Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 4783 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 22.07.2024 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Төлеби ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Төлеби ауданы әкімінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 14 "Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3547 тіркелген, 2016 жылдың 25 қаңтарда "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Қадырбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Омарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________О.Суттибаев

Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района
Решение акима Толебийского района Туркестанской области от 9 ноября 2018 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 ноября 2018 года № 4783. Утратило силу решением акима Толебийского района Туркестанской области от 22 июля 2024 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Толебийского района Туркестанской области от 22.07.2024 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Толебийского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Толебийского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Толебийского района от 31 декабря 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3547, опубликовано 25 января 2016 года в газете "Ленгер жаршысы").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Е.Кадырбекова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Омарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Толебийской районной
территориальной избирательной комиссии
____________________О. Суттибаев

"06" қараша 2018 жыл
Төлеби аудан әкімінің
2018 жылғы "09" қарашадағы
№ 08 шешіміне қосымша
Төлеби ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 30.10.2020 № 07 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.12.2022 № 4 алғашқы (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 725 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, С.Сәулембаев көшесі №76В, "№9 Айзере орта мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
Таскешу көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
С.Сәулембаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 үйлер;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12 үйлер.
№ 726 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №25А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№8 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

"06" ноября 2018 года
Приложение к решению акима
Толебийского района
от "09" ноября 2018 года № 08
Избирательные участки на территории Толебийского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Толебийского района Туркестанской области от 30.10.2020 № 07 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 29.12.2022 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 725
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица С.Саулембаева №76В, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Средняя школа №9 Айзере".
Граница: улица Казахстан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Таскешу № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица С.Саулембаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
улица Бирлик дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12.
Избирательный участок № 726
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица А.Байтурсынова №25А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №8" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Қ.Рысқұлбекұлы корпустары № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4 үйлер;
Жаңажол көшесі № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;
Әділет көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Ғарыш көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлер;
Ақшағала көшесі № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31 үйлер;
Тыныбеков көшесі № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г1, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
А.Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155 үйлер;
Парасат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а үйлер;
Көктерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;

Граница: корпуса К.Рыскулбекулы дома № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4;
улица Жанажол дома № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Адилет дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Гарыш дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68;
улица Акшагала дома № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31;
улица Тыныбекова дома № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г1, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица А.Байтурсынова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155;
улица Парасат дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а;
улица Коктерек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;

Таукент көшесі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15,18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27 үйлер;
М.Бишимбаева көшесі № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
Ұлытау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлер;
Алматы көшесі № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67 үйлер;
Титов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Астана көшесі № 1- 35 үйлер;
Ә.Бектайұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14,15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4,17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12 үйлер.
№ 727 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Өркен көшесі №115 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Өркен көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138 үйлер;
Базар көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер;

улица Таукент дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15,18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27;
улица М.Бишимбаева дома № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Улытау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Алматы дома № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67;
улица Титова дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Астана дома № 1-35;
улица А.Бектайулы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14,15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4,17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12.
Избирательный участок № 727
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Оркен №115, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: улица Оркен дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138;
улица Базарная дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Жамбыла дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;

Қ.Дүйсемұратұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82 үйлер;
Бейбарс көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б үйлер;
Б.Қозғанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58 үйлер;
Ақжол көшесі № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14 үйлер;
Оқжетпес көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23 үйлер;
С.Омаров көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47 үйлер;
Ақиқат көшесі № 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер;
Сейфуллин көшесі № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16 үйлер;
Төлеби көшесі № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер.
№ 728 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, 1 мөлтек ауданы, Ленгер қалалық балалар мен жас өспірімдер спорт мектебінің ғимараты.
Шекарасы: 1 мөлтек ауданы, №1-38 көпқабатты үйлер 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2,7/3,7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1,15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/18, 16/19, 16/20, 16/21, 16/22, 16/23, 16/24, 16/25, 16/26, 16/27, 16/28, 16/29, 16/30, 16/31, 16/32, 16/33, 16/34, 16/35, 16/36, 16/37, 16/38, 16/39, 16/40, 16/41, 16/42, 16/43, 16/44, 16/45, 16/46, 16/47, 16/48, 16/49, 16/50, 16/51, 16/52, 16/53, 16/54, 16/55, 16/56, 16/57, 16/58, 16/59, 16/60, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 17/13, 17/14, 17/15, 17/16, 17/17, 17/18, 17/19, 17/20, 17/21, 17/22, 17/23, 17/24, 17/25, 17/26, 17/27, 17/28, 17/29, 17/30, 17/31, 17/32, 17/33, 17/34, 17/35, 17/36, 17/37, 17/38, 17/39, 17/40, 17/41, 17/42, 17/43, 17/44, 17/45, 17/46, 17/47, 17/48, 17/49, 17/50, 17/51, 17/52, 17/53, 17/54, 17/55, 17/56, 17/57, 17/58, 17/59, 17/60, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 18/19, 18/20, 18/21, 18/22, 18/23, 18/24, 18/25, 18/26, 18/27, 18/28, 18/29, 18/30, 18/31, 18/32, 18/33, 18/34, 18/35, 18/36, 18/37, 18/38, 18/39, 18/40, 18/41, 18/42, 18/43, 18/44, 18/45, 18/46, 18/47, 18/48, 18/49, 18/50, 18/51, 18/52, 18/53, 18/54, 18/55, 18/56, 18/57, 18/58, 18/59, 18/60, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 19/33, 19/34, 19/35, 19/36, 19/37, 19/38, 19/39, 19/40, 19/41, 19/42, 19/43, 19/44, 19/45, 19/46, 19/47, 19/48, 19/49, 19/50, 19/51, 19/52, 19/53, 19/54, 19/55, 19/56, 19/57, 19/58, 19/59, 19/60, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/27, 20/28, 20/29, 20/30, 20/31, 20/32, 20/33, 20/34, 20/35, 20/36, 20/37, 20/38, 20/39, 20/40, 20/41, 20/42, 20/43, 20/44, 20/45, 20/46, 20/47, 20/48, 20/49, 20/50, 20/51, 20/52, 20/53, 20/54, 20/55, 20/56, 20/57, 20/58, 20/59, 20/60, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21/31, 21/32, 21/33, 21/34, 21/35, 21/36, 21/37, 21/38, 21/39, 21/40, 21/41, 21/42, 21/43, 21/44, 21/45, 21/46, 21/47, 21/48, 21/49, 21/50, 21/51, 21/52, 21/53, 21/54, 21/55, 21/56, 21/57, 21/58, 21/59, 21/60, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20, 22/21, 22/22, 22/23, 22/24, 22/25, 22/26, 22/27, 22/28, 22/29, 22/30, 22/31, 22/32, 22/33, 22/34, 22/35, 22/36, 22/37, 22/38, 22/39, 22/40, 22/41, 22/42, 22/43, 22/44, 22/45, 22/46, 22/47, 22/48, 22/49, 22/50, 22/51, 22/52, 22/53, 22/54, 22/55, 22/56, 22/57, 22/58, 22/59, 22/60, 23/1, 22/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23/19, 23/20, 23/21, 23/22, 23/23, 23/24, 23/25, 23/26, 23/27, 23/28, 23/29, 23/30, 23/31, 23/32, 23/33, 23/34, 23/35, 23/36, 23/37, 23/38, 23/39, 23/40, 23/41, 23/42, 23/43, 23/44, 23/45, 23/46, 23/47, 23/48, 23/49, 23/50, 23/51, 23/52, 23/53, 23/54, 23/55, 23/56, 23/57, 23/58, 23/59, 23/60, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/19, 24/20, 24/21, 24/22, 24/23, 24/24, 24/25, 24/26, 24/27, 24/28, 24/29, 24/30, 24/31, 24/32, 24/33, 24/34, 24/35, 24/36, 24/37, 24/38, 24/39, 24/40, 24/41, 24/42, 24/43, 24/44, 24/45, 24/46, 24/47, 24/48, 24/49, 24/50, 24/51, 24/52, 24/53, 24/54, 24/55, 24/56, 24/57, 24/58, 24/59, 24/60, 25а/1, 25а/2, 25а/3, 25а/4, 25а/5, 25а/6,25а/7,25а/8, 25а/9, 25а/10, 25а/11, 25а/12, 25а/13, 25а/14, 25а/15, 25а/16, 25а/17, 25а/18, 25а/19, 25а/20, 25а/21, 25а/22, 25а/23, 25а/24, 25а/25, 25а/26, 25а/27, 25а/28, 25а/29, 25а/30, 25а/31, 25а/32, 25а/33, 25а/34, 25а/35, 25а/36, 25а/37, 25а/38, 25а/39, 25а/40, 16а/1, 16а/2, 16а/3, 16а/4, 16а/5, 16а/6, 16а/7, 16а/8, 16а/9, 16а/10, 16а/11, 16а/12, 16а/13, 16а/14, 16а/15, 16а/16, 16а/17, 16а/18, 16а/19, 16а/20, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 31/17, 31/18, 31/19, 31/20, 31а/1, 31а/2, 31а/3, 31а/4, 31а/5, 31а/6, 31а/7, 31а/8, 31а/9, 31а/10, 31а/11, 31а/12, 31а/13, 31а/14, 31а/15, 31а/16, 31а/17, 31а/18, 31а/19, 31а/20, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 35а/1, 35а/2, 35а/3, 35а/4, 35а/5, 35а/6, 35а/7, 35а/8, 35а/9, 35а/10, 35а/11, 35а/12, 35а/13, 35а/14, 35а/15, 35а/16, 35а/17, 35а/18, 35а/19, 35а/20, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 38/9, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/15, 38/16, 38/17, 38/18, 38/19, 38/20, 38а/1, 38а/2, 38а/3, 38а/4, 38а/5, 38а/6, 38а/7, 38а/8, 38а/9, 38а/10, 38а/11, 38а/12, 38а/13, 38а/14, 38а/15, 38а/16, 38а/17, 38а/18, 38а/19, 38а/20 үйлер.
№ 729 сайлау учаскесі:
Орталығы: аудандық кітапхана
Шекарасы: Ленгер қаласы Өркен көшесі №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140,141,142, 143, 144, 145, 146, 147,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 үйлер.

