Отырар ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 74 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 26 сәуірде № 4574 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Рсепубликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Жүнісовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Оңтүстік Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы____________Н.Байғұт
2018 жыл "___"__________
Отырар ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 74 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Отрарского района
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 апреля 2018 года № 4574
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Жунисова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учерждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Южно Казахстанской области"
______________Н. Байгут
"___"__________2018 год
Утвержден постановлением
акимата Отрарского района
от 16 апреля 2018 года № 74
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения