Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 129 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 4 мамырда № 4589 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерінің мерзімді баспа басылымдарында ресми жарялауға жіберілуін;
4) осы қаулының Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 307 "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3965 тіркелген, 2017 жылғы 17 ақпанда "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2017 жылғы 16 ақпанда Қазақстан Республикасының нармативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Қалымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т.Телғараев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ескерту. Қаулының сол жақ төменгі бұрышы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 27.12.2022 № 368 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 17 сәуірдегі
№ 129 қаулысына
қосымша
Қазығұрт ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 27.12.2022 № 368 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
КХКZ-1
"Шарбұлақ - Қарабау - Амангелді" - Ақбастау (Ленин жолы) - Қарабау

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2018 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 мая 2018 года № 4589
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Аппарату акима Казыгуртского района в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Южно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликовани и включения в Эталонный контрольный банк нармативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной ресгистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 30 декабря 2016 года № 307 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965, опубликовано 17 февраля 2017 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 февраля 2017 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А.Калымбетова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Т.Телгараев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Туркестанской области"
Сноска. Левый нижний угол постановления - в редакции постановления акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 27.12.2022 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 17 апреля 2018 года № 129
Перечень, наименования и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Казыгуртскому району
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 27.12.2022 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
КХКZ-1
"Шарбулак - Карабау - Амангелды" - Акбастау (Ленин жолы) - Карабау