улица К.Дуйсемуратулы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82;
улица Бейбарс дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б;
улица Б.Козганбаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58;
улица Акжол дома № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14;
улица Окжетпес дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23;
улица С.Омарова дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47;
улица Акикат дома № 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Сейфуллина дома № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16;
улица Толеби дома № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Избирательный участок № 728
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, 1 микрорайон, здание Ленгерской городской детской и юношеской спортивной школы.
Граница: многоэтажные дома № 1-38 дома 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2,7/3,7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1,15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/18, 16/19, 16/20, 16/21, 16/22, 16/23, 16/24, 16/25, 16/26, 16/27, 16/28, 16/29, 16/30, 16/31, 16/32, 16/33, 16/34, 16/35, 16/36, 16/37, 16/38, 16/39, 16/40, 16/41, 16/42, 16/43, 16/44, 16/45, 16/46, 16/47, 16/48, 16/49, 16/50, 16/51, 16/52, 16/53, 16/54, 16/55, 16/56, 16/57, 16/58, 16/59, 16/60, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 17/13, 17/14, 17/15, 17/16, 17/17, 17/18, 17/19, 17/20, 17/21, 17/22, 17/23, 17/24, 17/25, 17/26, 17/27, 17/28, 17/29, 17/30, 17/31, 17/32, 17/33, 17/34, 17/35, 17/36, 17/37, 17/38, 17/39, 17/40, 17/41, 17/42, 17/43, 17/44, 17/45, 17/46, 17/47, 17/48, 17/49, 17/50, 17/51, 17/52, 17/53, 17/54, 17/55, 17/56, 17/57, 17/58, 17/59, 17/60, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 18/19, 18/20, 18/21, 18/22, 18/23, 18/24, 18/25, 18/26, 18/27, 18/28, 18/29, 18/30, 18/31, 18/32, 18/33, 18/34, 18/35, 18/36, 18/37, 18/38, 18/39, 18/40, 18/41, 18/42, 18/43, 18/44, 18/45, 18/46, 18/47, 18/48, 18/49, 18/50, 18/51, 18/52, 18/53, 18/54, 18/55, 18/56, 18/57, 18/58, 18/59, 18/60, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 19/33, 19/34, 19/35, 19/36, 19/37, 19/38, 19/39, 19/40, 19/41, 19/42, 19/43, 19/44, 19/45, 19/46, 19/47, 19/48, 19/49, 19/50, 19/51, 19/52, 19/53, 19/54, 19/55, 19/56, 19/57, 19/58, 19/59, 19/60, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/27, 20/28, 20/29, 20/30, 20/31, 20/32, 20/33, 20/34, 20/35, 20/36, 20/37, 20/38, 20/39, 20/40, 20/41, 20/42, 20/43, 20/44, 20/45, 20/46, 20/47, 20/48, 20/49, 20/50, 20/51, 20/52, 20/53, 20/54, 20/55, 20/56, 20/57, 20/58, 20/59, 20/60, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21/31, 21/32, 21/33, 21/34, 21/35, 21/36, 21/37, 21/38, 21/39, 21/40, 21/41, 21/42, 21/43, 21/44, 21/45, 21/46, 21/47, 21/48, 21/49, 21/50, 21/51, 21/52, 21/53, 21/54, 21/55, 21/56, 21/57, 21/58, 21/59, 21/60, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20, 22/21, 22/22, 22/23, 22/24, 22/25, 22/26, 22/27, 22/28, 22/29, 22/30, 22/31, 22/32, 22/33, 22/34, 22/35, 22/36, 22/37, 22/38, 22/39, 22/40, 22/41, 22/42, 22/43, 22/44, 22/45, 22/46, 22/47, 22/48, 22/49, 22/50, 22/51, 22/52, 22/53, 22/54, 22/55, 22/56, 22/57, 22/58, 22/59, 22/60, 23/1, 22/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23/19, 23/20, 23/21, 23/22, 23/23, 23/24, 23/25, 23/26, 23/27, 23/28, 23/29, 23/30, 23/31, 23/32, 23/33, 23/34, 23/35, 23/36, 23/37, 23/38, 23/39, 23/40, 23/41, 23/42, 23/43, 23/44, 23/45, 23/46, 23/47, 23/48, 23/49, 23/50, 23/51, 23/52, 23/53, 23/54, 23/55, 23/56, 23/57, 23/58, 23/59, 23/60, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/19, 24/20, 24/21, 24/22, 24/23, 24/24, 24/25, 24/26, 24/27, 24/28, 24/29, 24/30, 24/31, 24/32, 24/33, 24/34, 24/35, 24/36, 24/37, 24/38, 24/39, 24/40, 24/41, 24/42, 24/43, 24/44, 24/45, 24/46, 24/47, 24/48, 24/49, 24/50, 24/51, 24/52, 24/53, 24/54, 24/55, 24/56, 24/57, 24/58, 24/59, 24/60, 25а/1, 25а/2, 25а/3, 25а/4, 25а/5, 25а/6,25а/7,25а/8, 25а/9, 25а/10, 25а/11, 25а/12, 25а/13, 25а/14, 25а/15, 25а/16, 25а/17, 25а/18, 25а/19, 25а/20, 25а/21, 25а/22, 25а/23, 25а/24, 25а/25, 25а/26, 25а/27, 25а/28, 25а/29, 25а/30, 25а/31, 25а/32, 25а/33, 25а/34, 25а/35, 25а/36, 25а/37, 25а/38, 25а/39, 25а/40, 16а/1, 16а/2, 16а/3, 16а/4, 16а/5, 16а/6, 16а/7, 16а/8, 16а/9, 16а/10, 16а/11, 16а/12, 16а/13, 16а/14, 16а/15, 16а/16, 16а/17, 16а/18, 16а/19, 16а/20, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 31/17, 31/18, 31/19, 31/20, 31а/1, 31а/2, 31а/3, 31а/4, 31а/5, 31а/6, 31а/7, 31а/8, 31а/9, 31а/10, 31а/11, 31а/12, 31а/13, 31а/14, 31а/15, 31а/16, 31а/17, 31а/18, 31а/19, 31а/20, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 35а/1, 35а/2, 35а/3, 35а/4, 35а/5, 35а/6, 35а/7, 35а/8, 35а/9, 35а/10, 35а/11, 35а/12, 35а/13, 35а/14, 35а/15, 35а/16, 35а/17, 35а/18, 35а/19, 35а/20, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 38/9, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/15, 38/16, 38/17, 38/18, 38/19, 38/20, 38а/1, 38а/2, 38а/3, 38а/4, 38а/5, 38а/6, 38а/7, 38а/8, 38а/9, 38а/10, 38а/11, 38а/12, 38а/13, 38а/14, 38а/15, 38а/16, 38а/17, 38а/18, 38а/19, 38а/20.
Избирательный участок № 729
Центр: районная библиотека.
Граница: город Ленгер улица Оркен, дома № № 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133,
135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158,
160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178.

Жамбыл көшесі: №№ 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112,113, 114,115, 116,117, 118,119, 120,121, 122,123, 124, 125, 126, 127,128, 129, 130, 131, 132,133, 134,135, 136,137, 139 үйлер.
Қ. Дүйсемұратұлы көшесі №№ 71, 73, 75, 77, 79, 81,82, 83, 84,85,86, 87, 88,89, 90, 91, 92,93,94, 95,96, 97,98, 99,100, 101,102, 103,104, 105,106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 87, 88, 89,90, 91,92, 93,94, 95, 96,97, 98, 99, 100, 101, 102,103, 104, 105,106, 107,108, 109, 110, 111,112,113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,124,125, 126,127, 128,129,130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148,149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220 үйлер.
Базар көшесі №№ 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер.
Теміржол көшесі: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер.
Н.Рысбаев көшесі: №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Шаңырақ көшесі №№ 1, 2, 3,4, 5,6,7, 8,9, 10, 11,12, 13,14, 15,16 үйлер.
Оңтүстік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер.
Көкжиек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15,16, 17,18,19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер.
Кенші көшесі №№ 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124 үйлер.
№730 сайлау учаскесі:
Орталығы: № 5 мектеп - гимназиясы.
Шекарасы: Ленгер қаласы Көкжиек көшесі № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167.
Н.Свинарчук көшесі №№ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер.

Улица Жамбыла, дома № № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139.
Улица К.Дуйсемуратулы, дома № № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Толеби, дома № № 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 87, 88, 89,90, 91,92, 93,94, 95, 96,97, 98, 99, 100, 101, 102,103, 104, 105,106, 107,108, 109, 110, 111,112,113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,124,125, 126,127, 128,129,130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148,149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220.
Улица Базарная, дома № № 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84.
Улица Темиржол, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Улица Н.Рысбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Шанырак, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Онтустик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10.
Улица Кокжиек, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Улица Кенши, дома № № 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124.
Избирательный участок № 730
Центр: школа – гимназия № 5.
Граница: город Ленгер улица Кокжиек, дома № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167.
Улица Н.Свинарчук, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20,21, 22,23, 24, 25, 26,27, 28,29, 30,31, 32,33, 34,35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.

Қазыбекби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9,10, 11,12, 13,14, 15,16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280 үйлер.
Әйтекеби көшесі дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 3347, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2 үйлер.
Байқоңыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Ақбұлақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Шаттық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Дәлхан Абылай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Өтемісұлы Тұрдалы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер.
Н.Огородников көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
8-Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
Алатау көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Мәметова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Жеңістің 65 жылдығы көшесі №№ 1, 3 үйлер.
Д.Қонаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8 үйлер.
Қабыланов көшесі №№ 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 731 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №227, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№2 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Улица Казыбекби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62.
Улица Толеби, дома № № 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221,
222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280.
№ Улица Айтекеби, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 34, 35, 36, 37,38, 39,40, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 3347, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2
Улица Байконур, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20.
Улица Акбулак, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Улица Шаттык, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Далхан Абылая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Ш.Уалиханова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Утемисулы Турдалы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Улица Н.Огородникова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица 8-Наурыз, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Алатау, дома № № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Маметовой, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица 65 лет Победы, дома № № 1, 3.
Улица Д.Кунаева, дома № № 2, 4, 6, 8.
Улица Кабыланова, дома № № 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96.
Избирательный участок № 731
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби №227, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Төлеби көшесі №223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12 үйлер;
Сағындықов көшесі №1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ф.Жатақбаев көшесі №1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16 үйлер;
С.Ахметов көшесі №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Б.Майлин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ә.Жангелдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Е.Сәуірбай көшесі № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Арзымбетов көшесі № 1, 3 үйлер;
Қазыбекби көшесі № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100 үйлер;

Граница: улица Толеби дома №223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12;
улица Сагындыкова дома №1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ф.Жатакбаева дома №1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16;
улица С.Ахметова дома №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Б.Майлина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица А.Жангелдина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Е.Сауирбай дома № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Арзымбетова дома № 1, 3;
улица Казыбекби дома № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100;

