2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 4859 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4843 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 398 086 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 067 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 315 416 мың теңге;
2) шығындар –17 548 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 914 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -192 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192 817 мың теңге:
қарыздар түсімі – 56 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 903 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 271 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2019 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 45 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 271 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 5 505 612 мың теңге болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2018 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 декабря 2018 года № 4859. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2019-2021 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 398 086 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 067 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 628 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 315 416 тысяч тенге;
2) затраты – 17 548 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 914 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -192 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192 817 тысяч тенге:
поступление займов – 56 812 тысяч тенге;
погашение займов – 14 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 903 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15.11.2019 № 271 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 45 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15.11.2019 № 271 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 5 505 612 тысяч тенге.

4. 2019 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтері мен кенттері бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 1 090 859 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Жартытөбе ауылдық округі 56 249 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі 56 466 мың теңге;
Қарақұр ауылдық округі 52 567 мың теңге;
Қаратау ауылдық округі 43 775 мың теңге;
Құмкент ауылдық округі 78 918 мың теңге;
Созақ ауылдық округі 123 253 мың теңге;
Сызған ауылдық округі 44 332 мың теңге;
Шолаққорған ауылдық округі 282 940 мың теңге;
Қыземшек кенті 127 629 мың теңге;
Таукент кенті 224 730 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 14 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте әрбір ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
10. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

4. Предусмотреть на 2019 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и поселков общей сумме 1 090 859 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ Жартытобе
56 249 тысяч тенге;
сельский округ Жуантобе
56 466 тысяч тенге;
сельский округ Каракур
52 567 тысяч тенге;
сельский округ Каратау
43 775 тысяч тенге;
сельский округ Кумкент
78 918 тысяч тенге;
сельский округ Созак
123 253 тысяч тенге;
сельский округ Сызган
44 332 тысяч тенге;
сельский округ Шолаккорган
282 940 тысяч тенге;
поселок Кыземшек
127 629 тысяч тенге;
поселок Таукент
224 730 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 14 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 4.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельских округа районного бюджета на 2019 год, согласно приложения 6.
9. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
11. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Р. Жақсыбергенов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 206
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 271 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі Атауы
1
2
3

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Р. Жаксыбергенов
Секретарь районного маслихата Б. Байгараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 206
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15.11.2019 № 271 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3

13 299
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
192 945
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 270
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
17 090
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
408
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80 768
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
535 947
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
54 251
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 318
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53 318
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
933
030
Патронат тәрбиешілерге берілетін баланы (балаларды) асырап бағу
933
2
Әлеуметтiк көмек
434 218
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
434 218
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63 982
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
46 194
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 558
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 803
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 919
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
121 431
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
58 597
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 734
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47 478
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 478
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 055
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

13 299
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
192 945
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 270
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 090
022
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
408
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80 768
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
535 947
1
Социальное обеспечение
54 251
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 318
005
Государственная адресная социальная помощь
53 318
464
Отдел образования района (города областного значения)
933
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
933
2
Социальная помощь
434 218
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
434 218
002
Программа занятости
63 982
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
46 194
006
Жилищная помощь
10 558
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 803
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 919
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
121 431
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58 597
023
Обеспечение деятельности центров занятости
40 734
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47 478
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 478
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 055
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
Аудан әкімдігі ғимаратына жүргізілетін құрылыс жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге
Қаратау, Жуантөбе, Шу ауылы әкімдігі жайларының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар жасатуға
Аудан әкімдігінің құрылыс бөлімінің ғимаратының құрылысына жобалық-сметалық құжаттарына
Аудан әкімдігінің білім бөлімі ғимараты құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындауға
Аудан әкімдігінің құрылыс бөлімінің ғимараты құрылысының сараптамасына
Аудан әкімдігінің білім бөлімінің ғимараты құрылысының сараптамасына
Шолаққорған ауылындағы С.Қожанов көшесіндегі әкімшілік ғимаратының қосымша жайының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындауға
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
Изготовление проектно-сметной документации на строительство здания для районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на строительство здания для сельских акиматов Каратау, Жуантобе, Шу
Изготовление проектно-сметной документации на здания для отдела строительства районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на здания для отдела образования районного акимата
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство здания для отдела строительства районного акимата
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство здания для отдела образования районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на строительство административного здания на улице С.Кожанова в селе Шолаккорган
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Балдысу елді мекеніндегі 100 орындық Ж.Жабаев мектеп құрылысы
Ақсүмбе елді мекеніндегі С.Қожанов мектебінің құрылысы
Шолаққорған ауылындағы 600 орындық Ы.Алтынсарин орта мектебі жайының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар әзірлеу
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы №14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеу
А.Байтұрсынов атындағы орта мектебінің жылу қазандығының құрылысына
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы №14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын сараптамадан өткізу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
За счет средств местного бюджета
Строительство школы на 100 мест имени Жамбыла в населенном пункте Балдысу
Строительство школы имени C.Кожанова в населенном пункте Аксумбе
Изготовление проектно-сметной документации строительство средней школы имени Ы.Алтынсарина на 600 мест в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната №14 имени Т.Алимкулова
Строительство котельного для средней школы имени А.Байтурсунова
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната №14 имени Т.Алимкулова
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2 қабатты 14 үй құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын төрт бөлікке бөлуге
1
2
Тасты ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Шу ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Жуантөбе ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Шолаққорған ауылындағы "Астана" мөлтек ауданына инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
2
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ақсүмбе елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы.
Түркістан облысы, Созақ ауданы Көктөбе елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы.
Түркістан облысы, Созақ ауданы Раң елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы.
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
1
2
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
За счет средств местного бюджета
Корректировка проектно-сметной документации на строительство 14-ый 2-х этажных домов
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Тасты
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Шу
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Жуантобе
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Изготовление проектно-сметной документации на строительство инфраструктуры в микрорайоне "Астана" село Шолаккорган
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
За счет средств из республиканского бюджета
Строительство водоснабжения населенного пункта Аксумбе, сельского округа Каракур, Созакского района, Туркестанской области.
Строительство водоснабжения населенного пункта Коктобе, сельского округа Созак, Созакского района, Туркестанской области.
Строительство водоснабжения населенного пункта Ран, сельского округа Каракур, Созакского района, Туркестанской области.
За счет стредств местного бюджета
Строительство водоснабжения населенного пункта Шага, с/о Каракур, Созакского района, Туркестанской области.
Строительство водоснабжения населенного пункта Абай, с/о Шолаккорган, Созакского района, Туркестанской области.
Строительство водоснабжения населенного пункта Кайнар, с/о Сызган, Созакского района, Туркестанской области.

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Біресек каналы құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын жасатуға
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңестік
1
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Шолаққорған ауылынан С.Қожанов атындағы мұражай құрылысы
Шолаққорған ауылынан жастар орталығы ғимаратының құрылысына
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер

467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Изготовление проектно-сметной документации на строительство канал Биресек
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Строительство музея имени С.Кожанова в селе Шолаккорган
Строительство здания молодежного центра в селе Шолаккорган
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Созақ ауданында автоматтандырылған газ тасымалдау станциясы бар магистральды газ құбыры-тармағын салу
Созақ аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 206
шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
За счет средств местного бюджета
Строительство магистрального газопровода-отвода с автоматизированные газораспределительные станции в Созакском районе
Приложение 5 к решению
Созакского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 206
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование