 көше, 89/1 үй). Шекарасы: Талап ауылы.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сарыбұлақ" негізгі орта мектебі (Боралдай ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы, № 1 көше, 24/1 үй). Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақтас" жалпы орта мектебі (Борлысай ауылдық округі, Ақтас ауылы, О.Сеңгірбайұлы көшесі, 17/1 үй). Шекарасы: Ақтас, Шұқыршақ ауылдары.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: "Борлысай" жалпы орта мектебі (Борлысай ауылдық округі, Қошқарата ауылы, Ә.Бектібаев көшесі, 9/2 үй). Шекарасы: Қошқарата ауылы.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: "Кеңсай" жалпы орта мектебі (Борлысай ауылдық округі, Кеңсай ауылы, Х.Бозжігітова көшесі, 51/1 үй). Шекарасы: Кеңсай ауылы
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы жалпы орта мектеп (Бөген ауылдық округі, Шалдар ауылы, Б.Бахтиярұлы көшесі, 3 үй). Шекарасы: Шалдар, Бекбау ауылдары.
№ 171 сайлау учаскесі

Центр: Общая средняя школа "Алмалы" (сельский округ Алмалы, село Байдибек ата, улица Е.Шокеев дом 12/1). Граница: село Байдибек ата.
Избирательный участок № 156
Центр: Дом культуры "Каратау" (сельский округ Боралдай, село Боралдай, улица О.Мамеков дом 15). Граница: село Боралдай.
Избирательный участок № 157
Центр: Общая средняя школа "Боралдай" (сельский округ Боралдай, село Верхный Боралдай, улица Толеби дом 45). Граница: село Верхный Боралдай.
Избирательный участок № 158
Центр: Общая средняя школа имени О.Тайманова (сельский округ Боралдай, село О.Тайманов, улица Астана дом 31). Граница: село О.Тайманов.
Избирательный участок № 159
Центр: Основная средняя школа "Томенги Боралдай" (сельский округ Боралдай, село Акжар, улица Бейбитшилик дом 7). Граница: село Акжар.
Избирательный участок № 160
Центр: Общая средняя школа имени Н.Арапова (сельский округ Боралдай, село Каратас, улица № 1, дом 56). Граница: село Каратас.
Избирательный участок № 161
Центр: Общая средняя школа "Теректи" (сельский округ Боралдай, село Теректи, улица Костура дом 55). Граница: село Теректи.
Избирательный участок № 162
Центр: Общая средняя школа "Комсомол" (сельский округ Боралдай, село Жыланды, улица № 1 дом 28/2). Граница: село Жыланды.
Избирательный участок № 163
Центр: Основная средняя школа имени Б.Момышулы (сельский округ Боралдай, село Туйетас, улица Жибек жолы дом 33). Граница: село Туйетас.
Избирательный участок №164
Центр: Общая средняя школа имени Домалак ана (сельский округ Боралдай, село Амансай, улица Б.Отембаев дом 57). Граница: село Амансай.
Избирательный участок № 165
Центр: Общая средняя школа имени К.Отемисулы (сельский округ Боралдай, село Талап, улица № 1 дом 89/1). Граница: село Талап.
Избирательный участок № 166
Центр: Общая средняя школа имени "Сарыбулак" (сельский округ Боралдай, село Сарыбулак, улица № 1 дом 24/1). Граница: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 167
Центр: Общая средняя школа "Ақтас" (сельский округ Борлысай, село Актас, улица О.Сенгирбайулы дом 17/1). Граница: село Актас, Шукыршак.
Избирательный участок № 168
Центр: Общая средняя школа "Борлысай" (сельский округ Борлысай, село Кошкарата, улица А.Бектибаев дом 9/2). Граница: село Кошкарата.
Избирательный участок №169
Центр: Общая средняя школа "Кенсай" (сельский округ Борлысай, село Кенсай, улица Х.Бозжигитова дом 51/1). Граница: село Кенсай.
Избирательный участок № 170
Центр: Общая средняя школа имени Абая (сельский округ Боген, село Шалдар, улица Б.Бахтиярулы дом 3). Граница: село Шалдар, Бекбау.
Избирательный участок № 171