Бетон зауыт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Қырықбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Солтүстік мөлтек ауданы № 1А-1, 1А-2, 1А-3, 1-1, 1-2, 2А, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7А, 7-1, 7-2, 8А, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10А, 10-1, 10-2, 11А, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 23А, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25А, 25-1, 25-2, 26А, 26-1, 26-2, 27А, 27-1, 272, 281, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Достық көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 94В, 94Г, 94Д, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 100А, 100Б, 100В, 100Г, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 199 үйлер;
Таңжарық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15 үйлер;
Күмістөбе көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7В, 7Г, 7Д, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
№ 732 сайлау учаскесі:
Орталығы: Ленгер қалалық ауруханасы
Шекарасы: қалалық аурухана
№ 733 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №364, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Бетон зауыт дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Кырыкбаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
микрорайон Север дома № 1А-1, 1А-2, 1А-3, 1-1, 1-2, 2А, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7А, 7-1, 7-2, 8А, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10А, 10-1, 10-2, 11А, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 23А, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25А, 25-1, 25-2, 26А, 26-1, 26-2, 27А, 27-1, 272, 281, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Достык дома № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 94В, 94Г, 94Д, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 100А, 100Б, 100В, 100Г, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 199;
улица Танжарык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15;
улица Кумистобе дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7В, 7Г, 7Д, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 732
Центр: Ленгерская городская больница.
Граница: городская больница.
Избирательный участок № 733
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби №364, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №4 имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: 2 мөлтек ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141,142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184,185, 186, 187, 188, 188А, 189 үйлер;
Қазыбекби көшесі № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2,107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 үйлер;
Ж.Арзымбетов көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97 үйлер;

Граница: 2 микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141,142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184,185, 186, 187, 188, 188А, 189;
улица Казыбекби дома № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2,107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183;
улица Ж.Арзымбетова дома № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97;

Шығыс көшесі: 1, 11, 11б, 12, 15, 16, 19, 1б, 1в, 2, 21, 25, 27, 3, 37, 4, 47, 5, 6, 6а, 6б, 7а, 9 үйлер;
Ешенқұлов көшесі № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64 үйлер;
Төлеби көшесі № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 297/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12 үйлер;
Төлтебаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Мәделханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;

улица Шыгыс дома № 1, 11, 11б, 12, 15, 16, 19, 1б, 1в, 2, 21, 25, 27, 3, 37, 4, 47, 5, 6, 6а, 6б, 7а, 9;
улица Ешенкулова дома № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64;
улица Толеби дома № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 297/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12;
улица Толтебаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Маделханова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;

№ 20-41 әскери бөлімі.
№ 734 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Самал мөлтек ауданы, №4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№7 IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шапағат көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
4 мөлтек ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 8;
Самал мөлтек ауданы № 1/1, 1/2, 1/7, 1/10, 1/13, 1/14, 1/14А, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/1А, 1/15, 1/1Г, 1/2,1/20, 1/22, 1/24, 1/26, 1/26А, 1/2А, 1/31, 1/33, 1/35, 1/37, 1/7, 1/8, 1/9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/3, 12/5, 12/17, 2/11, 2/13, 2/15, 2/16, 2/19, 2/20, 2/23А, 2/25А, 2/31, 2/33, 2/34, 2/41, 2/7, 2/8, 2/8А, 2/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/18, 3/19, 3/21, 3/23, 3/25А, 3/29, 3/31, 3/35, 3/36, 3/37, 3/4, 3/40, 3/42, 3/44, 3/47, 3/48, 3/49, 3/5, 3/50, 3/52, 3/54, 3/56, 3/5А, 3/7, 4/11, 4/13, 4/13А, 4/14, 4/15, 4/16, 4/19, 4/20, 4/29, 4/30, 4/40, 4/44, 4/5, 4/50, 4А/3, 4А/6, 4А/11, 4А/13, 4А/14, 4А/15, 5А/8, 5А/12, 5А/16, 5А/4А, 6/1, 6/11, 6/13, 6/16, 6/17, 6/2, 6/21, 6/25, 6/26, 6/28, 6/29, 6/2А, 6/3, 6/30, 6/32, 6/34, 6/40, 6/43, 6/45, 6/46, 6/47, 6/4А, 6/5, 6/55, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 7/1, 7/10, 7/10А, 7/11, 7/14А, 7/16, 7/2, 7/22, 7/23, 7/25, 7/26, 7/2А, 7/33, 7/39, 7/4, 7/46, 7/5, 7/52, 7/59, 7/6, 7/7, 7/9, 8/12А, 8/14, 8/16, 8/18, 8/19, 8/1А, 8/2, 8/20, 8/23, 8/25, 8/4, 8/8, 8/8А, 9/1А, 9/2, 9/20, 9/24, 9/4, 9/7, 14/1 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 33;
Қазығұрт мөлтек ауданы №1/1, 1/11, 1/12,1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/1А, 1/20, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/29, 1/4, 1/40, 1/41, 1/42, 1/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/15А, 2/17, 2/1А, 2/20, 2/25, 2/28, 2/29, 2/34, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 3/10, 3/11, 3/13А, 3/14, 3/17, 3/19, 3/2, 3/21, 3/24, 3/2А, 3/3, 3/46, 3/47, 3/6, 3/7, 13/13, 4/1, 4/10, 4/11, 4/16, 4/1А, 4/20, 4/22, 4/2А, 4/4, 4/6, 4/8, 4/9, 5А/5, 5А/6, 5А/9, 5А/10, 5А/11, 5А/29, 5/1, 5/13, 5/16, 5/17, 5/19, 5/2, 5/21, 5/28, 5/3, 5/33, 5/35А, 5/7, 5/50, 5/56, 5/7, 5/8, 7/100, 7/11, 7/13, 7/15, 7/17, 7/1А, 7/21, 7/2Б, 7/4А, 7/6, 7/7, 7/7А, 7/8, 7/9, 8/1, 8/13А, 8/15, 8/15А, 8/16, 8/17, 8/19, 8/2, 8/20, 8/21, 8/22, 8/28, 8/29, 8/3, 8/6А, 8/7, 8/8, 9/1, 9/11, 9/11Б, 9/12, 9/13, 9/16, 9/17, 9/2, 9/3, 9/31, 9/43, 9/5Н, 9/6, 9/7Н, 9/8, 9/8Н, 9/9Н, 10/8, 10/10, 12/2, 12/4, 12/6, 17/18 үйлер, нөмірленбеген үйлер-40;

Войсковая часть № 20-41.
Избирательный участок № 734
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, микрорайон Самал, №4, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей №7" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: улица Шапагат дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
4 микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, ненумерованные дома – 8;
микрорайон Самал дома № 1/1, 1/2, 1/7, 1/10, 1/13, 1/14, 1/14А, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/1А, 1/15, 1/1Г, 1/2,1/20, 1/22, 1/24, 1/26, 1/26А, 1/2А, 1/31, 1/33, 1/35, 1/37, 1/7, 1/8, 1/9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/3, 12/5, 12/17, 2/11, 2/13, 2/15, 2/16, 2/19, 2/20, 2/23А, 2/25А, 2/31, 2/33, 2/34, 2/41, 2/7, 2/8, 2/8А, 2/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/18, 3/19, 3/21, 3/23, 3/25А, 3/29, 3/31, 3/35, 3/36, 3/37, 3/4, 3/40, 3/42, 3/44, 3/47, 3/48, 3/49, 3/5, 3/50, 3/52, 3/54, 3/56, 3/5А, 3/7, 4/11, 4/13, 4/13А, 4/14, 4/15, 4/16, 4/19, 4/20, 4/29, 4/30, 4/40, 4/44, 4/5, 4/50, 4А/3, 4А/6, 4А/11, 4А/13, 4А/14, 4А/15, 5А/8, 5А/12, 5А/16, 5А/4А, 6/1, 6/11, 6/13, 6/16, 6/17, 6/2, 6/21, 6/25, 6/26, 6/28, 6/29, 6/2А, 6/3, 6/30, 6/32, 6/34, 6/40, 6/43, 6/45, 6/46, 6/47, 6/4А, 6/5, 6/55, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 7/1, 7/10, 7/10А, 7/11, 7/14А, 7/16, 7/2, 7/22, 7/23, 7/25, 7/26, 7/2А, 7/33, 7/39, 7/4, 7/46, 7/5, 7/52, 7/59, 7/6, 7/7, 7/9, 8/12А, 8/14, 8/16, 8/18, 8/19, 8/1А, 8/2, 8/20, 8/23, 8/25, 8/4, 8/8, 8/8А, 9/1А, 9/2, 9/20, 9/24, 9/4, 9/7, 14/1, ненумерованные дома – 33;
микрорайон Казыгурт дома №1/1, 1/11, 1/12,1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/1А, 1/20, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/29, 1/4, 1/40, 1/41, 1/42, 1/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/15А, 2/17, 2/1А, 2/20, 2/25, 2/28, 2/29, 2/34, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 3/10, 3/11, 3/13А, 3/14, 3/17, 3/19, 3/2, 3/21, 3/24, 3/2А, 3/3, 3/46, 3/47, 3/6, 3/7, 13/13, 4/1, 4/10, 4/11, 4/16, 4/1А, 4/20, 4/22, 4/2А, 4/4, 4/6, 4/8, 4/9, 5А/5, 5А/6, 5А/9, 5А/10, 5А/11, 5А/29, 5/1, 5/13, 5/16, 5/17, 5/19, 5/2, 5/21, 5/28, 5/3, 5/33, 5/35А, 5/7, 5/50, 5/56, 5/7, 5/8, 7/100, 7/11, 7/13, 7/15, 7/17, 7/1А, 7/21, 7/2Б, 7/4А, 7/6, 7/7, 7/7А, 7/8, 7/9, 8/1, 8/13А, 8/15, 8/15А, 8/16, 8/17, 8/19, 8/2, 8/20, 8/21, 8/22, 8/28, 8/29, 8/3, 8/6А, 8/7, 8/8, 9/1, 9/11, 9/11Б, 9/12, 9/13, 9/16, 9/17, 9/2, 9/3, 9/31, 9/43, 9/5Н, 9/6, 9/7Н, 9/8, 9/8Н, 9/9Н, 10/8, 10/10, 12/2, 12/4, 12/6, 17/18, ненумерованные дома – 40;

6 мөлтек ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 үйлер;
Алатау мөлтек ауданы № 1/1, 1/2, 1/5, 1/8, 1/9, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/11, 2/13, 2/14, 2/16, 2/22, 2/23, 2/25, 3/7, 3/9, 3/10, 3/11, 3/17, 3/19, 3/20, 3/22, 3/24, 3/25, 3/27, 3/28, 3/37, 3/38, 3/40, 3/41, 3/42, 4/2, 4/3, 4/4, 4/7, 4/8, 4/10, 4/15, 4/16, 4/18, 4/19, 4/25, 4/30, 4/35, 4/36, 4/38, 4/57, 5/5, 5/9, 5/11, 5/16, 6/1, 6/4, 6/6, 6/8, 6/10, 6/11, 6/12, 6/26, 7/3, 7/5, 7/6,7/9, 7/10, 7/11, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/21, 7/24, 7/26, 7/28, 8/2, 8/3, 8/7, 8/15, 8/16, 8/17, 8/22, 9/1, 9/2, 9/5, 9/18, 11/6, 11/10, 11/41, 14/4, 19/1, 19/4, 19/7, 19/10, 19/11, 20/9, 21/2, 21/10, 21/14, 21/16 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 9;
Қапал батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 201 үйлер;
А.Бейсембайұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;

6 микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197;
микрорайон Алатау дома № 1/1, 1/2, 1/5, 1/8, 1/9, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/11, 2/13, 2/14, 2/16, 2/22, 2/23, 2/25, 3/7, 3/9, 3/10, 3/11, 3/17, 3/19, 3/20, 3/22, 3/24, 3/25, 3/27, 3/28, 3/37, 3/38, 3/40, 3/41, 3/42, 4/2, 4/3, 4/4, 4/7, 4/8, 4/10, 4/15, 4/16, 4/18, 4/19, 4/25, 4/30, 4/35, 4/36, 4/38, 4/57, 5/5, 5/9, 5/11, 5/16, 6/1, 6/4, 6/6, 6/8, 6/10, 6/11, 6/12, 6/26, 7/3, 7/5, 7/6,7/9, 7/10, 7/11, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/21, 7/24, 7/26, 7/28, 8/2, 8/3, 8/7, 8/15, 8/16, 8/17, 8/22, 9/1, 9/2, 9/5, 9/18, 11/6, 11/10, 11/41, 14/4, 19/1, 19/4, 19/7, 19/10, 19/11, 20/9, 21/2, 21/10, 21/14, 21/16, ненумерованные дома – 9;
улица Капал батыр дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 201;
улица А.Бейсембайулы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;

Көктөбе көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 үйлер;
2 мөлтек ауданы № 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189 үйлер;
3 мөлтек ауданы № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А-1, 3А-2, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9-1, 9-2, 9А, 10, 10А, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78-2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 үйлер.
№ 735 сайлау учаскесі:
Орталығы: № 6 жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ленгер қаласы Атамекен көшесі №№ 1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117 үйлер.
Ақмаржан көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125 үйлер.
Үміт көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2 үйлер.

улица Коктобе дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
2 микрорайон дома № 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189;
3 микрорайон дома № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А-1, 3А-2, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9-1, 9-2, 9А, 10, 10А, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78-2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
Избирательный участок № 735
Центр: общая средняя школа № 6.
Граница: город Ленгер улица Атамекен, дома № № 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117.
Улица Акмаржан, дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125.
Улица Умит, дома № № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2.

Шұғыла көшесі №№ 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-А, 17, 18, 18-А, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98 үйлер.
Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№6 мектеп көшесі №№ 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71 үйлер.
№ 736 сайлау учаскесі:
Орталығы: №8 шағын жинақты жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ленгер қаласы Шахта-Тоғыс елді мекені, Жастар көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2,6,7,8,9,10,11, 12-1,12-2,12-3,12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36,37,38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52,53,54,55,56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61 үйлер.
Алтынсарин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10,11,12,13, 14,15, 16,17, 18,19, 20 үйлер.
Ащы көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер. № 6698 бөлімінің 4 атқыштар ротасы.
№2 Ленгер шекаралық заставасы.
№ 737 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Біркөлік" шағын жинақты негізгі орта мектебі
Шекарасы: Біркөлік ауылының аумағы.
№ 738 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Алатау" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Алатау, Шұбарағаш, Шатыртөбе ауылдарының аумағы.
№ 739 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Екпінді" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Екпінді, Қосағаш, Қорған ауылдарының аумағы.
№ 740 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қайнар" ауылдық клубы
Шекарасы: Қайнар ауылының аумағы.
№ 741 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Нысанбек" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нысанбек, Жаңатұрмыс ауылдарының аумағы.
№ 742 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қ.Тыныбеков атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Аққұм ауылының аумағы.
№ 743 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Момынай" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Момынай ауылының аумағы.
№ 744 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Жаңаұйым" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Жаңаұйым ауылының аумағы.
№ 745 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Бірінші Мамыр" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Бірінші Мамыр ауылы Қожабек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер
Сүгір көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
Ә.Дүйсенбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.

Улица Шугыла, дома № № 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108.
Улица Амангельды, дома № № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98.
Улица Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица № 6 школы, дома № № 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71.
Избирательный участок № 736
Центр: малокомплектная общая средняя школа № 8.
Граница: город Ленгер населенный пункт Шахта-Тогус.
Улица Жастар, дома № № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61.
Улица Алтынсарина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Ащы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
4 стрелковая рота части № 6698.
Ленгерская пограничная застава № 2.
Избирательный участок № 737
Центр: малокомплектная основная средняя школа "Бирколик".
Граница: территория села Бирколик.
Избирательный участок № 738
Центр: общая средняя школа "Алатау".
Граница: территория сел Алатау, Шубарагаш, Шатыртобе.
Избирательный участок № 739
Центр: общая средняя школа "Екпинди".
Граница: территория сел Екпинди, Косагаш, Корган.
Избирательный участок № 740
Центр: сельский клуб "Кайнар".
Граница: территория села Кайнар.
Избирательный участок № 741
Центр: общая средняя школа "Нысанбек".
Граница: территория сел Нысанбек, Жанатурмыс.
Избирательный участок № 742
Центр: общая средняя школа имени К.Тыныбекова.
Граница: территория села Аккум.
Избирательный участок №743
Центр: общая средняя школа "Момынай".
Граница: территория села Момынай.
Избирательный участок №744
Центр: общая средняя школа "Жанауйым".
Граница: территория села Жанауйым.
Избирательный участок №745
Центр: общая средняя школа "Биринши Мамыр".
Граница: село Биринши Мамыр улица Кожабека, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Сугира, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица А.Дуйсенбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.

С.Мұханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5 ,6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
Таубай-ата көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
А.Қайназаров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Нұр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Жангелдин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
Ш.Мырзалиев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
М.Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
С.Үшетай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
Мерей көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Бейбітшілік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Д.Үмбеталиев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Береке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
№ 746 сайлау учаскесі:
Орталығы: Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Бейнеткеш ауылының аумағы.
№ 747 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Жаңажол" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Жаңажол ауылының аумағы. "Өгем" шекара заставасы
№ 748 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Ынтымақ" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ынтымақ ауылының аумағы.
№ 749 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Алғабас" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Алғабас ауылының аумағы.
№ 750 сайлау учаскесі:

Улица С.Муханова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Амангельды, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Таубай - ата, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Улица А.Қайназарова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16,
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,
40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Нур, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица С.Сейфуллина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жангельдина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Ш.Мырзалиева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица М.Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица С.Ушетая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Улица Бейбитшилик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Мерей, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Д.Умбеталиева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Береке, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 746
Центр: общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Граница: территория села Бейнеткеш.
Избирательный участок № 747
Центр: общая средняя школа "Жанажол".
Граница: территория села Жанажол. Пограничная застава "Угам"
Избирательный участок № 748
Центр: общая средняя школа "Ынтымак".
Граница: территория села Ынтымак.
Избирательный участок № 749
Центр: общая средняя школа "Алгабас".
Граница: территория села Алгабас.
Избирательный участок № 750

Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Зағамбар ауылы, 3 көше №15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әль-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер;
Түркістан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Самал көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Жас дәурен көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Отан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Шапағат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Қазығұрт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ақбидай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Алмалы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Н.Миралиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 17, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер;
Жібек-жолы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Сазды көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Адыраспан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
№ 751 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Тағайна ауылы, Абырой көшесі №78А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Тағайна" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, село Загамбар, улица 3 №15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: улица Аль-Фараби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
улица Туркестан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Самал дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Жас даурен дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Отан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Шапагат дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Казыгурт дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Акбидай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Алмалы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Н.Миралиева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 17, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
улица Жибек-жолы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сазды дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Адыраспан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 751
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, село Тагайна ауылы, улица Абырой №78А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа "Тагайна" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Абырой көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Ақжусан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Атамұра көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Асар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19 үйлер;
Байлық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Береке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Бәйтерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Мереке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22 үйлер;
Айбын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ақпейіл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Ақжол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Аққайнар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
№ 752 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Бірінші Мамыр" ауылдық мәдениет үйі
Шекарасы: Бірінші Мамыр ауылы Д.Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 үйлер.
С.Ерубаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 үйлер
О.Шанбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.

Граница: улица Абырой дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Акжусан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Атамура дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Асар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19;
улица Байлык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Береке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Байтерек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Мереке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22;
улица Айбын дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Акпейл дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Акжол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Аккайнар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бирлик дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 752
Центр: сельский дом культуры "Биринши Мамыр".
Граница: село Биринши Мамыр улица Д.Кунаева, дома № №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216.
Улица С.Ерубаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12.
Улица О.Шанбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Бұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Жағалау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.
Шұғыла көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70 үйлер.
Наурыз 1 көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер.
Балауса көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер.
Рауан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 753 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Сарқырама" ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Сарқырама ауылының аумағы.
№ 754 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Мәдени" ауылдық клубы
Шекарасы: Мәдени ауылының аумағы.
№ 755 сайлау учаскесі:
Орталығы "Зертас" мәдениет үйі.
Шекарасы: Зертас ауылы С.Андас көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83,84,85,86,87,88,89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 үйлер.

Улица Булак, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Жагалау, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Улица Шугыла, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Наурыз, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Улица Наурыз1, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
19, 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42.
Улица Балауса, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Улица Рауан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 753
Центр: сельский дом культуры "Саркырама".
Граница: территория села Саркырама.
Избирательный участок № 754
Центр: сельский клуб "Мадени".
Граница: территория села Мадени.
Избирательный участок № 755
Центр: дом культуры "Зертас".
Граница: села Зертас улица С.Андаса, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83,84, 85, 86, 87,88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.

