Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-68-V "Шардара ауданының Шардара қаласы мен елдi мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 33-221-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 4796 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Шардара ауданының Шардара қаласы мен елдi мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-68-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2147 тіркелген, 2012 жылдың 30 қарашада аудандық "Шартарап-Шарайна" газетінің № 51-52 санында жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З.Талбидин
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев
Шардара аудандық

О внесении дополнений в решение Шардаринского районного маслихата от 6 ноября 2012 года № 9-68-V "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре и населенных пунктах Шардаринского района"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2018 года № 33-221-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2018 года № 4796
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре и населенных пунктах Шардаринского района" от 6 ноября 2012 года № 9-68-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2147, опубликовано 30 ноября 2012 года в районной газете "Шартарап-Шарайна" № 51-52) следующее дополнения:
Приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для офицального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З.Талбидин
Секретарь районного маслихата Б.Муталиев
Приложение к решению
маслихата Шардаринского

мәслихатының 2018 жылғы 19
қарашадағы № 33-221-VI
шешіміне қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының 2012 жылғы 6
қарашадағы № 9-68-V
шешіміне қосымша
Шардара ауданының Шардара қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар атауы
Аймақтар нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері
1
Н.Оңдасынов, Ө.Түгелбаев көшелерінің және Төле би көшесінің бойымен жаңа көпірге дейінгі аралықтағы осы көшелердің екі жақ беті, Қазыбек би, Әйтеке би және Әл-Фараби көшелері бойындағы жер телімдері түгелімен және Б.Саттарханов көшесімен Жастар көшесінің қиылысынан басталатын, Жастар көшесінің бойында орналасқан жер телімдері, Әл-Фараби көшесінің сол жағы бойымен Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің сол жағы бойымен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесінің сол жағы бойымен Төле би көшесіне дейін, Төле би қөшесінің сол жағы бойымен Шардара су қоймасының су қорғау аймағы, автобаза және механикалық-жөндеу зауыты аймағы дейінгі жерлер.
№ 1 учаске, алаңы-12,04 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-12,04 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, бұрыңғы қаланың шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, бұрынғы қаланың шекарасынан бастап оңтүстікке қарай үш шақырымдай жерде орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесе жағалап, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан қалаға енгізілген жерлермен шектесіп, қаланың бұрыңғы батыс шекарасынан бір шақырымдай жерде орналасқан.

района от 19 ноября 2018
года № 33-221-VI
Приложение к решению
маслихата Шардаринского
района от 06 ноября 2012
года № 9-68-V
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре
Наименование зоны
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Вдоль улиц Н.Ондасынова, У.Тугельбаева и улицы Толе би до нового моста, обе стороны этих улиц, полностью участки вдоль улиц Казыбек би, Айтеке би и Аль-Фараби, участок вдоль улицы Жастар, начиная с пересечения улиц Б.Саттарханова и Жастар, участки вдоль левой стороны улицы Аль-Фараби до улицы Казыбек би, вдоль левой стороны улицы Казыбек би до улицы Айтеке би, вдоль левой стороны улицы Айтеке би до улицы Толе би, вдоль левой стороны улицы Толе би до водоохранной зоны Шардаринского водохранилища, территория автобазы и ремонтно-механического завода.
Участок № 1, площадь-12,04га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 12,04га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования города Шардара, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, в трех километрах от старой границы города к югу, с западной стороны побережья Шардаринского водохранилища, примыкающего к городу, с левой стороны, граничащий с вновь включенными в город земель, от старой западной стороны города около 1 километра.

№ 2 учаске, алаңы-110,52 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-110,52 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, қаланың бұрыңғы шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, қаланың бұрынғы шекарасынан бастап, оңтүстікке қарай 5 шақырым жерде, №1 учаскеден автотрассамен төмен оңтүстікке қарай 2-3 шақырым жерде орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесіп, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан енгізілген жерлермен шектеседі.

Участок № 2, площадь-110,52га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 110,52га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, от старой границы города к югу в 5 километрах от участка, от участка № 1 по автотрассе вниз к югу в 2-3 километрах, граничащий с побережьем Шардаринского водохранилища, находясь с западной стороны Шардаринского водохранилища, с левой стороны граничащий с вновь включенными землями.

№ 3 учаске, алаңы-14,23 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-14,23 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, бұрынғы қаланың шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, қаланың бұрынғы шекарасынан бастап оңтүстікке қарай 8 шақырым жерде, № 2 учаскеден төмен орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесіп, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан қалаға қосылған жерлермен шектесіп, трассаға дейін 1 шақырымдай жерде орналасқан.

Участок № 3, площадь-14,23га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 14,23га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, от старой границы города к югу в 8 километрах, ниже от участка №2, граничащиц с побережьем Шардаринского водохранилища, находясь с западной стороны Шардаринского водохранилища, с левой стороны, граничащий с вновь включенными землями, около 1 километра от трассы.