Отырар ауылдық округіне қарасты Арыс елді мекені Т.Танкеев көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 25 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4562 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 65 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының Отырар ауыл округi әкiмiнiң 10.07.2018 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 50 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Отырар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауылдық округі Арыс елді мекеніндегі Т.Танкеев көшесінен табылған шиебөрі өлексесінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Арыс елді мекені Т.Танкеев көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Отырар ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы Ә.Тінейбайға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі Д.Үсетов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Т.Танкеева в населенном пункте Арыс сельского округа Отырар
Решение акима Отырарского сельского округа Отырарского района Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2018 года № 4562. Утратило силу решением акима Отырарского сельского округа Отырарского района Южно-Казахстанской области от 10 июля 2018 года № 65
Сноска. Утратило силу решением акима Отырарского сельского округа Отырарского района Южно-Казахстанской области от 10.07.2018 № 65 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Отрарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 50 в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Отырарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом шакала от бешенства по улице Т.Танкеева в населенном пункте Арыс Отырарского сельского округа, установить ограничительные мероприятия на территории улицы Т.Танкеева населенного пункта Арыс.
2. Контроль за исполнением настоящего решение возложить на главного специалиста аппарата акима Отырарского сельского округа А.Тинейбая.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Усетов