Сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 15 қарашадағы № 21 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 15 қарашада № 4782 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 30.04.2020 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Сайрам ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 19 "Сайрам ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу тізілімінде № 3331 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйекте "Мәртөбе" газетінде жарияланған) және 2015 жылғы 30 қарашадағы № 21 "Сайрам ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу тізілімінде № 3477 тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдауды;

Об образовании избирательных участков
Решение акима Сайрамского района Туркестанской области от 15 ноября 2018 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 ноября 2018 года № 4782. Утратило силу решением акима Сайрамского района Туркестанской области от 30 апреля 2020 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Сайрамского района Туркестанской области от 30.04.2020 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Сайрамского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Сайрамского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решений акима Сайрамского района от 10 августа 2015 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3331, опубликовано 18 сентября 2015 года в газете "Пульс Сайрама") и от 30 ноября 2015 года № 21 "О внесении изменений в решение акима Сайрамского района от 10 августа 2015 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3477, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Пульс Сайрама").
3. Государственному учреждению "Аппарата акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Сайрамского района;

4) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Мамаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы В.Якупова
"15" қараша 2018 жыл
Сайрам ауданы әкімінің
2018 жылғы 15 қарашадағы
№ 15 шешіміне қосымша
Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 526 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі, № 86а үй, № 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев, Абай, Амангелді, Аламан, Байтұрсынов, Майлин, Мустафин, Мүсірепов, Сейфуллин, Айтеке би, Қазыбек би, Төле би, Асқаров, Көтерме, Бейбітшілік, Рәсіл ата, Намет ата көшелері толығымен.
№ 527 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі, № 86а үй, № 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебінің жаңа ғимараты.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, Ақсу, Мәткерім, Аль-Фараби, Балабеков, Жамбыл, Қажымұқан, Колхозшы, Д.Қонаев, Б.Момышұлы, С.Сабденов, А.Ташимов көшелері толығымен.
№ 528 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Мавланов көшесі нөмірсіз, Айша бибі атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты.
Шекарасы: Алаш ауылы, Мавланов, Ағабай батыр, Ұлуқбек, Б.Садықов, Құрманғазы, Юлдашев, Әл-Бұхари, Туғанбеков, Қажымұқан, Әл-Термези, Муқуми, Гуллик, Навои, Хамза, Қадири көшелері толығымен, С.Рахимов көшесі жұп жағы № 2-72 үйлер, Қыстаубаев көшесі жұп жағы № 76-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 1-36 үйлер.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, № 5 үй, № 47 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Райымбеков, Зеленая, Оразалиев, Зайнуддинов, Күрбенов, Жанаров, Асылбеков көшелері, Райымбеков тұйығы толығымен, Қыстаубаев көшесі тақ жағы № 1-131 үйлер, Махмудов көшесі тақ жағы № 21-115 үйлер, жұп жағы № 22-104 үйлер, Момышұлы көшесі жұп жағы № 56-142 үйлер, тақ жағы № 57-141үйлер, Ибн Сина көшесі № 37-56 үйлер.
№ 530 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Момышұлы көшесі, № 50 үй, М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Әйтеке би, Чернышевский, Аханов, Рүстемов, Бабин көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылының жұп жағы № 2-52 үйлер, Пратов көшесі № 1-44 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 1-51 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-55 үйлер, Жұмабекова көшесі № 1-19 үйлер, Махмудов көшесі № 1-20 үйлер, Абай көшесі № 1-32 үйлер.
№ 531 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, № 71 үй, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйінің ғимараты.

4) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Тургунбекова Б.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официяльного опубликования.
Аким района Б.Мамаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сайрамской
районной территориальной
избирательной комиссии В.Якупова
"15" ноября 2018 года
Приложение к решению
акима Сайрамского района
от 15 ноября 2018 года № 21
Избирательные участки на территории Сайрамского района
Избирательный участок № 526
Центр: Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А.Курмантаева, дом № 86а, старое здание общей средней школы № 18 имени Адибая Курмантаева.
Границы: село Акбулак, улицы А.Курмантаева, Абая, Амангельди, Аламан, Байтурсынова, Майлина, Мустафина, Мусирепова, Сейфуллина, Айтеке би, Казыбек би, Толе би, Аскарова, Котерме, Бейбитшилик, Расыл ата, Намет ата полностю.
Избирательный участок № 527
Центр: Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А.Курмантаева, дом № 86а, новое здание общей средней школы №18 имени Адибая Курмантаева.
Границы: село Акбулак, улицы Аксу, Маткерим, Аль-Фараби, Балабекова, Жамбыла, Кажымукана, Колхозная, Д.Кунаева, Б.Момышулы, С.Сабденова, А.Ташимова полностю.
Избирательный участок № 528
Центр: Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Мавланова, без номера, старое здание общей средней школы имени Айша биби.
Границы: село Алаш, улицы Мавланова, Агабай батыра, Улугбека, Б.Садыкова, Курмангазы, Юлдашева, Аль Бухари, Туганбекова, Кажымукана, Аль-Термези, Мукуми, Гуллик, Навои, Хамзы, Кадири полностью, улица С.Рахимова четная сторона дома № 2-72, улица Кыстаубаева четная сторона дома № 76-142, улица Ибн Сина дома № 1-36.
Избирательный участок № 529
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Қыстаубаева, дом № 5, здание общей средней школы № 47.
Границы: село Аксу, улицы Райымбекова, Зеленая, Оразалиева, Зайнуддинова, Курбенова, Жанарова, Асылбекова, тупик Райымбекова полностью, улица Қыстаубаева нечетная сторона дома № 1-131, улица Махмудова нечетная сторона дома № 21-115, четная сторона дома № 22-104, улица Момышулы четная сторона дома № 56-142, нечетная сторона дома № 57-141, улица Ибн Сина дома № 37-56.
Избирательный участок № 530
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Момышулы, дом № 50, здание общей средней школы имени М.Макатаева.
Границы: село Аксу, улицы Айтеке би, Чернышевского, Аханова, Рустемова, Бабина полностью, проспект Жибек-жолы четная сторона дома № 2-52, улица Пратова дома № 1-44, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 1-51, улица Б.Момышулы дома № 1-55, улица Жумабековой дома № 1-19, улица Махмудова дома № 1-20, улица Абая дома № 1-32.
Избирательный участок № 531
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, дом № 71, здание районного дома культуры имени К.Жандарбекова.

Шекарасы: Ақсу ауылы, Амангелді, Мұсалиев, Жандарбеков көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылы тақ жағы толығымен, жұп жағы № 54-198 үйлер, Абылайхан көшесі жұп жағы № 68-180а үйлер, тақ жағы № 81-251 үйлер, Абай көшесі № 33-152 үйлер.
№ 532 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Байтұрсынов көшесі, № 29 үй, № 5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Саттарханов, Қожанов, Байтұрсынов, Вишневецкий көшелері толығымен, Қонаев көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жуп жағы № 2-74 үйлер.
№ 533 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, № 56 үй, Оқу-өндірістік комбинатының ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Төлеби, Домалақ ана, З.Хусанов, Бекет батыр, Нұрпеисова көшелері, Теміржол тұйығы, Пратов тұйығы толығымен, Абылайхан көшесі жұп жағы №2-56 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 1-73 үйлер, жұп жағы № 2-66 үйлер, Пратов көшесі жұп жағы № 46-122 үйлер, тақ жағы № 45-121үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 21-67 үйлер, жұп жағы № 20-82 үйлер.
№ 534 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі, № 16а үй, № 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Иманалиев, Иманалиев-ІІ, Махажанов, М.Шоқай, Бабашев, Төлеуұлы, Толеұлы-ІІ, Нұртанов көшелері және Базар тұйығы толығымен, Пратов көшесі тақ жағы № 123-189 үйлер, жұп жағы № 124-190 үйлер, Қазыбек би көшесі жұп жағы № 68-98 үйлер, тақ жағы № 75-105 үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 69-121 үйлер, жұп жағы № 84-122 үйлер.
№ 535 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, 204 орам, Жаңақұрылыс көшесі, 184а үй, "Шаттық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қызыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, 204 орам, Жаңақұрылыс, Әубәкіров, Далбеков, Панфилов, Бигелді көшелері, Тау өткелі толығымен.
№ 536 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, № 97 Сұраншы батыр атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Жамбыл, Беспаев, Ходжаев, Ералиева, Бимурзаев, Рыскулов, Новая, Сатпаев, Маликов, Геолог, Геофизик, Орталық, Туристер көшелері, Пошта тұйығы, Гулдер тұйығы толығымен, Сұраншы батыр көшесі жұп жағы № 2-58 үйлер, тақ жағы № 1-117 үйлер.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі нөмірсіз, Ш.Қалдаяқов атындағы ауылдық клубының ғимараты.

Границы: село Аксу, улицы Амангельди, Мусалиева, Жандарбекова полностью, проспект Жибек-жолы нечетная сторона полностью, четная сторона дома № 54-198, улица Абылайхана четная сторона дома № 68-180а, нечетная сторона дома № 81-251, улица Абая дома № 33-152.
Избирательный участок № 532
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Байтурсынова, дом № 29, здание общей средней школы № 5 имени М. Горького.
Границы: село Аксу, улицы Саттарханова, Кожанова, Байтурсынова, Вишневецкого полностью, улица Кунаева нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-74.
Избирательный участок № 533
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, дом № 56, здание Учебно-производственного комбината.
Границы: село Аксу, улицы Толеби, Домалак ана, З.Хусанова, Бекет батыра, Нурпеисовой, тупик Железнодорожный, тупик Пратова полностью, улица Абылайхана четная сторона дома № 2-56, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 1-73, четная сторона дома № 2-66, улица Пратова четная сторона дома № 46-122, нечетная сторона дома № 45-121, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 21-67, четная сторона дома № 20-82.
Избирательный участок № 534
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Иманалиева, дом № 16а, здание общей средней школы № 7 имени Бабура.
Границы: село Аксу, улицы Иманалиева, Иманалиева-ІІ, Махажанова, М.Шокай, Бабашева, Толеуулы, Толеуулы-ІІ, Нуртанова и тупик Базарный полностью, улица Пратова нечетная сторона дома № 123-189, четная сторона дома № 124-190, улица Казыбек би четная сторона дома № 68-98, нечетная сторона дома № 75-105, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 69-121, четная сторона дома № 84-122.
Избирательный участок № 535
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, 204 квартал, улица Новостройка, дом № 184а, здание государственного коммунального казенного предриятия "Ясли-сад "Шаттык".
Границы: село Аксу, 204 квартал, улицы Новостройки, Аубакирова, Далбекова, Панфилова, Бигелди, проезд Горный полностью.
Избирательный участок № 536
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание общей средней школы № 97 имени Сураншы батыра.
Границы: село Аксу, улицы Джамбыла, Беспаева, Ходжаева, Ералиевой, Бимурзаева, Рыскулова, Новая, Сатпаева, Маликова, Геологическая, Геофизическая, Центральная, Туристов, тупик Почтовый, тупик Гулдер полностью, улица Сураншы батыра четная сторона дома № 2-58, нечетная сторона дома № 1-117.
Избирательный участок № 537
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание сельского клуба имени Ш.Калдаякова.

Шекарасы: Ақсу ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58 көппәтерлі үйлер.
№ 538 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, № 94 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Құрылысшы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10 көппәтерлі үйлер, Қарабұлақ тас жолы № 2, 4, 6 көппәтерлі үйлер, Қарабулақ тас жолы 1-115 үйлер.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі нөмірсіз, № 3 Сайрам аудандық балалар мен жасөспірімдердің спорт мактебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Ғ.Мұратбаев, Энергетик, Күншуақ көшелері толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көппәтерлі үйлер, Шахабиддин көшесі № 69,71,73 көппәтерлі үйлер.
№ 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Шахабиддин көшесі нөмірсіз, № 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Тлендиев, Абдуллаев, Мұнай базасы, Шахабиддин, Котовский, Асқаров, Зиябеков көшелері толығымен, Асқаров көшесі № 49,51 көппәтерлі үйлер.
№ 541 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Рудаки көшесі, № 40г үй, № 93 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Бидайшы, Ауезов, Сейфуллин, Фурқат, Жангелдин, Жандосов, Есімбеков, Наметов, Алтынайұлы, Рысқұлбеков, Өзтүрік, Наурыз, Уалиханов, Яссауи, Балуан Шолақ көшелері толығымен, Рудаки көшесі жұп жағы № 76-112 үйлер, М.Жалил көшесі жұп жағы № 104-118 үйлер, тақ жағы № 109-119 үйлер.
№ 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Құрбанов көшесі нөмерсіз, Сүйерхан Базарбаев атындағы № 61 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, Алимжан, Құрбанов, Желтоқсан, Төле би, Интернациональная, Шаймерденов, Оспанов, Бабур, Заречная, Ә.Темір, Технолог дачная көшелері толығымен, Ақсу ауылы Молдагулова, Маметова, Беруни, Әл-Фараби көшелері толығымен, М.Жалил көшесі тақ жағы № 1-107, жұп жағы № 2-102, Рудаки көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жұп жағы № 2-74 үйлер.
№ 543 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Жібек-жолы даңғылы нөмірсіз, Сайрам аудандық ішкі істер басқармасының ғимараты.
Шекарасы: Сайрам аудандық ішкі істер басқармасының уақытша ұстау изоляторы.
№ 544 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Қыстаубаев көшесі, № 11а үй, Сайрам аудандық орталық ауруханасының ғимараты.
Шекарасы: Сайрам аудандық орталық ауруханасы.
№ 545 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Қарабұлақ тас жолы, № 98а үй, Облыстық туберкулезге қарсы диспансері Ақсу бөлімшесінің ғимараты.
Шекарасы: Облыстық туберкулезге қарсы диспансерінің Ақсу бөлімшесі.
№ 546 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі нөмірсіз, № 12 Т.Рүстемов атындағы мектеп-гимназияның ғимараты.
Шекарасы: Қожақорған ауылы, Ш.Уәлиханов, Жаңақұрылыс, М.Анартаев, С.Юлдашев, Ш.Артиков, Ю.Балтабаев, И.Бабаев көшелері толығымен.
№ 547 сайлау учаскесі

Границы: село Аксу, улица Калдаякова полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58.
Избирательный участок № 538
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание общей средней школы № 94.
Границы: село Аксу, улица Строителей многоквартирные дома № 2, 4, 6, 8, 10, Карабулакское шоссе многоквартирные дома № 2, 4, 6, улица Карабулакское шоссе дома №1-115.
Избирательный участок № 539
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание Сайрамской районной детско-юношеской спортивной школы № 3.
Границы: село Аксу, улицы Г.Муратбаева, Энергетика, Куншуак полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Шахабиддина многоквартирные дома № 69, 71, 73.
Избирательный участок № 540
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Шахабидина, без номера, здание основной средней школы № 82 имени Б.Наметова.
Границы: село Аксу, улицы Тлендиева, Абдуллаева, Нефтеная база, Шахабиддина, Котовского, Аскарова, Зиябекова полностью, улица Аскарова многоквартирные дома № 49,51.
Избирательный участок № 541
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Рудаки, дом № 40г, здание общей средней школы № 93 имени Абылайхана.
Границы: село Аксу, улицы Бидайшы, Ауезова, Сейфуллина, Фурката, Жангелдина, Жандосова, Есимбекова, Наметова, Алтынайулы, Рыскулбекова, Озтурик, Наурыз, Уалиханова, Яссави, Балуан Шолак полностью, улица Рудаки четная сторона дома № 76-112, улица М.Жалила четная сторона дома № 104-118, нечетная сторона дома № 109-119.
Избирательный участок № 542
Центр: Аксукентский сельский округ, село Байтерек, улица Курбанова, без номера, здание основной средней школы № 61имени Суерхана Базарбаева.
Границы: село Байтерек, улицы Алимжана, Курбанова, Аль-Фараби, Желтоксан, Толеби, Интернациональная, Шаймерденова, Оспанова, Бабура, Заречная, А.Темира, Технолог дачная полностью, село Аксу, улицы Молдагуловой, Маметовой, Беруни, Аль-Фараби полностью, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 1-107, четная сторона дома № 2-102, улица Рудаки нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-74.
Избирательный участок № 543
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Жибек-жолы, без номера, здание Сайрамского районного управления внутренних дел.
Границы: село Аксу, проспект Жибек-жолы, без номера, изолятор временного содержания Сайрамского районного управления внутренних дел.
Избирательный участок № 544
Центр: Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Кыстаубаева, дом № 11а, здание Сарамской центральной районной больницы.
Границы: Сарамская центральная районная больница.
Избирательный участок № 545
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, Карабулакское шоссе, дом № 98а, здание отделения Аксу областного противотубуркулезного диспансера.
Границы: Отделение Аксу областного противотубуркулезного диспансера.
Избирательный участок № 546
Центр: Арысский сельский округ, село Коджакорган, улица Ш.Уалиханова, без номера, здание школы-гимназии № 12 имени Т.Рустемова.
Границы: село Коджакорган, улицы Ш.Уалиханова, Жанакурылыс, М.Анартаева, С.Юлдашева, Ш.Артикова, Ю.Балтабаева, И.Бабаева полностью.
Избирательный участок №547

