Шардара ауданы бойынша елді мекендердің шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 365 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 28-191-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4676 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңыны 12 бабының 3) тармақшасына сейкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен Шардара аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) 20,70 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Көксу ауылдық округі Айдаркөл қашар елді мекенінің жалпы ауданы 302,86 гектар;
2) 23,05 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Көксу ауылдық округі Баспанды елді мекенінің жалпы ауданы 145,75 гектар;
3) 9,60 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Көксу ауылдық округі Жоласар елді мекенінің жалпы ауданы 120,70 гектар;
4) 87,85 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Көксу ауылдық округі Көксу елді мекенінің жалпы ауданы 537,72 гектар;
5) 23,25 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Сүткент ауылдық округі Сүткент елді мекенінің жалпы ауданы 466,87 гектар;
6) 4,71 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ұзын ата ауылдық округі Ұзын ата елді мекенінің жалпы ауданы 446,10 гектар;
7) 10,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Алатау батыр ауылдық округі Целинное елді мекені № 618 пикет көшесінің жалпы ауданы 128,99 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Кистауов
Сессия төрағасы Ж.Тұрлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев

Об изменении границ населенных пунктов по Шардаринскому району
Совместное постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 365 и решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 28-191-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 июля 2018 года № 4676
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, акимат Шардаринского района ПОСТАНОВИЛ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений Шардаринского района и отдела архитектуры, строительства и градостроительства Шардаринского района изменить границы:
1) включить 20,70 гектар земельного участка в границу населенного пункта Айдаркол Кашар сельского округа Коксу, общая площадь 302,86 гектар;
2) включить 23,05 гектар земельного участка в границу населенного пункта Баспанды сельского округа Коксу, общая площадь 145,75 гектар;
3) включить 9,60 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жоласар сельского округа Коксу, общая площадь 120,70 гектар;
4) включить 87,85 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коксу сельского округа Коксу, общая площадь 537,72 гектар;
5) включить 23,25 гектар земельного участка в границу населенного пункта Суткент сельского округа Суткент, общая площадь 466,87 гектар;
6) включить 4,71 гектар земельного участка в границу населенного пункта Узын ата сельского округа Узын ата, общая площадь 446,10 гектар;
7) включить 10,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Целинное улицы № 618 пикет сельского округа Алатау батыр, общая площадь 128,99 гектар.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Кистауов
Председатель сессии Ж.Турлыбеков
Секретарь районного маслихата Б.Муталиев