Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 3-18-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 7-39-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 22 қарашада № 4797 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/336-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 3-18-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4730 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 5 қазанда "Мақтаарал" газетінде және 2018 жылғы 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 842 454 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 347 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 188 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 795 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 483 328 мың теңге;
2) шығындар – 7 842 454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -82 440 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 440 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 82 440 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -82 440 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 82 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 3-18-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20 ноября 2018 года № 7-39-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 октября 2018 года № 4797. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года за № 31/336-VІ "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 3-18-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4730, опубликовано 5 октября 2018 года в газете "Мақтаарал" и 26 сентября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 842 454 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 347 143 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 188 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 795 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 483 328 тысяч тенге;
2) затраты – 7 842 454 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -82 440 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 82 440 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 82 440 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -82 440 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 82 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0.".
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.