Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 80 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/224-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 5635 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қарашадағы және 2018 жылғы 2 наурыздағы қорытындылары негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының кейбір көшелері:
1) Мельзавод тұрғын үй маңындағы:
№ 1 көшесін – Ақтоған көшесі;
2) Меновное ауылына айналма автомобиль жолы маңындағы:
№ 1 көшесін – Керуен көшесі;
№ 2 көшесін – Шұғыла көшесі;
№ 3 көшесін – Саялы көшесі;
№ 4 көшесін – Ақниет көшесі;
№ 5 көшесін – Ынтымақ көшесі;
№ 6 көшесін – Көкжиек көшесі;
3) Высоковольтная 57 көшесі маңындағы:
№ 1 көшесін – Орманды көшесі;
№ 2 көшесін – Шиелі көшесі;
№ 3 көшесін – Шуақты көшесі;
№ 4 көшесін – Керемет көшесі;
№ 5 көшесін – Рауан көшесі;
№ 6 көшесін – Ақбұлақ көшесі;
4) А.С. Күленов атындағы 16-шы тұрғын ауданындағы:
№ 1 көшесін – Жоталы көшесі;
5) Бастау көшесі маңындағы:
№ 1 көшесін – Қайнар көшесі;
6) 19 және 20 тұрғын ауданы арасындағы:
№ 1 даңғылын – Бейбітшілік даңғылы;
7) 23-ші тұрғын ауданындағы:
№ 1 көшесін – Бостандық көшесі;
8) Ахмер ауылындағы:
№ 1 көшесін – Жаңажол көшесі;
№ 2 көшесін – Күнбатыс көшесі;
№ 3 көшесін – Өрнек көшесі деп аталсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының Карл Маркс даңғылы Қазыбек би даңғылы деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, облыстық мәслихат хатшысы В. Головатюк
Облыс әкімі Д. Ахметов

О наименовании и переименовании некоторых улиц города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 апреля 2018 года № 80, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/224-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 5635
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года и от 2 марта 2018 года Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Наименовать некоторые улицы города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области:
1) в районе Мельзавода:
улицу № 1 – улица Ақтоған;
2) в районе автомобильной дороги в объезд села Меновное:
улицу № 1 – улица Керуен;
улицу № 2 – улица Шұғыла;
улицу № 3 – улица Саялы;
улицу № 4 – улица Ақниет;
улицу № 5 – улица Ынтымак;
улицу № 6 – улица Көкжиек;
3) в районе улицы Высоковольтная 57:
улицу № 1 – улица Орманды;
улицу № 2 – улица Шиелі;
улицу № 3 – улица Шуақты;
улицу № 4 – улица Керемет;
улицу № 5 – улица Рауан;
улицу № 6 – улица Ақбұлак;
4) в 16 жилом районе имени Куленова А.С.:
улицу № 1 – улица Жоталы;
5) в районе улицы Бастау:
улицу № 1 – улица Қайнар;
6) между 19 и 20 жилым районом:
проспект № 1 – проспект Бейбітшілік;
7) в 23 жилом районе:
улицу № 1 – улица Бостандық;
8 ) в селе Ахмирово:
улицу № 1 – улица Жаңажол;
улицу № 2 – улица Күнбатыс;
улицу № 3 – улица Өрнек.
2. Переименовать проспект Карла Маркса города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области на проспект Қазыбек би.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь областного маслихата В. Головатюк
Аким области Д. Ахметов