Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 455 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 4722 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 29.01.2021 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданы әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиян, қауiптi жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екiден төрт пайызға дейiнгi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгiленсiн.
2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 6 сентября 2018 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 сентября 2018 года № 4722. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 29 января 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 29.01.2021 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Оралбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Ғ.Усенбаев
Ордабасы ауданы
әкімдігінің 2018 жылғы
06 қыркүйектегі № 455
қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасынского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ордабасынского района А.Оралбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района Г.Усенбаев
Приложение к
постановлению
акимата Ордабасынского
района от 06 сентября
2018 года № 455
Квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов