Арыс ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданы Арыс ауылдық округi әкiмiнiң 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 4 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 1 ақпанда № 4434 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Арыс ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атаулар берілсін:
1) Арыс ауылдық округіне қарасты, Керейт ауылындағы атауы жоқ көшеге Болашақ атауы;
2) Арыс ауылдық округіне қарасты, Мақталы ауылындағы атауы жоқ көшеге Ынтымақ атауы;
3) Арыс ауылдық округіне қарасты,Мақталы ауылындағы атауы жоқ көшеге Тәуелсіздік атауы.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арыс ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы С.Серикбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ.Наренбаев

О присвоении наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Арыс
Решение акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 февраля 2018 года № 4434
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2017 года акима сельского округа Арыс РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Арыс следующие наименования:
1) улице без названия в селе Керейт сельского округа Арыс – наименование Болашак;
2) улице без названия в селе Макталы сельского округа Арыс – наименование Ынтымак;
3) улице без названия в селе Макталы сельского округа Арыс – наименование Тәуелсіздік.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Арыс Тюлькубасского районного акимата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения. "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста акимата сельского округа Арыс С. Серикбаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Наренбаев