Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурызындағы № 11/7 "Б" корпусы Ордабасы аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 26/8 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 3 сәуірде № 4493 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 11/7 "Б" корпусы Ордабасы аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4026 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 22 сәуіріндегі "Ордабасы оттары" газетінде және 2017 жылғы 25 сәуірінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Алтыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садвахасов

О признании утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 29 марта 2017 года № 11/7 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ордабасинского районного маслихата"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 16 марта 2018 года № 26/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 апреля 2018 года № 4493
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 29 марта 2017 года № 11/7 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ордабасинского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4026, опубликовано 22 апреля 2017 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 апреля 2017 года).
2. Государственному чреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Алтыбаев
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов