2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 43-280-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 4866 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2 тармағына, 75 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4843 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 347 527 теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 899 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 588 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 408 644 мың теңге;
2) шығындар – 46 427 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 196 173 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 265 344 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 171 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 276 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 276 070 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 265 125 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 68 520 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79 465 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 58-359-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 1 994 343 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Достық ауылдық округі 201 370 мың теңге;
А.Қалыбеков ауылдық округі 127 603 мың теңге;
Мырзакент кенті 303 874 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі 113 624 мың теңге;
Жаңа жол ауылдық округі 174 738 мың теңге;
Иіржар ауылдық округі 155 043 мың теңге;
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі 112 694 мың теңге;
Атакент кенті 243 135 мың теңге;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2018 года № 43-280-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 декабря 2018 года № 4866. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 347 527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 899 538 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 757 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 408 644 тысяч тенге;
2) затраты – 46 427 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 196 173 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 265 344 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 171 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 276 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276 070 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 265 125 тысяч тенге;
погашение займов – 68 520 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79 465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2019 № 58-359-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить на 2019 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселков и сельских округов в сумме 1 994 343 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ Достык 201 370 тысяч тенге;
сельский округ А.Калыбеков 127 603 тысяч тенге;
поселок Мырзакент 303 874 тысяч тенге;
сельский округ Енбекши 113 624 тысяч тенге;
сельский округ Жана жол 174 738 тысяч тенге;
сельский округ Ииржар 155 043 тысяч тенге;
сельский округ Ж.Нурлыбаев 112 694 тысяч тенге;
поселок Атакент 243 135 тысяч тенге;

Бірлік ауылдық округі 183 398 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 158 119 мың теңге;
Мақтаарал ауылдық округі 220 745 мың теңге.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 15 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте кенттер мен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жеке санаттарының айлық ақыларын көтеру шығындарына.
Көрсетілген трансферттерді кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте кенттер мен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
Аудандық экономика және қаржы бөлімі.
Көрсетілген трансферттерді кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
6. 2019 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 32 146 438 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, 2019 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
9. 2019 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
12. "Мақтаарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

сельский округ Бирлик 183 398 тысяч тенге;
сельский округ Жамбыл 158 119 тысяч тенге;
сельский округ Мактаарал 220 745 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 15 000 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам поселков и сельских округов, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
капитальные расходы государственного органа;
расходы на повышение заработный платы отдельных категорий гражданских служужаших, в связи с изменением размера минимальной заработный платы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам поселков и сельских округов осуществляется на основании постановления акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам поселков и сельских округов, в том числе:
отдел экономики и финансов района.
Распределение указанных трансфертов бюджетам поселков и сельских округов осуществляется на основании постановления акимата района.
6. Утвердить на 2019 год размер бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в объеме 32 146 438 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2019 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 5.
9. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2019 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить перечень бюджетных программ поселков и сельских округов на 2019 год, согласно приложению 7.
11. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
12. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Жуманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 желтоқсандағы № 43-280-VI
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 58-359-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Жуманов
Секретарь районного маслихата К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 43-280-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2019 № 58-359-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3

396 644
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 312
13
Басқалар
744 851
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
21 479
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
21 479
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 229
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
9
Басқалар
723 372
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232 376
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
54 894
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
177 482
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
159 185
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорны
124 174
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 011
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
331 811
077
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
331 811
14
Борышқа қызмет көрсету
0
1
Борышқа қызмет көрсету
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
0
15
Трансферттер
20 152 836
1
Трансферттер
20 152 836
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 152 836
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

396 644
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 312
13
Прочие
744 851
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
21 479
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
21 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
21 229
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
250
9
Прочие
723 372
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232 376
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
54 894
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
177 482
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
159 185
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
124 174
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 011
464
Отдел образования района (города областного значения)
331 811
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
331 811
14
Обслуживание долга
0
1
Обслуживание долга
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
0
15
Трансферты
20 152 836
1
Трансферты
20 152 836
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 152 836
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

3 057
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 689
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
59 218
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
178 732
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 337
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 618
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 618
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 619
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 137
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 165
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14 697
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 435 798
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 340
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
5 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 340
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық

3 057
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 689
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
59 218
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
178 732
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 337
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 618
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 619
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 137
021
Капитальные расходы государственного органа
1 165
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14 697
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 435 798
1
Жилищное хозяйство
8 340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 340
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 340
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
038
Развитие газотранспортной системы
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)