Ж.Қасымбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер.
Еламан-Сауран көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлер.
Сатпаев-1,2,3 көшелері №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Жаңақұрлыс 1,2,3 көшелері №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер.
Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер.
Нұрмағанбетов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер. Жаңакүш ауылының аумағы.
№ 756 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Шомшақты" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Зертас ауылы Шомшақты көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 үйлер;

Улица Ж.Касымбекова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86.
Улица Жамбыла, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Улица Еламан-Сауран, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92.
Улица Сатпаева-1,2,3, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Улица Ш.Уалиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Жанакурлыс 1,2,3, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38,
39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78.
Улица Кунаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Нурмаганбетова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.
Улица Курмангазы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49. Территория села Жанакуш.
Избирательный участок № 756
Центр: общая средняя школа "Шомшакты".
Граница: Территория села Зертас улица Шомшакты, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158.

Қ.Жарасов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ө.Мамутов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
№ 757 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Ұйымшыл" шағын жинақты жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ұйымшыл ауылының аумағы.
№ 758 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қазығұрт" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Абай ауылы Аманта көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер.
Қаратас көшесі. № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Тәуелсіздік көшесі № №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 үйлер
№ 759 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Әңгірата" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Әңгірата ауылының аумағы.
Абай ауылы Қошқарата көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, үйлер.
Мектеп көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Кемеқалған көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер.
№ 760 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Ақбастау" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ақбастау ауылының аумағы.
№ 761 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қаратөбе" негізгі орта мектебі
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 762 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қарақия" бастауыш мектебі
Шекарасы: Қарақия ауылының аумағы.
№ 763 сайлау учаскесі:
Орталығы: М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Киелітас ауылының аумағы.
№ 764 сайлау учаскесі:
Орталығы: Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Достық ауылының аумағы.
№ 765 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Ақайдар" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ақайдар ауылының аумағы.
№ 766 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Сұлтан Рабат" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Сұлтан Рабат ауылы Қаражол көшесі №№114, 116, 118, 120, 120а, 122, 122а, 124, 126, 128, 128а, 130, 130а, 130б, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 138А, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 150а, 152, 154, 155б, 156, 158, 158а, 158б, 158в, 160, 160а, 162, 162а, 164,165,166, 166а, 166б, 168, 168а, 168б, 169, 169а, 170, 171, 171а, 172, 173,173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а,177,178,179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 217а, 219, 219А, 221, 221а, 221б, 223, 223а, 223б, 225, 227, 227а, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239а, 241, 243 үйлер.

Улица К.Жарасова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Улица О.Мамутова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 757
Центр: малокомплектная общая средняя школа "Уюмшыл".
Граница: территория села Уюмшыл.
Избирательный участок № 758
Центр: общая средняя школа "Казыгурт".
Граница: территория села Абая.
Улица Аманта, дома № № 1,2,3,4,5,6, 7,8,9,10,11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23,24,25,26,27,28, 29, 30,31,32,33, 34,35,36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,49,50,51,52,53,54,55,56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64,65, 66,67,68.
Улица Каратас, дома № № 1, 2,3,4,5,6,7,8, 9,10, 11,12,13,14,15,16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25,26,27,28, 29,30, 31,32,33,34, 35,36,37,38,39,40,41а, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49,50.
Улица Тауелсиздик, дома № № 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11.
Избирательный участок № 759
Центр: общая средняя школа "Ангирата".
Граница: территория села Ангирата.
Село Абая улица Кошкарата №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Мектеп № № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.
Улица Кемекалган №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 760
Центр: общая средняя школа "Акбастау".
Граница: территория села Акбастау.
Избирательный участок № 761
Центр: основная средняя школа "Каратобе".
Граница: территория села Каратобе.
Избирательный участок № 762
Центр: начальная школа "Каракия".
Граница: территория села Каракия.
Избирательный участок № 763
Центр: общая средняя школа имени М.Ауезова.
Граница: территория села Киелитас.
Избирательный участок № 764
Центр: общая средняя школа имени Ш.Уалиханова.
Граница: территория села Достык.
Избирательный участок № 765
Центр: общая средняя школа "Акайдар".
Граница: территория села Акайдар.
Избирательный участок № 766
Центр: общая средняя школа "Султан Рабат".
Граница: село Султан Рабат улица Каражол, дома № № 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 122а, 124, 126, 128, 128а, 130, 130а, 130б, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 138а, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 150а, 152, 154, 155б,156, 158,158а, 158б, 158в, 160, 160а, 162, 162а, 164, 165, 166, 166а, 166б, 168, 168а, 168б, 169, 169а, 170, 171, 171а, 172, 173, 173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 217а, 219, 219А, 221, 221а, 221б, 223, 223а, 223б, 225, 227, 227а, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239а, 241, 243.

Бадам көшесі №№ 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А, 35, 37, 39, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 55Б, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69, 69А, 70, 72, 74, 74А, 75, 77, 79 үйлер.
Қазақстан көшесі №№ 79, 79а, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 111б, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 147, 148, нөмірленбеген үйлер - 8.
Жалын көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 10А, 13Б, 13В, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22/1, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 27, 28, 30, 47 үйлер.
Гулистан көшесі №№ 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166 үйлер.
№ 767 сайлау учаскесі:
Орталығы: Жеке кәсіпкер "К.Османовтың" ғимараты"
Шекарасы: Сұлтан Рабат ауылы, Қаражол көшесі №№1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 133, 133а, 135, 137, 137а, 139, 139а, 141, 143, 143а, 143б, 145, 145а, 147, 147а, 149, 149а, 149б, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161, 163, 163а, 167, 167а үйлер.
Бадам көшесі №№1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 52, 54, 56, 57, 58 үйлер.
М.Бишимбаева көшесі №№1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169 үйлер.

Улица Бадам, дома №№ 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А, 35, 37, 39, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 55Б, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69, 69А, 70, 72, 74, 74А, 75, 77, 79.
Улица Казахстанская, дома №№ 79, 79а, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 111б, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 147, 148, восемь домов без номера.
Улица Жалын дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 10А, 13Б, 13В, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22/1, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 27, 28, 30, 47.
Улица Гулистан, дома №№ 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166.
Избирательный участок № 767
Центр: здание ИП "К.Османова"
Граница: село Султан Рабат, улица Каражол, дома №№ дома №№1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67,68, 68а, 69, 69а,70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 133, 133а, 135, 137, 137а, 139, 139а, 141, 143, 143а, 143б, 145, 145а, 147, 147а, 149, 149а, 149б, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161, 163, 163а, 167, 167а.
Улица Бадам, дома №№1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 52, 54, 56, 57, 58.
Улица М.Бишимбаевой, дома № № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169.

Б.Рүстемов көшесі №№1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер.
Қызылжар көшесі №№1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер.
Желтоқсан көшесі №№1, 1А, 2, 3, 5, 5А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30А, 33, 34, 35, 35А, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61 үйлер.
Шалпая көшесі №№1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а үйлер.
Райхан көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12 үйлер.
Қарауылтөбе көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
№ 768 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Жыланбұзған" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Сұлтан Рабат ауылы Жыланбұзған көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 үйлер.
Ескіқорған көшесі №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
№ 769 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қазақстан" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Қазақстан ауылының аумағы.
№ 770 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Көксәйек" мәдениет үйі
Шекарасы: Көксәйек ауылы Жолан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Бостан көшесі №№ 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Жастар көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Байгел ата көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер.

Улица Б.Рустемова, дома № №1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Улица Кызылжар, дома № №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Улица Желтоксан, дома № № 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61.
Улица Шалпая, дома № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а.
Улица Райхан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12.
Улица Карауылтобе, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 768
Центр: общая средняя школа "Жыланбузган".
Граница: село Султан Рабат улица Жыланбузган, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131.
Улица Ескикорган, дома № № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 769
Центр: общая средняя школа "Казахстан".
Граница: территория села Казахстан
Избирательный участок № 770.
Центр: дом культуры "Коксайек".
Граница: села Коксайек, улица Жолан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Бостана, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Жастар, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Байгел ата, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.

Абдрасилов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Қожабек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
Б.Медетбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Жіңішке ауылы Тұрсынбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, үйлер.
№ 771 сайлау учаскесі:
Орталығы: Көксәйек бастауыш мектебі.
Шекарасы: Көксәйек ауылы Өмірәліұлы Кәден көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Қожамсүгіров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер.
Бадалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
Тілеубердиев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.
Қазыбекби көшесі №№ 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501 үйлер.
Рысқұлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Б.Момышұлы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 772 сайлау учаскесі:
Орталығы: № 9 колледж
Шекарасы: Көксәйек ауылы Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Досалыби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403,405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451 үйлер.
Қазыбекби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 үйлер

Улица Абдрасилова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Кожабека, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Улица Б.Медетбекова, дома №№ 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Село Жинишке, улица Турсынбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 771.
Центр: начальная школа Коксайек.
Граница: села Коксайек, улица Кадена Умиралиулы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Кожамсугирова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Улица Бадалова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Тилеубердиева, дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Казыбекби, дома № № 47, 49,51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
Улица Толеби, дома № № 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501.
Улица Рыскулова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Б.Момышулы дома №№ 1,2,3, 4,5, 6,7, 8,9,10, 11, 12.
Избирательный участок № 772
Центр: № 9 колледж.
Граница: села Коксайек, улица Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Досалыби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Толеби, дома № № 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451.
Улица Казыбекби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
Улица Амангельды, дома №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.

Мұратбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлер.
Абылайхан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
№ 773 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Жеңіс" мәдениет үйі
Шекарасы: Көксәйек ауылы Әйтекеби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер.
Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер.
Қалдаяқов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23. 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер
№ 774 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Алтынбастау" негізгі орта мектебі
Шекарасы: Алтынбастау ауылының аумағы.
№ 775 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Төлеби аудандық ауруханасы"
Шекарасы: аудандық аурухана.
№ 776 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Төңкеріс" бастауыш мектебі.
Шекарасы: Төңкеріс ауылының аумағы. "Төңкеріс" шекара заставасы.
№ 777 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Балдыберек" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Балдыберек ауылының аумағы.
№ 778 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қаратөбе" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 779 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қостөбе" шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қостөбе ауылының аумағы.
№ 780 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Майбұлақ" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Майбұлақ ауылының аумағы.
№ 781 сайлау учаскесі:
Орталығы: Биболатұлы атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: "Кеңесарық" ауылының аумағы.
№ 782 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қасқасу" шағын жинақты жалпы орта мектебі
Шекарасы: Жоғарғы Қасқасу ауылының аумағы. "Қасқасу" шекара заставасы.
№ 783 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Қасқасу" мәдениет үйі.
Шекарасы: Қасқасу ауылының аумағы.
№ 784 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Керегетас" шағын жинақты жалпы орта мектебі
Шекарасы: Керегетас ауылының аумағы.
№ 785 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Диханкөл" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Диханкөл ауылының аумағы.
№ 786 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ұзынарық ауылының аумағы.
№ 787 сайлау учаскесі:
Орталығы: Ә.Молдағұлова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі
Шекарасы: Алшалы ауылының аумағы.
№ 788 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Жамбыл" ауылдық клубы
Шекарасы: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 789 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Ханарық" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ханарық ауылының аумағы.
№ 790 сайлау учаскесі:
Орталығы: "Оңтүстік" бастауыш мектебі
Шекарасы: Оңтүстік ауылының аумағы.
№ 791 сайлау учаскесі:
Орталығы: Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Тасарық ауылының аумағы.
№ 923 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Зағамбар ауылы, Әл-Фараби көшесі №15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Улица Муратбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
Улица Абылайхана, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Избирательный участок №773
Центр: дом культуры "Женис".
Граница: села Коксайек, улица Айтекеби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50.
Улица Кунаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Калдаякова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50.
Улица Аль-Фараби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Улица Толеби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251.
Улица Амангельды, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 774
Центр:основная средняя школа "Алтынбастау".
Граница: территория села Алтынбастау.
Избирательный участок № 775
Центр: "Толебийская районная больница".
Граница: районнная больница.
Избирательный участок № 776
Центр: начальная школа "Тонкерис".
Граница: территория села Тонкерис. Пограничная застава "Тонкерис".
Избирательный участок № 777
Центр: общая средняя школа "Балдыберек".
Граница: территория села Балдыберек.
Избирательный участок № 778
Центр: общая средняя школа "Каратобе".
Граница: территория села Каратобе.
Избирательный участок № 779
Центр: малокомплектная общая средняя школа "Костобе".
Граница: территория села Костобе.
Избирательный участок № 780
Центр: общая средняя школа "Майбулак".
Граница: территория села Майбулак.
Избирательный участок № 781
Центр: общая средняя школа имени Биболатулы.
Граница: территория села Кенесарык.
Избирательный участок № 782
Центр: малокомплектная общая средняя школа "Каскасу".
Граница: территория села Верхний Каскасу. Пограничная застава "Каскасу"
Избирательный участок № 783
Центр: дом культуры "Каскасу".
Граница: территория села "Каскасу"
Избирательный участок № 784
Центр: малокомплектная общая средняя школа "Керегетас".
Граница: территория села Керегетас.
Избирательный участок № 785
Центр: общая средняя школа "Диханкол".
Граница: территория села Диханкол.
Избирательный участок № 786
Центр: общая средняя школа имени К.Байболова.
Граница: территория села Узынарык.
Избирательный участок № 787
Центр: основная средняя школа имени А.Молдагуловой.
Граница: территория села Алшалы.
Избирательный участок № 788
Центр: Жамбылский сельский клуб.
Граница: территория села Жамбыл.
Избирательный участок № 789
Центр: общая средняя школа "Ханарык".
Граница: территория села Ханарык.
Избирательный участок № 790
Центр: начальная школа "Онтустик".
Граница: территория села Онтустик.
Избирательный участок № 791
Центр: общая средняя школа имени Т.Тогысбаева.
Граница: территория села Тасарык.
Избирательный участок № 923
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, село Загамбар ауылы, улица Аль-Фараби №15, здание коммунального государственного учреждения "средняя общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Мәңгілік елі көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25 үйлер;
Нұрлы жол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер;
Мереке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Отырар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Көктем көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Астана көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Үшқоңыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ақ отау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Алатау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Диханбұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Жасқыран көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.

Граница: улица Мангилик ел дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25;
улица Нурлы жол дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Мереке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Отырар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Коктем дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Астана дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Ушконыр дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ак отау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Алатау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Диханбулак дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Жаскыран дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Достык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бирлик дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.