Орталығы: Арыс ауылдық округі, Нұржанқорған ауылы, Инклап көшесі, № 125а үй, № 62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Нұржанқорған ауылы, Инклап, Ж.Хайтенов көшелері толығымен.
№ 548 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Қарасу көшесі, № 31 үй, № 89 "Қайнарбұлақ" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қожақорған ауылы, Т.Рустемов, А.Мавланов, С.Юсубалиев, Ж.Меңлібаев, Қарасу көшелері толығымен.
№ 549 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек-жолы ауылдық округі, Жібек-жолы ауылы, Жеңіс көшесі нөмірсіз, А.Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек-жолы ауылы толығымен.
№ 550 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек-жолы ауылдық округі, Сиқым ауылы, Мұсабеков көшесі, № 23г үй, № 47 Амангелді атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сиқым ауылы толығымен.
№ 551 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек-жолы ауылдық округі, Машат ауылы, Школьная көшесі, № 3а үй, №80 "Машат" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Машат ауылы толығымен.
№ 552 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Құрлық ауылы, Т.Байдеуов көшесі, № 7 үй, № 51 Жүнісбек Қауалов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құрлық ауылы толығымен.
№ 553 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Шіркін ауылы, Т.Әлжанов көшесі № 22 үй, № 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шіркін ауылы толығымен.
№ 554 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Ошақты ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 19а үй, Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ошақты ауылы толығымен.
№ 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, С.Сарманов көшесі, № 14 үй, № 29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қасымбек датқа ауылы, С.Уәлиханов, Б.Роза, М.Мүтәлі, С.Сейфуллин, С.Сарманов, Қ.Сатбаев, Т.Тоқтаров, Ө.Әшіров, Қ.Жандарбеков, О.Жандосов, Құрманғазы, А.Мәліков, А.Иманов, Абай, Т.Рысқұлов, Қ.Мұсаев, Төле би, А.Бекболатов, М.Рысалды, М.Рәсілов, Ш.Уәлиханов, Б.Майлин, Жаңақұрлыс көшелері толығымен.
№ 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Әсіларық ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 67 үй, № 49 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Әсіларық ауылы толығымен.
№ 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Таскешу ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 70 үй, № 50 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Таскешу ауылы толығымен.
№ 558 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаев көшесі, № 6 үй, № 72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыарық ауылы толығымен.
№ 559 сайлау учаскесі

Центр: Арысский сельский округ, село Нуржанкорган, улица Инклап, дом № 125а, здание основной средней школы № 62 имени М.Анартаева.
Границы: село Нуржанкорган, улицы Инклап, Ж.Хайтенова полностью.
Избирательный участок № 548
Центр: Арыский сельский округ, село Коджакорган, улица Карасу, дом № 31, здание общей средней школы № 89 "Кайнарбулак".
Границы: село Кожакорган, улицы Т.Рустемова, А.Мавланова, С.Юсубалиева, Ж.Менлибаева, Карасу полностью.
Избирательный участок № 549
Центр: Жибек-жолынский сельский округ, село Жибек-жолы, улица Женис, без номера, здание общей средней школы имени А.Бокейхана.
Границы: село Жибек-жолы полностью.
Избирательный участок № 550
Центр: Жибек-жолынский сельский округ, село Сикым, улица Мусабекова, дом № 32г, здание общей средней школы № 47 имени Амангелды.
Границы: село Сикым полностью.
Избирательный участок № 551
Центр: Жибек-жолынский сельский округ, село Машат, улица Школьная, дом № 3а, здание общей средней школы № 80 "Машат".
Границы: село Машат полностью.
Избирательный участок № 552
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Курлык, улица Т.Байдеуова, дом № 7, здание общей средней школы № 51 имени Жунисбека Кауалова.
Границы: село Курлык полностью.
Избирательный участок № 553
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Ширкин, улица Т.Алжанова, дом № 47, здание общей средней школы № 52 имени Мустафы Озтурк.
Границы: село Ширкин полностью.
Избирательный участок № 554
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Ошакты, улица Т.Рыскулова, дом № 19, здание малокомплектной общей средней школы имени Курмангазы.
Границы: село Ошакты полностью.
Избирательный участок № 555
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица С.Сарманова, дом № 14, здание общей средней школы № 29 имени Керима Тленшина.
Границы: село Касымбек датка, улицы С.Уалиханова, Б.Роза, М.Мутали, С.Сейфуллина, С.Сарманова, К.Сатбаева, Т.Токтарова, О.Аширова, К.Жандарбекова, О.Жандосова, Курмангазы, А.Маликова, А.Иманова, Абая, Т.Рыскулова, К.Мусаева, Толе би, А.Бекболатова, М.Рысалды, М.Расилова, Ш.Валиханова, Б.Майлина, Новостройки полностью.
Избирательный участок № 556
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Асиларык, улица С.Сейфулина, дом №67, здание общей средней школы № 49 имени Ш.Уалиханова.
Границы: село Асиларык полностью.
Избирательный участок № 557
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Таскешу, улица А.Молдагуловой, дом №70, здание общей средней школы № 50 имени Н.Тилендиева.
Границы: село Таскешу полностью.
Избирательный участок № 558
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Сарыарык, улица Ы.Шалабаева, дом № 6, здание малокомплектной основной средней школы № 72 имени Х.Адебекова.
Границы: село Сарыарык полностью.
Избирательный участок № 559

Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі, № 47 үй, № 67 "Көмешбұлақ" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тоған ауылы толығымен, Қасымбек датқа ауылы, С.Мұқанов, Ж.Дүйсебайұлы, А.Зияев, К.Тленшин, Жаңақұрылыс көшелері толығымен.
№ 560 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі № 104 үй, № 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, К.Байсейітова, Қ.Сәтбаев, Ескендір, Мирная, Мичурин, Комаров, Н.Түргенбаев, Жамбыл, А.Матросов, Ә.Молдағұлова, Құрманғазы, М.Әуезов, Тәттімбет, Қ.Тұңғышбаев, Ибрагимов, Ынтымақ көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 113-№ 237 үйлер, жұп жағы № 104-290 үйлер.
№ 561 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі № 102, № 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, Байтұрсынов, Жангелдин, Оразалиев, Бірлік, Төле би, А.Иманов, Ворошилов, Абылайхан, Рахымов, Саттарханов, Фазаев, Головко, Жандосов, Маяковский, Панфилов, Сапарбаев, Суворов, Сейфуллин көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 1-109 үйлер, жұп жағы № 2-102 үйлер.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жанақұрылыс көшесі, № 1а үй, № 74 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, Алатау, Әл-Фараби, Бейсенбаев, Күншуақ, Ақниет, Наурыз, Мереке, Құлагер, Б.Майлин, А.Жұбанов, Шапағат, Арай, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Тәуелсіздік, Достық, Диірмен, Отан, А.Асқаров, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Молшылық, Тұлпар, Бидайшы көшелері толығымен.
№ 563 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, № 14а үй, № 28 "Ақбай" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбай ауылы толығымен, Қарасу ауылы, Калинин, Крупская көшелері толығымен.
№ 564 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі нөмірсіз, № 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Береке ауылдары толығымен.
№ 565 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Е.Табиров көшесі № 83 үй, № 33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбастау ауылы толығымен.
№ 566 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Әйтеке би ауылы, Ш.Уалиханов көшесі нөмірсіз, № 68 Сырым Датұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би ауылы толығымен.
№ 567 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Бескепе ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі нөмірсіз, № 69 "Бес-Кепе" негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бескепе, Жаңатұрмыс ауылдары толығымен.
№ 568 сайлау учаскесі

Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица А.Зияева, дом №47, здание общей средней школы № 67 "Комешбулак".
Границы: село Тоган полностью, село Касымбек датка, улицы С.Муханова, Ж.Дуйсебайулы, А.Зияева, К.Тленшина, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 560
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 104, здание общей средней школы № 14 имени М.Сапарбаева.
Границы: село Карасу, улицы К.Байсейтовой, К.Сатбаева, Ескендыра, Мирная, Мичурина, Комарова, Н.Тургенбаева, Жамбыла, А.Матросова, А.Молдагуловой, Курмангазы, М.Ауезова, Таттимбета, К.Тунгышбаева, Ибрагимова, Ынтымак полностью, улица Жибек-Жолы нечетная сторона дома № 113-237, четная сторона дома № 104-290.
Избирательный участок № 561
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 102, здание общей средней школы № 83 имени А.Байтурсынова.
Границы: село Карасу, улицы Байтурсынова, Жангелдина, Оразалиева, Бирлик, Төле би, А.Иманова, Ворошилова, Абылайхана, Рахымова, Саттарханова, Фазаева, Головко, Жандосова, Маяковского, Панфилова, Сапарбаева, Суворова, Сейфуллина полностью, улица Жибек жолы нечетная сторона дома № 1-119, четная сторона дома № 2-102.
Избирательный участок № 562
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Новостройка, дом № 1а, здание общей средней школы № 74.
Границы: село Карасу, улицы Алатау, Ал-Фараби, Бейсенбаева, Куншуак, Акниет, Наурыз, Мереке, Кулагер, Б.Майлина, А.Жубанова, Шапагат, Арай, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Тауелсиздик, Достык, Дирмен, Отан, А.Аскарова, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Молшылык, Тулпар, Бидайшы полностью.
Избирательный участок № 563
Центр: Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, дом № 14а, здание общей средней школы № 28 "Акбай".
Границы: село Акбай полностью, село Карасу улицы Калинина, Крупская полностью.
Избирательный участок № 564
Центр: Карасуский сельский округ, село Ынтымак, улица Ы.Алтынсарина, без номера, здание общей средней школы № 24 имени М.Махажанова.
Границы: села Ынтымак, Береке полностью.
Избирательный участок № 565
Центр: Карасуский сельский округ, село Акбастау, улица Е.Табирова, дом № 83, здание общей средней школы № 33 имени Н.Шойынбаева.
Границы: село Акбастау полностью.
Избирательный участок № 566
Центр: Карасуский сельский округ, село Айтеке би, улица Ш.Уалиханова, без номера, здание общей средней школы № 68 имени Сырым Датулы.
Границы: село Айтеке би полностью.
Избирательный участок № 567
Центр: Карасуский сельский округ, село Бескепе, улица А.Молдагуловой, без номера, здание основной средней школы № 69 "Бес-кепе".
Границы: села Бескепе, Жаңатурмыс полностью.
Избирательный участок № 568

Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, № 17/10 үй, "Далабазар" негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, А.Икрамов көшесі толығымен, Далабазар көшесі № 59-240 үйлер.
№ 569 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, № 101а үй, № 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, А.Низамов, А.Яассауи, Жұмысшы көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 1-143 үйлер, Науаи көшесі № 73-143 үйлер.
№ 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі № 18 үй, Д.Қонаев атындағы № 25 колледждің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, Элтай баба, Жаңақұрылыс, Палуан ата, Сағынтаев, И.Юсупов, Ю.Халтаев көшелері толығымен, Далабазар көшесі № 1 -58 үйлер.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, № 57 үй, № 10 "Қарабұлақ" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Ғ.Ғулом, Гулистон, Қайтпас көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 43-94 үйлер, Сайрам қақпа көшесі тақ жағы № 1-139 үйлер, жұп жағы № 2-116 үйлер.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев көшесі, № 4/1 үй, № 104 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев, Жаңақұрылыс көшелері толығымен, Сайрам қақпа көшесі жұп жағы № 118-148 үйлер, тақ жағы № 141-187 үйлер.
№ 573 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, А.Хоразмий көшесі, № 95а үй, № 101 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Хоразми, Ибн Сино, Наурыз, Х.Олимжан көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 95-250 үйлер.
№ 574 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 33 үй, № 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Шымкент қақпа, С.Сейфуллин, Алмазар көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 1-56 үйлер.
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, М.Әуезов көшесі, № 207 үй, № 17 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекерасы. Қарабұлақ ауылы, С.Рахимов, Достық, Бегнияз ата көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 37-65 үйлер.
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, № 7/13 үй, № 100 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Мырза баба, А.Ахун, Жаңаабад көшелері толығымен, Ахмаров көшесі № 179-292 үйлер.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Хамза көшесі, № 8/4 үй, № 81 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Далабазар, дом № 17/10, здание основной средней школы "Далабазар".
Границы: село Карабулак, улица А.Икрамова полностью, улица Далабазар дома № 59-240.
Избирательный участок № 569
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Махмуд баба, дом №101а, здание общей средней школы № 42 имени Фурката.
Границы: село Карабулак, улицы А.Низамова, А.Яассауи, Рабочая полностью, улица Махмуд баба дома № 1-143, улица Науаи дома № 73-143.
Избирательный участок № 570
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица Далабазар, дом № 18, здание колледжа № 25 имени Д.Кунаева.
Границы: село Карабулак, улицы 10 лет Независимости, Элтай баба, Жанакурылыс, Палуан ата, Сагинтаева, И.Юсупова, Ю.Халтаева полностью, улица Далабазар дома № 1-58.
Избирательный участок № 571
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сайрам какпа, дом № 57, здание общей средней школы № 10 "Карабулак".
Границы: село Карабулак, улицы Г.Гулам, Гулистон, Кайтпас полностью, улица А.Болыс дома № 43-94, улица Сайрам какпа нечетная сторона дома № 1-139, четная сторона дома № 2-116.
Избирательный участок № 572
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Т.Садуллаева, дом № 4/1, здание основной средней школы № 104.
Границы: село Карабулак, улицы Т.Садуллаева, Жанакурылыс полностью, улица Сайрам какпа четная сторона дома № 118-148, нечетная сторона дома № 141-187.
Избирательный участок № 573
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица А.Харазми, дом № 95а, здание общей средней школы № 101.
Границы: село Карабулак, улицы Хорезми, Ибн Сины, Наурыз, Х.Алимжана полностью, улица А.Болыс дома № 95-250.
Избирательный участок № 574
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица С.Сейфуллина, дом № 33, здание общей средней школы № 41имени Жамбыла.
Границы: село Карабулак, улицы Шымкент какпа, С.Сейфуллина, Алмазар полностью, улица Жамбыла дома № 1-56.
Избирательный участок № 575
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица М.Ауезова, дом № 207, здание общей средней школы № 17.
Границы. село Карабулак, улицы С.Рахимова, Достык, Бекнияз ата полностью, улица М.Ауезова дома № 37-65.
Избирательный участок № 576
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мирза баба, дом № 7/13, здание общей средей школы № 100.
Границы: село Карабулак, улицы Мырза баба, А.Ахун, Жанаабад полностью, улица Ахмарова дома № 179-292.
Избирательный участок № 577
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица Хамзы, дом № 8/4, здание общей средей школы № 81имени Улугбека.

Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Дзержинский, Убайдуллаев, Педогогическая, Ғайрат көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 57-73 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-36 үйлер, Хамза көшесі № 1-43 үйлер, Ахмаров көшесі № 61-178 үйлер.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мукимий көшесі, № 21 үй, № 77 Тұран жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, А.Абдулла, Мукимий көшелері толығымен, Абай көшесі № 1-66 үйлер, Хамза көшесі № 44-174 үйлер.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, № 140 үй, № 92 "Ақсу" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Кадиркул ата, Жастар, А.Абдураимов, Ғ.Ташниязов, Ғ.Абдезов, А.Темір көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 145-182 үйлер, Абай көшесі № 67-80 үйлер, Науаи көшесі № 1-72 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 43-156 үйлер.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Беруний көшесі, № 2 үй, № 3 Хамза атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Т.Халикулов, Ұлықбек, Т.Рустемов, А.Қахар, Жанқорған, Беруний, Ашбұлақ, Л.Хаким көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 1-42 үйлер, Ахмаров көшесі жұп жағы № 2-60 үйлер, тақ жағы № 1-13 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 1-42 үйлер, 1/1-1/26 үйлер, 2/1-2/14 үйлер, 3/1-3/27 үйлер.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Элтай баба көшесі, № 104 үй, "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасының ғимараты.
Шекарасы: "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, № 113 үй, № 37 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов, М.Шерметов көшелері толығымен.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, № 7 үй, № 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов, А.Сайипназаров, С.Юлдашев, А.Расулметова, Етти момо, Шайхзада, С.Мусаев, Аға-іні Полатовтар көшелері толығымен.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, № 1 үй, № 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, Жаныс баба, Жамбыл, Ш.Мирзалиев, Сайрам, М.Эштаев, Р.Досметов, Абай, Ф.Орынбаев, Т.Канглиев, Софиханов көшелері толығымен, М.Мухитдинов көшесі № 4-89 үйлер.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Низамабад ауылы, Уста Хидир көшесі № 13, № 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Карабулак, улицы Дзержинского, Убайдуллаева, Педагогическая, Гайрат полностью, улица Жамбыла дома №57-73, улица М.Ауезова дома № 1-36, улица Хамзы дома № 1-43, улица Ахмарова дома № 61-178.
Избирательный участок № 578
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мукуми, дом № 21, здание общей средней школы № 77 Туран.
Границы; село Карабулак, улицы А.Абдулла, Мукуми полностью, улица Абая дома № 1-66, улица Хамзы дома № 44-174.
Избирательный участок № 579
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Ахунбабаева, дом № 140, здание общей средней школы № 92 "Аксу".
Границы: село Карабулак, улицы Кадиркул ата, Жастар, А.Абдураимова, Г.Ташниязова, Г.Абдезова, А.Темур полностью, улица Махмуд баба дома № 145-182, улица Абая дома № 67-80, улица Науаи дома № 1-72, улица Ахунбабаева дома № 43-156.
Избирательный участок № 580
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Беруний, дом № 2, здание общей средней школы № 3 имени Хамзы.
Границы: село Карабулак, улицы Т.Халикулова, Улугбека, Т.Рустемова, А.Кахар, Жанкорган, Беруни, Ашбулак, Л.Хаким полностью, улица А.Болыс дома № 1-42, улица Ахмарова четная сторона дома № 2-60, нечетная сторона дома № 1-13, улица Ахунбабаева дома 1-42, дома 1/1-1/26, дома 2/1-2/14, дома 3/1-3/27.
Избирательный участок № 581
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Элтай баба, дом № 104, здание Сайрамской районной больницы "Карабулак".
Границы: Сайрамская районная больница "Карабулак".
Избирательный участок № 582
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Х.Нигмаджанова, дом № 113, здание общей средей школы № 37.
Границы: село Карамурт, улицы Х.Нигмаджанова, М.Шерметова полностью.
Избирательный участок № 583
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, дом № 7, здание общей средней школы №6 имени С.Кирова.
Границы: село Карамурт, улицы А.Моминжанова, А.Сайипназарова, С.Юлдашева, А.Расулметовой, Етти момо, Шайхзады, С.Мусаева, Братья Полатовых полностью.
Избирательный участок № 584
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Жамбыла, дом № 1, здание общей средней школы № 56 имени Ю.Гагарина.
Границы: село Карамурт, улицы Жаныс баба, Жамбыла, Ш.Мирзалиева, Сайрамская, М.Эштаева, Р.Досметова, Абая, Ф.Орынбаева, Т.Канглиева, Софиханова полностью, улица М.Мухиддинова дома № 4-89.
Избирательный участок № 585
Центр: Карамуртский сельский округ, село Низамабад, улица Уста Хидир, дом № 13, здание общей средней школы № 57 имени И.Панфилова.

Шекарасы: Низамабад ауылы, Низамабад, Уста Хидир, Ф.Абдурахманов, С.Жораев, Р.Нематуллаев көшелері толығымен, Қарамұрт ауылы, М.Мухитдинов көшесі № 90-156 үйлер.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі № 5 үй, № 1 мектеп-гимназиясының ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, Гүлді, А.Новаий, Хамза, Мехнат, Ғ.Ғұлам көшелері толығымен.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, № 1 үй, № 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құтарыс ауылы толығымен.
№ 588 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі, № 29б үй, № 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақарыс ауылы толығымен.
№ 589 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі, № 1а үй, Төле би атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Оймауыт ауылы толығымен.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Б.Момышұлы, № 40 үй, "Қызыл жар" шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қызыл жар ауылы толығымен.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі, № 9 үй, № 26 М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсуабад ауылы толығымен.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, № 61 үй, № 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көлкент ауылы, З.Шадиев, Үштөбе, Шымкент, Нұрлы Жол, Адахам, Ақсу, А.Болыс, Ибн-Сина, Жантақсай, Қаратал көшелері толығымен, Бабур көшесі тақ жағы № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 10-95 үйлер, Ә.Науаи көшесі № 12-109 үйлер.
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі, № 26 үй, № 41 М.Оразалиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Оразалиев ауылы толығымен.
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Ханқорған ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 56 үй, № 44 "Мәдени" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ханқорған, Жаңатұрмыс ауылдары толығымен.
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі нөмірсіз, № 59 Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Теспе ауылы толығымен.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі нөмірсіз, № 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қосбұлақ ауылы толығымен.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Үштөбе көшесі нөмірсіз, №96 жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Низамабад, улицы Низамабад, Уста Хидир, Ф.Абдурахманова, С.Жораева, Р.Нематуллаева полностью, село Карамурт, улица М.Мухиддинова дома № 90-156.
Избирательный участок № 586
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, дом № 5, здание школы-гимназии № 1.
Границы: село Карамурт, улицы Гулди, А.Навои, Хамзы, Мехнат, Г.Гулама полностью.
Избирательный участок № 587
Центр: Кутарысский сельский округ, село Кутарыс, улица Толеби, дом № 1, здание общей средней школы № 30 имени Ыбырая Алтынсарина.
Границы: село Кутарыс полностью.
Избирательный участок № 588
Центр: Кутарысский сельский округ, село Акарыс, улица Тажитаева, дом № 29б, здание общей средней школы № 31 имени Байдибека.
Границы: село Акарыс полностью.
Избирательный участок № 589
Центр: Кутарысский сельский округ, село Оймауыт, улица Джамбула, дом № 1а, здание малокомплектной общей средней школы имени Толе би.
Границы: село Оймауыт полностью.
Избирательный участок № 590
Центр: Кутарысский сельский округ, село Кызылжар, улица Б.Момышулы, дом № 40, здание малокомплектной начальной школы "Кызыл жар".
Границы: село Қызылжар полностью.
Избирательный участок № 591
Центр: Колкентский сельский округ, село Аксуабад, улица Т.Рустемова, дом № 9, здание общей средней школы № 26 имени М.Кашкари.
Границы: село Аксуабад полностью.
Избирательный участок № 592
Центр: Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестанская, дом № 61, здание общей средней школы № 13 имени А.Наваи.
Границы: село Колкент, улицы З.Шадиева, Уштобе, Шымкент, Нурлы Жол, Адахам, Аксу, А.Болыса, Ибн Сины, Жантаксай, Каратал полностью, улица Бабура нечетная сторона дома № 1-27, улица Туркестанская дома № 10-95, улица Наваи дома № 12-109.
Избирательный участок № 593
Центр: Колкентский сельский округ, село М.Оразалиева, улица Абая, дом № 26, здание общей средней школы № 41 имени М.Оразалиева.
Границы: село М.Оразалиева полностью.
Избирательный участок № 594
Центр: Колкентский сельский округ, село Ханкорган, улица Ш.Валиханова, дом № 56, здание общей средней школы № 44 "Мадани".
Границы: села Ханкорган, Жанатурмыс полностью.
Избирательный участок № 595
Центр: Колкентский сельский округ, село Теспе, улица К.Жандарбекова, без номера, здание общей средней школы № 59 имени К.Жандарбекова.
Границы: село Теспе полностью.
Избирательный участок № 596
Центр: Колкентский сельский округ, село Косбулак, улица Пахтазарибдар, без номера, здание общей средней школы № 63 имени К.Сатбаева.
Границы: село Косбулак полностью.
Избирательный участок № 597
Центр: Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Уштобе, без номера, здание общей средней школы № 96.

Шекарасы: Көлкент ауылы, Х.Алымжан, Майқұдық, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мәртөбе, Жиделі, Жас Алаш, Кәусарбұлақ, Нұр Отан, Кербұлақ, Көкбөрі, Күлтегін, Құлагер, Атамұра, Жетіген, Қаратал, Ырысты, Қазақстан 2050 көшелері толығымен, Бабур көшесі жұп жағы № 2-28 үйлер, Түркістан көшесі № 1-9 үйлер, Ә.Науаи көшесі № 1-11 үйлер.
№ 598 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Шапырашты ауылы, Ақтан ата көшесі, № 19 үй, № 71 Қарасай батыр атындағы шағын жинақты жылпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шапырашты ауылы толығымен.
№ 599 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Түркістан көшесі нөмірсіз, № 65 Әбдірашид Мұзрапов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көлкент ауылы, Қосмола бөлімшесі толығымен, Түркістан көшісі № 96-190 үйлер.
№ 600 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, № 1а үй, Манкент ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, А.Имамадиев, Гүллік, Ә.Әбдіғаппаров, Жамал апа, Жаңа Шаhар көшелері толығымен, Қ.Шеров көшесі № 1-58 үйлер, Сайрам көшесі № 1-54 үйлер.
№ 601 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, № 2/3 үй, Сабыр Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Беруни, Р.Ташев, Жалал ата, А.Акрамов көшелері толығымен, Қайырағаш көшесі № 1-102 үйлер, О.Құрбаналиев көшесі № 1-115 үйлер.
№ 602 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, № 25 үй, № 45 "1-Май" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Ұлықбек, Ғұлам ата, Х.Ходжаев көшелері толығымен, О.Құрбаналиев көшесі № 116-260 үйлер.
№ 603 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, № 25 үй, № 45 "1-Май" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Алма Ата, 1 мамыр, Ырысмат Ергешов, А.Қарабаев көшелері толығымен.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі, № 54 үй, № 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, Исматулла Ергешов көшелері толығымен, Қ.Шеров көшесі 3 тұйық № 3/1-3/18 үйлер, Қайырағаш көшесі № 103-140 үйлер.
№ 605 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадиров көшесі, № 47 үй, "Жон-арық" бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадіров, Ибн Сина көшелері толығымен, Б.Қыстаубаев көшесі № 1-22 үйлер.
№ 606 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, № 35 үй, № 11 "Манкент" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Ахунбабаев, М.Әліқұлов, А.Қадыри, С.Анаров, Әл-Хорезми, Смоляков, Х.Ташев, Долантас, Н.Юлдашев, Паршаап көшелері толығымен.
№ 607 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Сайрам көшесі, № 116 үй, Ибрагим Ата атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Колкент, улицы Х.Алимжана, Майкудык, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мартобе, Жидели, Жас Алаш, Кавсарбулак, Нур Отан, Кербулак, Кокбори, Култегин, Кулагер, Атамура, Жетиген, Каратал, Ырысты, Казахстан-2050 полностью, улица Бабура четная сторона дома № 2-28, улица Туркестанская дома № 1-9, улица Наваи дома № 1-11.
Избирательный участок № 598
Центр: Колкентский сельский округ, село Шапырашты, улица Актан ата, дом № 19, здание малокомплектной общей средней школы № 71 имени Карасай батыра.
Границы: село Шапырашты полностью.
Избирательный участок № 599
Центр: Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестанская, без номера, здание общей средней школы № 65 имени Абдирашида Музрапова.
Границы: село Колкент, отделение Космола полностью, улица Туркестанская дома № 96-190.
Избирательный участок № 600
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, дом № 1а, здание Манкентского сельского дома культуры.
Границы: село Манкент, улицы А.Имамадиева, Гуллик, А.Абдигаппарова, Жамал апа, Жана Шахар полностью, улица К.Шерова дома № 1-58, улица Сайрамская дома № 1-54.
Избирательный участок № 601
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбаналиева, дом № 2/3, здание общей средней школы имени Сабыра Рахимова.
Границы: село Манкент, улицы Беруни, Р.Ташева, Жалал ата, А.Акрамова полностью, улица Кайырагаш дома № 1-102, улица О.Курбаналиева дома № 1-115.
Избирательный участок № 602
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, дом № 25, здание общей средней школы № 45 "1-Мая".
Границы: село Манкент, улицы Улугбека, Гулам ата, Х.Ходжаева полностью, улица О.Курбаналиева дома № 116-260.
Избирательный участок № 603
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, дом № 25, здание общей средней школы № 45 "1-Мая".
Границы: село Манкент, улицы Алма ата, 1 мамыр, Ырысмата Ергешова, А.Карабаева полностью.
Избирательный участок № 604
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, дом № 54, здание общей средней школы № 64 имени Ш.Рашидова.
Границы: село Манкент, улицы Фурката, Б.Наметова, Бирлик, Исматуллы Ергешова полностью, улица К.Шерова тупик 3 дома №3/1-3/18, улица Кайырагаш дома № 103-140.
Избирательный участок № 605
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Абдукадирова, дом № 47, здание начальной школы "Жон-арык".
Границы: село Манкент, улицы А.Абдукадирова, Ибн Сина полностью, улица Б.Кыстаубаева дома № 1-22.
Избирательный участок № 606
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, дом № 35, здание общей средней школы № 11 "Манкент".
Границы: село Манкент, улицы Ахунбабаева, М.Аликулова, А.Кадыри, С.Анарова, Ал-Харазми, Смолякова, Х.Ташева, Долантас, Н.Юлдашева, Паршаап полностью.
Избирательный участок № 607
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Сайрамская, дом № 116, здание общей средней школы имени Ибрагим Ата.

Шекарасы: Манкент ауылы, Жаңа Хаят, Ә.Темір көшелері толығымен, Сайрам көшесі № 55-172 үйлер, Айнабұлақ көшесі № 1-95 үйлер.
№ 608 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбанов көшесі, № 10/22 үй, Айша биби атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Ә.Науаи, С.Рахимов, Достық, О.Құрбанов, Жоғары Абай көшелері толығымен.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Айнабұлақ көшесі, № 13/10 үй, "Айнабұлақ" негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Қарауыл төбе көшесі толығымен, Айнабұлақ көшесі № 96-189 үйлер.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Аққала ауылы, Х.Ғұламов көшесі, № 51 үй, № 27 "Аққала" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Аққала ауылы толығымен, Манкент ауылы, Бесқорған көшесі толығымен.

Границы: село Манкент, улицы Жана Хаят, А.Темура полностью, улица Сайрамская дома № 55-172, улица Айнабулак дома № 1-95.
Избирательный участок № 608
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбанова, дом № 10/22, здание общей средней школы имени Айша биби.
Границы: село Манкент, улицы А.Наваи, С.Рахимова, Достык, О.Курбанова, Верхний Абай полностью.
Избирательный участок № 609
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Айнабулак, дом 13/10, здание основной средней школы "Айнабулак".
Границы: село Манкент, улица Карауыл тобе полностью, улица Айнабулак дома № 96-189.
Избирательный участок № 610
Центр: Манкентский сельский округ, село Аккала, улица Х.Гуламова, дом № 51, здание общей средней школы № 27 "Аккала".
Границы: село Аккала полностью, село Манкент, улица Бескорган полностью.