Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 25/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 15 ақпанда № 4454 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 22 қаңтардағы 2018 жылғы № 24/1 "Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4418 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4404 нөмірімен тіркелген және 2018 жылы 01 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 132 522 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 31 083 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 100 939 мың теңге;
2) шығындар – 132 522 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 370 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 140 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2018 года № 25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 февраля 2018 года № 4454
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 22 января 2018 года № 24/1 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4418, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4404, опубликовано 01 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2018 года в следующих объемах:
1) доходы – 132 522 тысяч тенге:
налоговые поступления –31 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 939 тысяч тенге;
2) затраты –132 522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 51 370 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 100 225 мың теңге;
2) шығындар – 115 366 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Шұбар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 735 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 859 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 270 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 606 мың теңге;
2) шығындар – 58 735 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

поступления трансфертов – 100 225 тысяч тенге;
2) затраты –115 366 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 58 735 тысяч тенге:
налоговые поступления –10 859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 606 тысяч тенге;
2) затраты –58 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.