Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-1-207 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаланың 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 959 083,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 823 573,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 920 769,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 595 018,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 619 721,8 мың теңге;
2) шығындар – 72 009 414,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -300 222,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 300 222,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 989 027,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 994 250,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 739 135,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 739 135,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 10 314 283,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 577 690,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 543,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 15.11.2019 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2019 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен, Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0 екендігі ескерілсін.

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-1-207. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 959 083,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 823 573,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 920 769,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 595 018,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 619 721,8 тысяч тенге;
2) затраты – 72 009 414,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -300 222,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0;
погашение бюджетных кредитов – 300 222,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 989 027,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 994 250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 223,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 739 135,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 739 135,9 тысяч тенге;
поступление займов – 10 314 283,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 577 690,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 543,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2019 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.

3. 2019 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 107 730,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 25.04.2019 № 43/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2019 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2019 год в сумме 107 730,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.04.2019 № 43/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2019 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 30,4 %;
2) әлеуметтік салық – 30,4 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 15.11.2019 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 30,4 %;
2) социальный налог – 30,4 %.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

6. Осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес Өскемен қаласының 2019 жылға арналған бюджетінің атқарылу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кикина
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 38/2-VI шешіміне 1 қосымша
Өскемен қаласының 2019 жылға арналған бюджеті

6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Кикина
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 27 декабря 2018 года
№ 38/2-VI
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2019 год

39 573,1
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 363,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 363,8
02
Қорғаныс
35 652,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
35 652,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
35 652,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
141 775,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 132,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
114 132,6
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27 642,9
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 642,9
04
Бiлiм беру
19 509 407,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 914 114,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 309,8
003
Жалпы білім беру
10 774 148,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
478 286,0
006
Балаларға қосымша білім беру
780 668,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
10 711,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 000 982,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
115 488,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 706,0
023
Әдістемелік жұмыс
58 417,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 309 049,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
346 347,7
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
126 298,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
126 298,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 403 921,7
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 403 921,7
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі

39 573,1
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 363,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
46 363,8
02
Оборона
35 652,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
35 652,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
35 652,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
141 775,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 132,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
114 132,6
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27 642,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
27 642,9
04
Образование
19 509 407,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 914 114,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37 309,8
003
Общеобразовательное обучение
10 774 148,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
478 286,0
006
Дополнительное образование для детей
780 668,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
10 711,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 000 982,6
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
115 488,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 706,0
023
Методическая работа
58 417,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 309 049,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
346 347,7
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
126 298,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
126 298,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 403 921,7
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 403 921,7
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)

65 073,6
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
65 073,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 925 864,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 889 508,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 739,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
530 896,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 628,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
890 321,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
516 175,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 052,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 333,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
85 490,4
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
292 226,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
148 365,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
103 259,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
2 419,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
138 796,2
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 807,5
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
50 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36 356,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 785,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 571,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 276 644,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 163 362,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

65 073,6
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
65 073,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 925 864,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 889 508,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
94 739,0
002
Программа занятости
530 896,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 628,8
005
Государственная адресная социальная помощь
890 321,0
006
Оказание жилищной помощи
9 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
516 175,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 052,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 333,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
85 490,4
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
292 226,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
148 365,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
103 259,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2 419,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
138 796,2
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 807,5
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
50 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
36 356,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 785,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 571,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 276 644,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 163 362,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

9 511,8
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 041,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
312 404,9
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 885,1
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 377,2
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
59 118,1
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
66 321,5
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
15 546,9
009
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
130 156,1
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
116 623,9
001
Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
10 971,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
986,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
83 255,8
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6 999,2
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
14 411,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94 535,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35 690,9
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 690,9
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
43 651,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 344,9
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 120,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8 896,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
301,8
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 918,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8 070,4
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 193,8
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
780,0

9 511,8
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 041,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
312 404,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
25 885,1
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 377,2
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
59 118,1
007
Функционирование районных (городских) библиотек
66 321,5
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 546,9
009
Поддержка культурно-досуговой работы
130 156,1
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
116 623,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
10 971,9
003
Капитальные расходы государственного органа
986,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
83 255,8
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
6 999,2
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
14 411,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94 535,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35 690,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
35 690,9
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
43 651,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
23 344,9
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 120,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8 896,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
301,8
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 918,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8 070,4
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 193,8
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
780,0