Орталығы: О.Орманов атындағы жалпы орта мектеп (Бөген ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Желтимес көшесі, 45/1 үй). Шекарасы: Сарқырама ауылы.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Байменов атындағы жалпы орта мектебі (Бөген ауылдық округі, Екпінді ауылы, Қызылсеңгір көшесі, 2 үй). Шекарасы: Екпінді ауылы.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жиенқұм" жалпы орта мектебі (Бөген ауылдық округі, Жиенқұм ауылы, Сіргесалды көшесі, 12 үй). Шекарасы: Жиенқұм ауылы.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл атындағы жалпы орта мектеп (Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Ж.Кертайұлы көшесі, 2 үй). Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Ы.Алтынсарин атындағы негізгі орта мектеп (Жамбыл ауылдық округі, Шыбыт ауылы, Б.Әшірбеков көшесі, 5 үй). Шекарасы: Шыбыт ауылы.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жүзімдік" жалпы орта мектебі (Жамбыл ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, № 1 көше, 10 үй). Шекарасы: Жүзімдік ауылы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: "Тасқұдық" негізгі орта мектебі (Жамбыл ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, Мектеп көшесі, 12 үй). Шекарасы: Тасқұдық ауылы.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрігерлік тірек (Жамбыл ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Жауқазын көшесі, 6 үй). Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектеп (Көктерек ауылдық округі, Кеңестөбе ауылы, Қарсыбай батыр көшесі, 20 үй). Шекарасы: Кеңестөбе ауылы.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Нысанов атындағы негізгі орта мектеп (Көктерек ауылдық округі, Бірлік ауылы, А.Нысанов көшесі, 18/1 үй). Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Жиренов атындағы негізгі орта мектеп (Көктерек ауылдық округі, Кеңесодақ ауылы, Ақөткел көшесі, 33 үй). Шекарасы: Кеңесодақ ауылы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бөген" жалпы орта мектебі (Мыңбұлақ ауылдық округі, Мыңбұлақ ауылы, А.Ералиев көшесі, 25 үй). Шекарасы: Мыңбұлақ ауылы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнар" жалпы орта мектебі (Мыңбұлақ ауылдық округі, Қайнарбұлақ ауылы, Қайнар көшесі, 1 үй). Шекарасы: Қайнарбұлақ ауылы.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мыңбұлақ" жалпы орта мектебі (Мыңбұлақ ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Бірлік көшесі, 27 үй). Шекарасы: Мәдениет ауылы.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: "Досан" негізгі орта мектебі (Мыңбұлақ ауылдық округі, Бестоғай ауылы, Қапшағай көшесі, 6 үй). Шекарасы: Бестоғай ауылы.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Фельдшерлік-акушерлік тірек (Мыңбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ақтөбе көшесі, н/ү). Шекарасы: Ақбұлақ ауылы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қосбұлақ" негізгі орта мектебі (Мыңбұлақ ауылдық округі, Қосбұлақ ауылы, Көлбай би көшесі, 49 үй). Шекарасы: Қосбұлақ, Нұра ауылдары.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаян" көпсалалы лицей-жалпы орта мектебі (Шаян ауылдық округі, Шаян ауылы, Б.Қарашаұлы көшесі, 88 үй).
Шекарасы: Шаян ауылы, Шаян өзенінен Қарабастау каналының Күлтөбеге өтетін көпірден Арнасай бойымен М.Әуезов көшесінің басына дейін (Ж.Айтбекованың үйі), аумақтық инспекцияның ішіндегі үйлер қоса алғанда Ұлан, Ешенқұлов, Ақ бидай көшелерінің екі жағы М.Әуезов көшесіндегі екіқабатты 3 үйді қоса М.Әуезов көшесінің оң жағы Т.Рысқұлов көшесінің оң жағын ала отырып, Шаян өзені бойымен.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп (Шаян ауылдық округі, Шаян ауылы, М.Әуезов көшесі, 9 үй).
Шекарасы: Шаян ауылы, М.Әуезов көшесінен тік Арнасайдың бойымен ауылдың солтүстік шетін ала отырып, Ш.Байғонов көшесінің сол жағы, М.Әуезов көшесінің сол жағы Шәкәрім көшесінің қиылысына дейін, Шәкәрім көшесінің қиылысынан С.Қадырбаев көшесінің қиылысына дейін М.Әуезов көшесінің екі жағы.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернаты (Шаян ауылдық округі, Шаян ауылы, Е.Шөкеев көшесі, 83 үй).
Шекарасы: Шаян ауылының солтүстік шетінен Ш.Байғонов көшесінің оңтүстік жағын ала отырып, М.Әуезов көшесімен қиылысына дейін, М.Әуезов
көшесінің солтүстік жағы, Т.Рысқұлов көшесінің шығыс жағы Шаян өзеніне дейін.
№ 191 сайлау учаскесі

Центр: Общая средняя школа имени О.Орманова (сельский округ Боген, село Саркырама, улица Желтимес дом 45/1). Граница: село Саркырама.
Избирательный участок № 172
Центр: Общая средняя школа имени К.Байменова (сельский округ Боген, село Екпинди, улица Кызылсенгир дом 2). Граница: село Екпинди.
Избирательный участок № 173
Центр: Общая средняя школа "Жиенкум" (сельский округ Боген, село Жиенкум, улица Сиргесалды дом 12). Граница: село Жиенкум.
Избирательный участок № 174
Центр: Общая средняя школа имени Жамбыла (сельский округ Жамбыл, село Жамбыл, улица Ж.Кертайулы дом 2). Граница: село Жамбыл.
Избирательный участок № 175
Центр: Основная средняя школа имени Ы.Алтынсарина (сельский округ Жамбыл, село Шыбыт, улица Б.Аширбекова дом 5). Граница: село Шыбыт.
Избирательный участок № 176
Центр: Общая средняя школа "Жузимдик" (сельский округ Жамбыл, село Жузимдик, улица №1 дом 10). Граница: село Жузимдик.
Избирательный участок № 177
Центр: Основная средняя школа "Таскудык" (сельский округ Жамбыл, село Таскудык, улица Мектеп дом 12). Граница: село Таскудык.
Избирательный участок № 178
Центр: Фельдшерский пункт (сельский округ Жамбыл, село Қызылжар, улица Жауказын дом 6). Граница: село Кызылжар.
Избирательный участок № 179
Центр: Общая средняя школа имени К.Сыпатаева (сельский округ Коктерек, село Кенестобе, улица Карсыбай батыр дом 20). Граница: село Кенестобе.
Избирательный участок № 180
Центр: Основная средняя школа имени А.Нысанова (сельский округ Коктерек, село Бирлик, улица А.Нысанов дом 18/1). Граница: село Бирлик.
Избирательный участок № 181
Центр: Основная средняя школа имени С.Жиренова (сельский округ Коктерек, село Кенесодак, улица Акоткел дом 33). Граница: село Кенесодак.
Избирательный участок № 182
Центр: Общая средняя школа "Боген" (сельский округ Мынбулак, село Мынбулак, улица А.Ералиев дом 25). Граница: село Мынбулак.
Избирательный участок № 183
Центр: Общая средняя школа "Кайнар" (сельский округ Мынбулак, село Кайнарбулак, улица Кайнар дом 1). Граница: село Кайнарбулак.
Избирательный участок № 184
Центр: Общая средняя школа "Мынбулак" (сельский округ Мынбулак, село Мадениет, улица Бирлик дом 27). Граница: село Мадениет.
Избирательный участок № 185
Центр: Основная средняя школа "Досан" (сельский округ Мынбулак, село Бестогай, улица Капшагай дом 6). Граница: село Бестогай.
Избирательный участок № 186
Центр: Фельдшерско-акушерский пункт (сельский округ Мынбулак, село Акбулак, улица Актобе дом б/н). Граница: село Акбулак.
Избирательный участок № 187
Центр: Основная средняя школа "Косбулак" (сельский округ Мынбулак, село Косбулак, улица Колбай би дом 49). Граница: село Косбулак, Нура.
Избирательный участок № 188
Центр: Общая многопрофильная средняя школа лицей Шаян (сельский округ Шаян, село Шаян, улица Б.Карашаулы дом 88).
Граница: село Шаян, от реки Шаян вдоль Арнасая от канала Карабастау до улицы Культобе до канала улицы М.Ауезова (дом Ж.Айтбековой), в том числе дома в зоне территориальной инспекции, охватывал обе стороны улиц Улан, Ешенкулова, улицы Ак бидай, двухэтажные 3 дома по улице М.Ауезова, правую сторону улицы Т.Рыскулова вдоль реки Шаян.
Избирательный участок № 189
Центр: Общая средняя школа имени М.Ауезова (сельский округ Шаян, село Шаян, улица М.Ауезов дом 9).
Граница: село Шаян, по вертикали канала Арнасай, в том числе северная сторона села, левая сторона улицы Ш.Байгонова, левая сторона улицы М.Ауезова, до перекрестка улицы Шакарима, с перекерестка улицы Шакарима до перекрестка улицы С.Кадырбаева две стороны улицы М.Ауезова.
Избирательный участок № 190
Центр: Общая средняя школа-интернат имени С.Абдужаббарова (сельский округ Шаян, село Шаян, улица Е.Шөкеев дом 83).
Граница: от северной стороны села Шаян в том числе южная сторона Ш.Байгонова до перекрестка улицы М.Ауезова, северная сторона улицы М.Ауезова, восточная сторона улицы Т.Рыскулова до реки Шаян.
Избирательный участок № 191

Орталығы: "Күлтөбе" негізгі орта мектебі (Шаян ауылдық округі, Шаян ауылы, Б.Қарашаұлы көшесі, 128/1 үй).
Шекарасы: Шаян ауылы, Күлтөбе мөлтекауданы (мазарат жанындағы көпірге дейін), Ә.Жылқышиев көшесі, Б.Қарашаұлы көшесі Арнасайға дейін.

Центр: Основная средняя школа "Культобе" (сельский округ Шаян, село Шаян, улица Б.Карашаулы дом 128/1).
Граница: село Шаян, микрорайон Культобе (к мосту возле кладбища), ул. А.Жылкышиева, ул. Б.Карашаулы до канала Арнасай.