"Өскемен қаласындағы Ертіс өзені мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 3 шілдедегі № 163 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 24 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 5493 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Глубокое ауданындағы "Железобетонный комбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен сұралып отырған "Құм-қиыршықтас-қойтас қоспалы қиыршықтас кен орындарын өнеркәсіптік игеру" учаскесінде су қорғау аймақтары мен белдеулерінің жобасын түзету" жобасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өскемен қаласындағы Ертіс өзені мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 3 шілдедегі № 163 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2448, 2007 жылғы 7 тамыздағы № 94-95 (15846) "Дидар", 2007 жылғы 7 тамыздағы № 118 (18356) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Глубокое ауданының аумағындағы Үлбі өзенінің Каменный Карьер кентінен бастап Ертіс өзенінің ойысына дейінгі оң және солжағалаулар
15,49
1617,42
400-1600
19,07

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2007 года № 163 "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 7 февраля 2018 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 февраля 2018 года № 5493
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Корректировка проекта водоохранных зон и полос на испрашиваемом товариществом с ограниченной ответственностью "Железобетонный комбинат" участке "Промышленная разработка Гравийного месторождения песчано-гравийно-валунной смеси" в Глубоковском районе Восточно-Казахстанской области", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования" от 3 июля 2007 года № 163 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2448, опубликованное в газетах "Дидар" от 7 августа 2007 года № 94-95 (15846), "Рудный Алтай" от 7 августа 2007 года № 118 (18356)) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 4, изложить в следущей редакции:
"
4
Правый и левый берег реки Ульба от поселка Каменный Карьер до впадения в реку Иртыш на территории Глубоковского района
15,49
1617,42
400-1600
19,07

842,76
30-500
";
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
"Ескертпе:
Су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары мен ені бекітілген "Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің темір жол көпірінен бастап Новоявленка ауылына дейінгі солжағалау учаскесіндегі су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары", "Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің оң жағалауы мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу- Ертіс өзенінің Өскемен ГЭС-інен бастап жаңа автомобиль көпіріне дейінгі учаскесіндегі оң жағалауы (Пограничная көшесінің тұстамасында), - Үлбі өзенінің Каменный Карьер кентінен бастап Ертіс өзенінің ойысына дейінгі оң және сол жағалаулары", "Шығыс Қазақстан облысының Глубокое ауданындағы "Железобетонный комбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен сұралып отырған "Құм-қиыршықтас-қойтас қоспалы қиыршықтас кен орындарын өнеркәсіптік игеру" учаскесінде су қорғау аймақтары мен белдеулерінің жобасын түзету" жобаларының картографиялық материалында көрсетілген.".

842,76
30-500
";
примечание изложить в следущей редакции:
"Примечание:
Границы и ширина водоохранной зоны и водоохранной полосы отражены в картографическом материале утвержденных проектов "Границы водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш на участке левобережья от железнодорожного моста до села Новоявленка в городе Усть-Каменогорск", "Установление водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске - правый берег реки Иртыш на участке от Усть-Каменогорской ГЭС до нового автомобильного моста (в створе улицы Пограничной), - правый и левый берег реки Ульба от поселка Каменный Карьер до впадения в реку Иртыш", "Корректировка проекта водоохранных зон и полос на испрашиваемом товариществом с ограниченной ответственностью "Железобетонный комбинат" участке "Промышленная разработка Гравийного месторождения песчано-гравийно-валунной смеси" в Глубоковском районе Восточно-Казахстанской области.".

2. Облыс әкімінің аппараты, облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі
Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің басшысы
______________ Ғ. Сүлейменов
2018 жылғы "7" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс
бассейндік инспекциясы
басшысының міндетін атқарушы
______________ Қ. Баймағамбетов
2018 жылғы "8" ақпан

2. Аппарату акима области, управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области
Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Департамента охраны общественного здоровья
Восточно-Казахстанской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
_____________________ Г. Сулейменов
"7" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования и
охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________ К. Баймагамбетов
"8" февраля 2018 года