Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/116-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 25/124-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 12 сәуірде № 4524 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/116-VI "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380-нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда "Отырар алқабы" газетінде және 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарақоңыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 68 748 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 906 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 63 177 мың теңге;
2) шығындар – 69 781 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 033 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 033 мың теңге.".
2. Көксарай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 78 760 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 73 384 мың теңге;
2) шығындар – 79 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О внесении изменении в решение Отрарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23/116-VІ "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 25/124-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 апреля 2018 года № 4524. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23/116-VI "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы", (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердит бюджет сельского округа Караконыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 748 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –4 906 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 63 177 тысяч тенге;
2) затраты – 69 781 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 033 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 033 тысяч тенге.".
2. Утвердит бюджет сельского округа Коксарай на 2018-2020 годы согласно приложения 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 760 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –5 361 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 73 384 тысяч тенге;
2) затраты – 79 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 131 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 131 мың теңге.".
3. Балтакөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 47 553 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 556 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 982 мың теңге;
2) шығындар – 47 623 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.".
4. Талапты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 90 604 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 281 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 127 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 84 196 мың теңге;
2) шығындар – 90 674 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.".
5. Шілік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 5-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 59 956 мың теңге:
салықтық түсiмдер –16 842 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 43 099 мың теңге;
2) шығындар – 61 451 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 131 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 131 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 131 тысяч тенге.".
3. Утвердит бюджет сельского округа Балтакол на 2018-2020 годы согласно приложения 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 553 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –2 556 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 44 982 тысяч тенге;
2) затраты – 47 623 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.".
4. Утвердит бюджет сельского округа Талапты на 2018-2020 годы согласно приложения 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 604 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –6 281 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 84 196 тысяч тенге;
2) затраты – 90 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.".
6. Утвердит бюджет сельского округа Шилик на 2018-2020 годы согласно приложения 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 956 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –16 842 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 43 099 тысяч тенге;
2) затраты – 61 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 287 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 287 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 287 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 287 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Мырзатай
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық мәслихатының
2018 жылғы 30 наурыздағы
№ 25/124-VI шешіміне
1-қосымша
Отырар аудандық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Мырзатай
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
30 марта 2018 года
№ 25/124-VI
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
27 декабря 2017 года