Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №24/140-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 35/233-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 22 қарашада № 4799 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 09 қарашадағы № 31/336-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 24/140-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4343 тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 20 350 102 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 251 518 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 33 926 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 451 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 040 207 мың теңге;
2) шығындар – 20 400 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 92 240 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 266 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113 049 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 92 240 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 266 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 075 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 21 ноября 2018 года № 35/233-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2018 года № 4799. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 09 ноября 2018 года № 31/336-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4343, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Казыгурт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 350 102 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 251 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 926 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 451 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 040 207 тысяч тенге;
2) затраты – 20 400 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 92 240 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 266 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 049 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 92 240 тысяч тенге;
погашение займов – 29 266 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 075 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Қалдаров
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы С.Сенгирбаев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 қарашадағы № 35/233-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
21 желтоқсандағы № 24/140-VІ
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Калдаров
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата С. Сенгирбаев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 21
ноября 2018 года № 35/233-VI
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 21
декабря 2017 года № 24/140-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

508 031
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
508 031
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
207 546
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 546
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 780
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 010
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
117 651
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 703
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60 097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 097
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 478
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 178
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 847
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9 594
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 693 230
01
Тұрғын үй шаруашылығы
382 890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 278
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 278
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
378 612
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
371 617
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 995
02
Коммуналдық шаруашылық
1 173 467
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 173 467
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
22 740

508 031
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
508 031
002
Программа занятости
207 546
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 546
006
Оказание жилищной помощи
18 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 780
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 010
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
117 651
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 703
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60 097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 478
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 178
021
Капитальные расходы государственного органа
7 847
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
9 594
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 693 230
01
Жилищное хозяйство
382 890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 278
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 278
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
378 612
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
371 617
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 995
02
Коммунальное хозяйство
1 173 467
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 173 467
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
22 740

036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства