Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 5536 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 05.02.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтың әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдауды;
4) осы шешім ресми түрде жарияланған соң оны Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Өскемен қаласы әкімінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4404 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Рудный Алтай" газетінде, 2016 жылғы 27 қаңтарда "Дидар" газетінде, 2016 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өскемен қаласының әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі
Қ. Тұмабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
___________Э. Төлеубеков
"01" наурыз 2018 жыл
Өскемен қаласы әкімінің
2018 жылғы "01" наурыздағы
1 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2018 года № 5536. Утратило силу решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 5 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 05.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Усть-Каменогорска РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу решение акима города Усть-Каменогорска от 15 января 2016 года № 22 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4404, опубликовано 26 января 2016 года в газете "Рудный Алтай", 27 января 2016 года в газете "Дидар", 5 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Усть-Каменогорска Шурманова Е.А.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска
К. Тумабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии
_________Э. Толеубеков
"01" марта 2018 года
Приложение
к решению акима
города Усть-Каменогорска
от "01" марта 2018 года
1
Избирательные участки
Избирательный участок № 1.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 26/1.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылының № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 46, 48, 50, 50/1, 52, 54, 58, 60, 72, 74 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 2 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 47 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Комсомольская көшесі, 31/3.
Комсомол көшесінің № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 3 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оралхан Бөкей атындағы № 44 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 8/3.
Өтепов көшесінің № 2, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылының № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2; Комсомол көшесінің № 12, 14 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 4 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оралхан Бөкей атындағы № 44 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 8/3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылының № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 5 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі, 1.
Карл Маркс даңғылының № 14, 32, 34, 36; Өтепов көшесінің № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 38, 41, 43 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 6 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі, 1.
Өтепов көшесінің № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33; Карл Маркс даңғылының № 8, 24/1, 26, 28, 30 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 7 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 45 бейімделген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 3/1.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылының № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 17/5, 23/1, 23/2, 23/3, 25/4, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 34/4, 41, 46, 61 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 8 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Энтузиастар көшесінің № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; Воронин көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 127а, 129, 131, 133, 133а, 135; Колбинский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 517, 526; Фонтанная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; Халықтар достығы көшесінің № 1, 3, 5, 6/2, 7, 8/4, 9, 18, 19, 21, 27, 29, 30, 31, 35, 43, 45, 51; Авиценна көшесінің № 1, 2, 3, 4,5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18; Вартанян көшесінің № 4, 10; Высоцкий көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19; Ә. Молдағұлова көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 30; Есенин көшесінің № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16; Юность көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Прииртышская көшесінің № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Березовый тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7; Лунный тұйық көшесінің № 1, 3, 4, 5, 7, 9; Звездный тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Гранитный тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Изумрудный тұйық көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Зодчий тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Шешек тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11; Жюль Верн көшесінің № 4, 25 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 9 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 26/1.
В границах домов: № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 46, 48, 50, 50/1, 52, 54, 58, 60, 72, 74 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 2.
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 47" акимата города Усть-Каменогорска, улица Комсомольская, 31/3.
В границах домов: № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 3.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 44 имени Оралхана Бокея" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № 2 по улице Утепова; № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2 по проспекту имени Каныша Сатпаева; № 12, 14 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 4.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 44 имени Оралхана Бокея" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 5.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 26" акимата города Усть-Каменогорска, улица Утепова, 1.
В границах домов: № 14, 32, 34, 36 по проспекту Карла Маркса; № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 38, 41, 43 по улице Утепова.
Избирательный участок № 6.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 26" акимата города Усть-Каменогорска, улица Утепова, 1.
В границах домов № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33 по улице Утепова; № 8, 24/1, 26, 28, 30 по проспекту Карла Маркса.
Избирательный участок № 7.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя профильная школа № 45" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 3/1.
В границах домов: № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 17/5, 23/1, 23/2, 23/3, 25/4, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 34/4, 41, 46, 61 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 8.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" акимата города Усть-Каменогорска, улица Воронина, 34.
В границах домов: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 по улице Энтузиастов; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 127а, 129, 131, 133, 133а, 135 по улице Воронина; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 517, 526 по переулку Колбинскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159 по улице Фонтанной; № 1, 3, 5, 6/2, 7, 8/4, 9, 18, 19, 21, 27, 29, 30, 31, 35, 43, 45, 51 по улице Дружбы народов; № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18 по улице Авиценны; № 4, 10 по улице Вартаняна; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19 по улице Высоцкого; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 30, по улице А. Молдагуловой; № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16 по улице Есенина; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по улице Юности; № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице Прииртышской; № 1, 3, 5, 7 по переулку Березовому; № 1, 3, 4, 5, 7, 9 по переулку Лунному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Звездному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 по переулку Гранитному; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по переулку Изумрудному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 по переулку Зодчему; № 1, 3, 5, 7, 9, 11 по переулку Чечекскому; № 4, 25 по улице Жюль Верна.
Избирательный участок № 9.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Джек Лондон көшесінің № 1/1-1, 1/1-2, 1/1-3, 1/1-4, 2, 3, 5, 5/1, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 332, 357, 359, 362, 364, 413; Цветочная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Художественная көшесінің № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20а; Фестивальная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16; Багаев көшесінің № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/6, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 19; О. Бөкей көшесінің № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Энтузиастар көшесінің № 1, 3, 5, 5а, 5/4, 7, 7/2,9, 9/2, 11, 13, 15, 15/1, 15/3, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/3, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 29, 37, 39/1, 41, 43, 43а, 45; Ә. Молдағұлова көшесінің № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9; Вольная көшесінің № 1, 2-1, 2-2, 3, 4, 4-1, 4-2,5, 6, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 15/1, 18, 19; Подгорное елді мекенінің № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/3, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/5, 22, 23, 23/2, 23/3, 24, 24/1,25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 29, 29а, 29/2, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102 ,103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 130, 143, 236; Азовская көшесінің № 2-1, 2-2, 4, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2; Автомобилистер көшесінің № 1-1, 1-2, 2-1,2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2; Бастау көшесінің № 5/1, 6/1, 6/4, 9/2, 10, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 22/3, 36/1, 40, 42/1; Шаров көшесінің № 2, 7, 11, 15, 24/1; Жыланды көшесінің № 5; Блинная көшесінің № 3/1, 3/2, 8; Лыжный тұйық көшесінің № 5; Олимпийская көшесінің № 1; Бауыржан Момышұлы көшесінің № 5, 12, 14, 16, 27/1, 28/2, 33, 35, 48/2, 53, 55, 89, 105/3, 349, 429, 429/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Медик-1, 2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2", "Медик-3".
№ 10 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" акимата города Усть-Каменогорска, улица Воронина, 34.
В границах домов № 1/1-1, 1/1-2, 1/1-3, 1/1-4, 2, 3, 5, 5/1, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 332, 357, 359, 362, 364, 413 по улице Джека Лондона; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Цветочной; № 1,1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20а по улице Художественной; № 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16 по улице Фестивальной; № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/6, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 19 по улице Багаева; № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 по улице О. Бокеева; № 1, 3, 5, 5а, 5/4, 7, 7/2, 9, 9/2, 11, 13, 15, 15/1, 15/3, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/3, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 29, 37, 39/1, 41, 43, 43а, 45 по улице Энтузиастов; № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9 по улице А. Молдагуловой; № 1, 2-1, 2-2, 3, 4, 4-1, 4-2, 5, 6, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 15/1, 18, 19 по улице Вольной; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/3, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/5, 22, 23, 23/2, 23/3, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 29, 29а, 29/2, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102,103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112,130, 143, 236 в населенном пункте Подгорное; № 2-1, 2-2, 4, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2 по улице Азовской; № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2 по улице Автомобилистов; № 5/1, 6/1, 6/4, 9/2, 10, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 22/3, 36/1, 40, 42/1 по улице Бастау; № 2, 7, 11, 15, 24/1 по улице Шарова; № 5 по улице Жиландинской; № 3/1, 3/2, 8 по улице Блинной; № 5 по переулку Лыжному; № 1 по улице Олимпийской; № 5, 12, 14, 16, 27/1, 28/2, 33, 35, 48/2, 53, 55, 89, 105/3, 349, 429, 429/1 по улице Бауыржана Момышулы.
Садоводческие товарищества: "Медик-1, 2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2", "Медик-3".
Избирательный участок № 10.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Прибрежная көшесі, 85.
Рижская көшесінің № 40, 42/1, 43, 44, 44/4, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; Байкальская көшесінің № 93а, 94, 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 131/1, 133, 135, 135/1, 137,137/1,139, 139/1,141, 141/1, 141-2, 141-3, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а,156,161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199; Атлантическая көшесінің № 37, 37-1, 39, 39-1, 39а, 40а, 41, 42,43, 45, 46, 46а, 46-3, 47, 49, 49/1, 50, 51, 51-3,52, 52/1, 52-2, 53, 53-1, 54,55, 55-2, 55-4, 56, 57, 58, 58-1,58-3, 59, 59-2, 59-3, 60,61, 61/4, 62,63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112; Ульяновская көшесінің № 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 39-1, 39-2, 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 43а, 43/1, 45, 45а, 46, 46-2, 47, 47а, 47/1, 48, 48а, 49, 50, 50-3,51,52, 52-3, 53, 54, 55, 55-4, 56, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 57, 58, 59, 59-3, 60, 61, 62,63,64,65, 66,67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81/1, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Прибрежная көшесінің № 36/1,58, 58а,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-2, 81, 81-1, 82, 83, 84, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89-2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95-1, 95-2, 96, 96-1, 96-2, 97, 97-1, 97-2; Зайсанская көшесінің № 68, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82-2, 83, 84, 85, 85а, 86, 87,87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 135, 137, 157, 159; Иртышская көшесінің 146, 148, 150, 152, 152б, 154, 154а, 156, 156а, 156б, 158, 164; Урожайная көшесінің № 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45; Прибрежная тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Республиканская көшесінің № 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 7а, 7-2, 9, 9/1, 9/2, 11, 13, 13-1, 13-2, 13-3, 15, 16/1, 17-1, 19, 21, 21-2, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 11 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6" акимата города Усть-Каменогорска, улица Прибрежная, 85.
В границах домов: № 40, 42/1, 43, 44, 44/4, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 по улице Рижской; № 93а, 94, 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 131/1, 133, 135, 135/1, 137, 137/1,139, 139/1, 141, 141/1, 141-2, 141-3, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а,156, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199 по улице Байкальской; № 37, 37-1, 39, 39-1, 39а, 40а, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 46-3, 47, 49, 49/1, 50, 51, 51-3, 52, 52/1, 52-2, 53, 53-1, 54, 55, 55-2, 55-4, 56, 57, 58, 58-1, 58-3, 59, 59-2, 59-3, 60, 61, 61/4, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112 по улице Атлантической; 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 39-1, 39-2, 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 43а, 43/1, 45, 45а, 46, 46-2, 47, 47а, 47/1, 48, 48а, 49, 50,50-3, 51, 52, 52-3, 53, 54, 55, 55-4, 56, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 57, 58, 59, 59-3, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81/1, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 по улице Ульяновской; № 36/1, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-2, 81, 81-1, 82, 83, 84, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89-2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95-1, 95-2, 96, 96-1, 96-2, 97, 97-1, 97-2 по улице Прибрежной; № 68, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82-2, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 135, 137, 157, 159 по улице Зайсанской; 146, 148, 150, 152, 152б, 154, 154а, 156, 156а, 156б, 158, 164 по улице Иртышской; 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 по улице Урожайной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по переулку Прибрежному; № 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 7а, 7-2, 9, 9/1, 9/2, 11, 13, 13-1, 13-2, 13-3, 15, 16/1, 17-1, 19, 21, 21-2, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31 по улице Республиканской.
Избирательный участок № 11.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
Алейская көшесінің № 3, 16, 18; 3-ші Алейская көшесінің № 2, 2а, 3, 5, 7, 9; Байдуков көшесінің № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 22, 24а, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 40/1, 42/1, 42/2, 44, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72/1, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 106/1; Глинка көшесінің № 3, 5, 5/1,7; Громов көшесінің № 4, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50; Крутой тұйық көшесінің № 2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2; Островский көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16; Правда көшесінің № 10а, 12, 16, 18а, 18б, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34; 1-ші Северная көшесінің № 1, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 48а, 49, 50, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 104, 104а, 106, 108, 110, 112; 2-ші Северная көшесінің № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28; 3-ші Северная көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Спартак көшесінің № 1а, 4, 6, 7, 8, 8а, 17; Уральский тұйық көшесінің № 1/1, 1/2,2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Челюскин көшесінің № 1, 6, 8, 8/1, 8а, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16а, 17, 17/2, 18, 20а, 20б, 22, 23, 23/1, 24, 24-1, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Челюскин тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б,5, 6, 10, 16б; Шлюзная көшесінің № 1а, 1/1, 1/2, 2,3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2; Левобережная көшесінің № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2-1, 2-2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 14/2, 14/3, 22, 28, 30, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/1, 133/2; Дальняя көшесінің № 1/1, 1/2, 5, 10, 41, 164 үйлерінің шекаралары шегінде; Басово елді мекені үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Металлист", "Зеленый лог", "Урожай".
№ 12 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
1-ші Автогаражная көшесінің № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 34, 35, 36; 2-ші Автогаражная көшесінің № 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2,7/1, 7/2, 9, 13, 13а, 15, 15а; 3-ші Автогаражная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8; Громов көшесінің № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25,29, 33/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2; Дунаевский көшесінің № 1, 2, 4, 8; Заслонов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2; 1-ші Коммунальная көшесінің № 3, 5, 5а, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47; 2-ші Коммунальная көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; 1-ші Коммунальная тұйық көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; 2-ші Коммунальная тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8; Мамедов көшесінің № 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; 1-ші Одесский тұйық көшесінің № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13; 2-ші Одесский тұйық көшесінің № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8; Островский көшесінің № 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24а, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а, 48, 48а, 48б, 50, 52, 54, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 63; Пахомов көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12; Первая көшесінің № 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2 , 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 25; Правда көшесінің № 7, 7а, 13, 15, 17, 19/1, 19/2; Просторный тұйық көшесінің № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 24, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 30/2, 36; Профсоюзная көшесінің № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 35, 35а, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Селекционная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 35, 37; Станиславский көшесінің № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 4-1, 4-2, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8,8б, 8в, 9, 10,10-1, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 14в, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 26, 26у, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 38-1, 40; Ташкентская көшесінің № 1, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 21д, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49; Тобольская көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 26, 28; Физкультурная көшесінің № 1, 3, 5, 7, 8, 10а-1, 17; Физкультурный тұйық көшесінің № 1, 3/1, 3/2, 3а-1, 3а-2,4, 5/1, 5/2, 5а-1, 5а-2, 6, 7/1, 7/2, 8а-1, 8а-2, 9, 10, 10/1, 10/2, 10а-1, 10а-2, 12; Челюскин көшесінің № 46, 48, 48/1, 48/2, 50; Шмидт көшесінің № 9, 11, 13, 13а, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2; Юмашев көшесінің № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8; Больничный көшесінің № 2, 6, 8, 10, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 45/1, 56 үйлерінің шекаралары шегінде.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №13" акимата города Усть-Каменогорска, улица Правды, 3.
В границах домов: № 3, 16, 18 по улице Алейской; № 2, 2а, 3, 5, 7, 9 по улице 3-ей Алейской; № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 22, 24а, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 40/1, 42/1, 42/2, 44, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72/1, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 106/1 по улице Байдукова; № 3, 5, 5/1,7 по улице Глинки; № 4, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50 по улице Громова; № 2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2 по переулку Крутому; № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16 по улице Островского; № 10а, 12, 16, 18а, 18б, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34 по улице Правды; № 1, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 48а, 49, 50, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 104, 104а, 106, 108, 110, 112 по улице 1-ой Северной; № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28 по улице 2-ой Северной; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 по улице 3-ей Северной; № 1а, 4, 6, 7, 8, 8а, 17 по улице Спартака; № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по переулку Уральскому; № 1, 6, 8, 8/1, 8а, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16а, 17, 17/2, 18, 20а, 20б, 22, 23, 23/1, 24, 24-1, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34 по улице Челюскина; № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б,5, 6, 10, 16б по переулку Челюскина; № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2 по улице Шлюзной; № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2-1, 2-2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 14/2, 14/3, 22, 28, 30, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/1, 133/2 по улице Левобережной; № 1/1, 1/2, 5, 10, 41, 164 по улице Дальней; дома в населенном пункте Басово.
Садоводческие товарищества: "Металлист", "Зеленый лог", "Урожай".
Избирательный участок № 12.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" акимата города Усть-Каменогорска, улица Правды, 3.
В границах домов: № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 34, 35, 36 по улице 1-ой Автогаражной; № 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 13, 13а, 15, 15а по улице 2-ой Автогаражной; № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8 по улице 3-ей Автогаражной; № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2 по улице Громова; № 1, 2, 4, 8 по улице Дунаевского; № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2 по улице Заслонова; № 3, 5, 5а, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47 по улице 1-ой Коммунальной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице 2-ой Коммунальной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7 по переулку Коммунальному 1; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8 по переулку Коммунальному, 2; № 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по улице Мамедова; № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13 по переулку Одесскому 1; № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8 по переулку Одесскому 2; № 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24а, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а,48, 48а, 48б, 50, 52, 54, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 63 по улице Островского; № 2, 4, 6, 8, 10, 12 по улице Пахомова; № 1/1, 2/1, 2/2 , 3/1, 3/2 , 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 25 по улице Первой; № 7, 7а, 13, 15, 17, 19/1, 19/2 по улице Правды; № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 24, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 30/2, 36 по переулку Просторному; № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 35, 35а, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 по улице Профсоюзной; № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 35, 37 по улице Селекционной; № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 4-1, 4-2, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 8в, 9, 10, 10-1, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 14в, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 26, 26у, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 38-1, 40 по улице Станиславского; № 1, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 21д, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49 по улице Ташкентской; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 26, 28 по улице Тобольской; № 1, 3, 5, 7, 8 , 10а-1, 17 по улице Физкультурной; № 1, 3/1, 3/2, 3а-1, 3а-2, 4, 5/1, 5/2, 5а-1, 5а-2, 6, 7/1, 7/2, 8а-1, 8а-2, 9, 10, 10/1, 10/2, 10а-1, 10а-2, 12 по переулку Физкультурному; № 46, 48, 48/1, 48/2, 50 по улице Челюскина; № 9, 11, 13, 13а, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 по улице Шмидта; № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, по улице Юмашева; № 2, 6, 8, 10, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 45/1, 56 по улице Больничной.

Бағбандық серіктестері: "Иртыш-2", "Иртыш-4".
№ 14 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 14 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ватутин көшесі, 5.
Ватутин көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3а, 4, 6а, 6/1, 6/2, 6/3, 7а, 7-1,7-2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 39а, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 54, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86а, 88, 90; Волочаевская көшесінің № 5, 25, 26, 27, 27а, 29,32; Геологическая көшесінің № 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Жақыпбек Малдыбаев көшесінің № 1, 2, 2а, 3а, 4, 6, 6/2, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17в, 17г, 17д, 17/3, 18, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/1, 27, 27а, 27б, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 49/1-1, 49/1-2, 50, 51/1, 51/1-1, 51/1-2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64а, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80,82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 106а, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 146, 148, 148а, 148/2, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170; Ермак тұйық көшесінің № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 3в,4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 18а, 20, 22, 26а, 30, 31а; Индустриальная көшесінің № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 19, 19в, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21а, 21, 22, 23-1, 23-2, 23а, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 26б, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а; Индустриальная тұйық көшесінің № 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8,9-1, 9-2, 19а, 21, 21а, 23, 23-1, 23-2, 27/1, 27/2; Карбушев көшесінің № 1/1, 1б, 2, 3, 4в, 4б, 5, 6/1, 6/2, 6/3,6а, 7, 9, 10, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37; Ключевая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12,12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 50б, 51, 53, 53/1, 54, 55, 56, 56/1, 56б, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 62/1, 64, 64а; Южно-Аульская көшесінің № 1, 1а,1в, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 15 сайлау учаскесі.

Садоводческие товарищества: "Иртыш-2", "Иртыш-4".
Избирательный участок № 14.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 14" акимата города Усть-Каменогорска, улица Ватутина, 5.
В границах домов: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3а, 4, 6а, 6/1, 6/2, 6/3, 7-1, 7-2, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 39а, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 54, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86а, 88, 90 по улице Ватутина; № 5, 25, 26, 27, 27а, 29, 32 по улице Волочаевской; № 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 по улице Геологической; № 1, 2, 2а, 3а, 4, 6, 6/2, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17в, 17г, 17д, 17/3, 18, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/1, 27, 27а, 27б, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 49/1-1, 49/1-2, 50, 51/1, 51/1-1, 51/1-2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64а, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 106а, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 146, 148, 148а, 148/2, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170 по улице имени Жакыпбека Малдыбаева; № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 18а, 20, 22, 26а, 30, 31а по переулку Ермака; № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 19, 19в, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21а, 21, 22, 23-1, 23-2, 23а, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 26б, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а по улице Индустриальной; № 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 19а, 21, 21а, 23, 23-1, 23-2, 27/1, 27/2 по переулку Индустриальному; № 1/1, 1б, 2, 3, 4в, 4б, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6а, 7, 9, 10, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37 по улице Карбушева; № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 50б, 51, 53, 53/1, 54, 55, 56, 56/1, 56б, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 62/1, 64, 64а по улице Ключевой; № 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 по улице Южно-Аульской.
Избирательный участок № 15.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтайская көшесі, 36.
Полтавская көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/3, 29, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76, 76а, 76а/2, 76/1, 76/2, 77, 77а, 78, 78а, 78/б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 79, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82а, 84, 104; Ноғабай көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20/а, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 34/2, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 60/1, 60/2, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 212, 219, 235, 273, 278; Черняховский көшесінің № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/с, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 152б, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 175; Пушкин көшесінің № 1а, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 31/4, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 38а, 39, 40а, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 84, 86а, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 107/3, 109а, 107а, 109, 111, 113, 113/1, 115, 117; Полевая көшесінің № 1, 1а, 1б, 1/1, 1/1г,1/1д, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1; Амангелді Иманов көшесінің № 1, 1/а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 43/1, 44, 45, 45/а, 45б, 46, 46а, 46б, 46/1, 46/2, 47, 47а, 47б, 48, 48/1, 48/3, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 72, 72а; Захаренко көшесінің № 1, 1а, 1б, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 18/1, 19, 19а, 19б, 19/в, 19/1, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/8, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 55в, 56, 57, 57а, 57/1, 59, 181, 211; Зырянов көшесінің № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19б, 20, 26, 102, 107/1, 107/2, 107/3; Линейная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а; Предгорное көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/2, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56в, 57, 57б, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 87, 89, 91, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 97, 99, 101, 103, 105; Высоковольтная көшесінің № 1, 1а, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 35б, 35в, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а, 52, 54, 56, 57, 57/4, 57/7, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 70/1, 72а, 74, 75/1, 75/154а, 76, 154а, 57а, 57б, 57/1, 57/1а, 57/2, 57/70, 57/3, 57/5, 57/6, 57/8, 57/8а, 57/8б, 57/9, 57/9а, 57/10, 57/11, 57/12; Высоковольтная 57 көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/6, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/3, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 19/а, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/а, 29а/1, 31, 31а, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/а, 34, 34/1, 35, 36, 37/а, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/а,45, 45/1, 45/2, 46а, 47, 47/1, 50, 50/а, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 57/4, 57/7, 64, 67, 68, 72/а, 78, 86, 89, 91, 110, 116, 153, 158, 163, 167; Сиреневый тұйық көшесінің № 1, 1/1, 1/1а, 1/1б, 1/2б, 1/1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7а, 8, 8/2, 9,10, 20/б, 20/1б, 28; Чкалов көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Юго-Восточная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 77/2; Милицейская көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 1а, 1б, 1в, 2, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6, 6а, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б, 19в, 19к7, 21, 21/2, 21/3, 23, 31, 33, 37; Шелехов көшесінің № 42, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/а, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 117, 123/а, 127, 129, 131, 133, 135, 137; 2-ші Полтавская тұйық көшесінің № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 26; Полтавская тұйық көшесінің № 1, 2/а, 3, 4, 5, 6, 9, 10а, 10б, 10/д, 12, 12а, 12/б, 13, 14, 14а, 15, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 28/3, 28/3-1, 28/3-2; Пушкин тұйық көшесінің № 16, 16/2, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28; Жуковский тұйық көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27/1; Снежный тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Полевой тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 18; Абай тұйық көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 40, 42; Жуковский тұйық көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 16 сайлау учаскесі.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 5" акимата города Усть-Каменогорска, улица Алтайская, 36.
В границах домов: № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/3, 29, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76, 76а, 76а/2, 76/1, 76/2, 77, 77а, 78, 78а, 78/б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 79, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82а, 84, 104 по улице Полтавской; № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20/а, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 34/2, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 60/1, 60/2, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 212, 219, 235, 273, 278 по улице Ногабая; № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/с, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 152б, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 175 по улице Черняховского; № 1а, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 31/4, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 38а, 39, 40а, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 84, 86а, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 107/3, 109а, 107а, 109, 111, 113, 113/1, 115, 117 по улице Пушкина; № 1, 1а, 1б, 1/1, 1/1г, 1/1д, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1 по улице Полевой; № 1, 1/а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 43/1, 44, 45, 45/а, 45б, 46, 46а, 46б, 46/1, 46/2, 47, 47а, 47б, 48, 48/1, 48/3, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 72, 72а по улице Амангельды Иманова; № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 2/2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 18/1, 19, 19а, 19б, 19/в, 19/1, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/8, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 55в, 56, 57, 57а, 57/1, 59, 181, 211 по улице Захаренко; № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19б, 20, 26, 102, 107/1, 107/2, 107/3 по улице Зырянова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а по улице Линейной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56в, 57, 57б, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 87, 89, 91, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 97, 99, 101, 103, 105 по улице Предгорной; № 1, 1а, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 35б, 35в, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а, 52, 54, 56, 57, 57/4, 57/7, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 70/1, 72а, 74, 75/1, 75/154а, 76, 154а, 57а, 57б, 57/1, 57/1а, 57/2, 57/70, 57/3, 57/5, 57/6, 57/8, 57/8а, 57/8б, 57/9, 57/9а, 57/10, 57/11, 57/12 по улице Высоковольтной; № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/6, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/3, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 19/а, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/а, 29а/1, 31, 31а, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/а, 34, 34/1, 35, 36, 37/а, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/а, 45, 45/1, 45/2, 46а, 47, 47/1, 50, 50/а, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 57/4, 57/7, 64, 67, 68, 72/а, 78, 86, 89, 91, 110, 116, 153, 158, 163, 167 по улице Высоковольтной 57; № 1, 1/1, 1/1а, 1/1б, 1/2б, 1/1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7а, 8, 8/2, 9,10, 20/б, 20/1б, 28 по переулку Сиреневому; № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 по улице Чкалова, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 77/2 по улице Юго-Восточной, № 1, 1/1, 1/2, 1а, 1б, 1в, 2, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6, 6а, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б, 19в, 19к7, 21, 21/2, 21/3, 23, 31, 33, 37 по улице Милицейской; № 42, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/а, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 117, 123/а, 127, 129, 131, 133, 135, 137 по улице Шелехова; № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 26 по переулку 2-му Полтавскому; № 1, 2/а, 3, 4, 5, 6, 9, 10а, 10б, 10/д, 12, 12а, 12/б, 13, 14, 14а, 15, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 28/3, 28/3-1, 28/3-2 по переулку Полтавскому; № 16, 16/2, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28 по переулку Пушкина; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27/1 по переулку Жуковского; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по переулку Снежному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 18 по переулку Полевому; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 40, 42 по переулку Абая; № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26 по улице Жуковского.
Избирательный участок № 16.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтайская көшесі, 36.
Жангелдин көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 40/1; Кожедуб көшесінің № 1, 3, 4, 4/а,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 39/1, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49/А, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 82, 83, 87, 87а, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115; Декабристер көшесінің № 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16а, 16, 18, 20, 22, 24; Вторая көшесінің № 84, 86, 95, 96, 98, 98а, 99, 99а, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 121, 122; Третья көшесі № 94, 96, 96/1, 96/б, 96/2, 98, 100, 102, 102а, 102б, 103, 103а, 104, 104а, 104б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147; Четвертая көшесінің № 60а, 62, 64, 64/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113; Памирская көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 9б, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 12, 13, 13/2, 13а, 13б, 13/в, 14, 15, 16, 17, 19; Шелехов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 116а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132/1, 134, 136, 136/1, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171; Алтайская көшесінің № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65; Леваневский көшесінің № 1, 2а, 2б, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 11г, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134/а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; Сквозной тұйық көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2,3, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 17 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" акимата города Усть-Каменогорска, улица Алтайская, 36.
В границах домов: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 40/1 по улице Джангельдина; № 1, 3, 4, 4/а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 39/1, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49/А, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 82, 83, 87, 87а, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115 по улице Кожедуба; № 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16а, 16, 18, 20, 22, 24 по улице Декабристов; № 84, 86, 95, 96, 98, 98а, 99, 99а, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 121, 122 по улице Второй; № 94, 96, 96/б, 96/1, 96/2, 98, 100, 102, 102а, 102б, 103, 103а, 104, 104а, 104б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147 по улице Третьей; № 60а, 62, 64, 64/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113 по улице Четвертой; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 9б, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 12, 13, 13/2, 13а, 13б, 13/в, 14, 15, 16, 17, 19 по улице Памирской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 116а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132/1, 134, 136, 136/1, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171 по улице Шелехова; № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65 по улице Алтайской; № 1, 2а, 2б, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 11г, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134/а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 по улице Леваневского; № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 по переулку Сквозному.
Избирательный участок № 17.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 19 қосымша білім беретін мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 74.
Питерлік Коммунарлар көшесінің № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19; Новаторлар көшесінің № 2, 6, 7, 8, 15; Новая көшесінің № 8 үйдің шегінде; Степная көшесінің № 2, 3, 11, 22, 24, 28, 36, 38, 40, 82; Временная көшесінің № 18, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 33, 35а, 35, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49; Почтовый тұйық көшесінің № 15а; Четвертая көшесінің № 79, 81, 83, 83а, 85 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 18 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 19 қосымша білім беретін мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 74.
Новаторлар көшесінің № 2, 4; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 68, 72, 78, 80, 82, 84; Питерлік Коммунарлар көшесінің № 20, 22, 24, 26; Вторая көшесінің № 31/1, 33, 37/2, 41, 80, 84, 86, 94, 97, 103, 105, 107; Третья көшесінің № 94, 103, 105, 107; Четвертая көшесінің № 60, 62; Почтовый тұйық көшесінің № 17 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 19 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Прибрежная көшесі, 85.
Рижская көшесінің № 3, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Ульяновская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24; Прибрежная көшесінің № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Зайсанская көшесінің № 1, 1-1, 1-2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13-1, 13-2, 13/3, 13-4, 14, 15, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26-1, 26-2, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 57, 56, 58, 60, 64, 66; Иртышская көшесінің № 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 74а, 76, 78, 78а, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 144; Урожайная көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24; Веерный тұйық көшесінің № 2, 2а, 4, 4/3, 6, 7, 8, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30, 32, 34, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48, 52-1, 52-2, 53; Волжская көшесінің № 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 11, 12; Заречный тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8; Серебрянская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Новогодняя көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3в, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-2, 7, 9, 10, 10-1, 11, 11а, 12, 13, 14, 14-2, 15, 16, 17, 18, 18-3, 18-4, 19, 20, 21; 5-ші Желтоқсан көшесінің № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 10-1, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18; Щорс көшесінің № 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 30/1, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Строительдер көшесінің № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42; Малея көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 18, 20, 22; Волков көшесінің № 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Рощин көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Васильев көшесінің № 12, 12/1, 12/2, 14-1,14-2, 15, 16-1,16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 26-1, 26-2, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Фрунзе көшесінің № 17,18,19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Черноморская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Черноморский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 2-ші Ертіс көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11; Сельэлектро көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6; Базовая көшесінің № 3/1, 3/2, 5/1, 6, 9, 9/1, 13, 13/1, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 32; Черноморский тұйық жолының № 3, 5, 7 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Черемушки", "Дружба-1".
№ 20 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Математика, физика, информатика саласында дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новаторлар көшесі, 9а.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования № 19" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 74.
В границах домов: № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19 по улице Питерских Коммунаров; № 2, 6, 7, 8, 15 по улице Новаторов; № 8 по улице Новой; № 2, 3, 11, 22, 24, 28, 36, 38, 40, 82 по улице Степной; № 18, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 33, 35а, 35, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49 по улице Временной; № 15а по переулку Почтовому; № 79, 81, 83, 83а, 85 по улице Четвертой.
Избирательный участок № 18.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования № 19" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 74.
В границах домов: № 2, 4 по улице Новаторов; № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 68, 72, 78, 80, 82, 84 по улице имени Кабанбай батыра; № 20, 22, 24, 26 по улице Питерских Коммунаров; № 31/1, 33, 37/2, 41, 80, 84, 86, 94, 97, 103, 105, 107 по улице Второй; № 94, 103, 105, 107 по улице Третьей; № 60, 62 по улице Четвертой; № 17 по переулку Почтовому.
Избирательный участок № 19.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6" акимата города Усть-Каменогорска, улица Прибрежная, 85.
В границах домов: № 3, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 по улице Рижской; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Ульяновской; № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Прибрежной; № 1, 1-1, 1-2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13-1, 13-2, 13/3, 13-4, 14, 15, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26-1, 26-2, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 57, 56, 58, 60, 64, 66 по улице Зайсанской; № 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60 , 62, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 74а, 76, 78, 78а, 80, 82, 84,86, 88, 90, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 144 по улице Иртышской; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24 по улице Урожайной; № 2, 2а, 4, 4/3, 6, 7, 8, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30, 32, 34, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48, 52-1, 52-2, 53 по переулку Веерному; № 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 11, 12 по улице Волжской; № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Заречному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23 по улице Серебрянской; № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3в, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-2, 7, 9, 10, 10-1, 11, 11а, 12, 13, 14, 14-2, 15, 16, 17, 18, 18-3, 18-4, 19, 20, 21 по улице Новогодней; № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 10-1, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18 по улице 5-го Декабря; № 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 30/1, 30а, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 по улице Щорса; № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42 по улице Строителей; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 18, 20, 22 по улице Малея; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28 по улице Волкова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рощина; № 12, 12/1, 12/2, 14-1, 14-2, 15, 16-1,16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 26-1, 26-2, 28, 30, 32, 34, 36, 38 по улице Васильева; № 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 по улице Фрунзе; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 по улице Черноморской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 по переулку Черноморскому; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, по улице 2-ой Иртышской; № 2, 3, 4, 5, 6 по улице Сельэлектро; № 3/1, 3/2, 5/1, 6, 9, 9/1, 13, 13/1, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 32 по улице Базовая; № 3, 5, 7 разрез Черноморский.
Садоводческие товарищества: "Черемушки", "Дружба-1".
Избирательный участок № 20.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Новаторов, 9а.

Буров көшесінің № 24/а, 24/б, 24/в; Новаторлар көшесінің № 5, 7, 7/1, 9,11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/а, 19 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 21 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Математика, физика, информатика саласында дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новаторлар көшесі, 9а.
Буров көшесінің № 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 43, 45/5, 112, 112а; Новаторлар көшесінің № 3, 3/1, 7/1; Пермитин көшесінің № 45б, 45в үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 22 сайлау учаскесі.
Орталығы – "КГЕ ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Ползунов көшесі, 132.
Ползунов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111/1, 112, 112/1а, 114, 116, 116б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146, 146/1, 146/2; Димитров көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111/1; Суворов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71; Жуков көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Говоров көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10; Железнодорожная көшесінің № 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 50/1, 62, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 92/1, 92/2, 94, 94/1, 96, 98, 102/2, 104, 106, 106/1, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 124/1, 126, 198; Лазо көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 7/а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Партизанский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 42; Багратион көшесінің № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43; Кутузов көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1; Быструшинский көшесінің № 1, 4а, 4а/1, 5, 6, 6а, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17, 18; Рылеев көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84; Тельман көшесінің № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Центральная көшесінің № 3/1, 3/2; Студеный тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39а, 46; Каменистый тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22; Восток ықшам ауданының № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 184 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 23 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 24/а, 24/б, 24/в по улице Бурова; № 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/а, 19 по улице Новаторов.
Избирательный участок № 21.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Новаторов, 9а.
В границах домов: № 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 по улице Бурова; № 43, 45/5, 112, 112а по улице имени Кабанбай батыра; № 3, 3/1, 7/1 по улице Новаторов; 45б, 45в по улице Пермитина.
Избирательный участок № 22.
Центр – здание товарищества с ограниченной ответственностью "КГЕ ЛТД", улица Ползунова, 132.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111/1, 112, 112/1а, 114, 116, 116Б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146, 146/1, 146/2 по улице Ползунова; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111/1 по улице Димитрова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71 по улице Суворова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 по улице Жукова; № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Говорова; № 1, 1а, 1/1, 2а, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 50/1, 62, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 92/1, 92/2, 94, 94/1, 96, 98, 102/2, 104, 106, 106/1, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 124/1, 126, 198 по улице Железнодорожной; № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 7/а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по улице Лазо; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 42 по переулку Партизанскому; № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43 по улице Багратиона; № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1 по улице Кутузова; № 1, 4а, 4а/1, 5, 6, 6а, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17, 18 по переулку Быструшинскому; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84 по улице Рылеева; № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 по улице Тельмана; № 3/1, 3/2 по улице Центральной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39а, 46 по переулку Студеному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22 по переулку Каменистому; № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 184 по микрорайону Восток.
Избирательный участок № 23.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мыза көшесі, 19.
Мыза көшесінің № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 17/1, 21, 23, 25,29, 31, 33, 35; Қазақстан көшесінің № 126 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 24 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мыза көшесі, 19.
Қазақстан көшесінің № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124; Буров көшесінің № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 25 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Буров көшесінің № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 118 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 26 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжатама басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының А.С. Пушкин атындағы кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 102.
Қазақстан көшесінің № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 126, 130, 134 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 27 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Қазақстан көшесінің № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 28 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 39 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орджоникидзе көшесі, 12а.
Пермитин көшесінің № 29, 31; Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1; Қазақстан көшесінің № 70, 72; Орджоникидзе көшесінің № 4 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 29 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 38 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 10.
Чернышевский көшесінің № 22; Қасым Қайсенов атындағы көшесінің № 12, 30, 30а, 32; Пермитин көшесінің № 7, 11, 15, 15/1, 17; Қазақстан көшесінің № 31, 64, 64/1, 66, 68; Головков көшесінің № 27а, 35, 44, 46, 54; Максим Горький көшесінің № 40, 42; Тоқтаров көшесінің № 38, 47, 48 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 30 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Шоқан Уәлиханов атындағы № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.
Жеңіс даңғылының № 3, 5; Е. П. Славский атындағы жағалаудағы № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20; Киров көшесінің № 5, 7, 9, 22; Крылов көшесінің № 66, 70; Нахимов тұйық көшесінің № 10, 13 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 31 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" акимата города Усть-Каменогорска, улица Мызы, 19.
В границах домов: № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 17/1, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35 по улице Мызы; № 126 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 24.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" акимата города Усть-Каменогорска, улица Мызы, 19.
В границах домов: № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124 по улице Казахстан; № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а по улице Бурова.
Избирательный участок № 25.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 35" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39 по улице Бурова; № 118 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 26.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная библиотека имени А.С. Пушкина" управления культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области, улица Казахстан, 102.
В границах домов: № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102 по улице Казахстан; № 126, 130, 134 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 27.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 35" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84 по улице Казахстан; № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 28.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 39" акимата города Усть-Каменогорска, улица Орджоникидзе, 12а.
В границах домов: № 29, 31 по улице Пермитина; № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1 по улице имени Кабанбай батыра; № 70, 72 по улице Казахстан; № 4 по улице Орджоникидзе.
Избирательный участок № 29.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 38" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова, 10.
В границах домов: № 22 по улице Чернышевского; № 12, 30, 30а, 32 по улице имени Касыма Кайсенова; № 7, 11, 15, 15/1, 17 по улице Пермитина; № 31, 64, 64/1, 66, 68 по улице Казахстан; № 27а, 35, 44, 46, 54 по улице Головкова; № 40, 42 по улице М. Горького; № 38, 47, 48 по улице Тохтарова.
Избирательный участок № 30.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 3 имени Шокана Уалиханова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Крылова, 35.
В границах домов: № 3, 5 по проспекту Победы; № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20 по набережной имени Е. П. Славского; № 5, 7, 9, 22 по улице Кирова; № 66, 70 по улице Крылова; № 10, 13 по переулку Нахимова.
Избирательный участок № 31.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Шоқан Уәлиханов атындағы № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.
Әуезов даңғылының № 6, 6/1, 8, 12, 14, 14/1, 16; Крылов көшесінің № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а, 65б, 68, 71, 74; Михаэлис көшесінің № 35, 52 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 32 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Жас техниктер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 5.
Әуезов даңғылының № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9; Е. П. Славский атындағы жағалаудағы № 22, 24; Крылов көшесінің № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 33 сайлау учаскесі.
Орталығы – "№ 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 3.
Е. П. Славский атындағы жағалаудағы № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34; Лихарев көшесінің № 1, 7, 9, 10, 11, 16; Крылов көшесінің № 85, 87 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 35 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхтар Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. П. Славский атындағы жағалау, 42.
Александр Протозанов атындағы көшесінің № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145; Е. П. Славский атындағы жағалаудағы № 66, 68 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 36 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхтар Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. П. Славский атындағы жағалау, 42.
Е.П. Славский атындағы жағалаудағы № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 37 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Шәкәрім атындағы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Крылов көшесінің № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1; Қасым Қайсенов атындағы көшесінің № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121; Әуезов даңғылының № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41; Тоқтаров көшесінің № 76а, 78, 97, 99, 99а үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 38 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Шәкәрім атындағы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Александр Протозанов атындағы көшесінің № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91; Әуезов даңғылының № 49, 49а, 49б; Тохтаров көшесінің № 80, 82; Қасым Қайсенов атындағы көшесінің № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125; Крылов көшесінің № 104, 106, 108, 110, 112 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 39 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі", Өскемен қаласы әкімдігінің "Балаларға арналған орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Максим Горький көшесі, 54.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 3 имени Шокана Уалиханова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Крылова, 35.
В границах домов: № 6, 6/1, 8, 12, 14, 14/1, 16 по проспекту Ауэзова; № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а, 65б, 68, 71, 74 по улице Крылова; № 35, 52 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 32.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Станция юных техников" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Ауэзова, 5.
В границах домов: № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9 по проспекту Ауэзова; № 22, 24 по набережной имени Е. П. Славского; № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 по улице Крылова.
Избирательный участок № 33.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 30" акимата города Усть-Каменогорска, улица Лихарева, 3.
В границах домов: № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 по набережной имени Е. П. Славского; № 1, 7, 9, 10, 11, 16 по улице Лихарева; № 85, 87 по улице Крылова.
Избирательный участок № 35.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Мухтара Ауэзова" акимата города Усть-Каменогорска, набережная имени Е. П. Славского, 42.
В границах домов: № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145 по улице имени Александра Протозанова; № 66, 68 по набережной имени Е. П. Славского.
Избирательный участок № 36.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Мухтара Ауэзова" акимата города Усть-Каменогорска, набережная имени Е. П. Славского, 42.
В границах домов: № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 по набережной имени Е. П. Славского.
Избирательный участок № 37.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Шакарима" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1 по улице Крылова; № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121 по улице имени Касыма Кайсенова; № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41 по проспекту Ауэзова; № 76а, 78, 97, 99, 99а по улице Тохтарова.
Избирательный участок № 38.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Шакарима" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91 по улице имени Александра Протозанова; № 49, 49а, 49б по проспекту Ауэзова; № 80, 82 по улице Тохтарова; № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125 по улице имени Касыма Кайсенова; № 104, 106, 108, 110, 112 по улице Крылова.
Избирательный участок № 39.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Усть-Каменогорска", "Центральная детская библиотека" акимата города Усть-Каменогорска, улица Максима Горького, 54.

Максим Горький көшесінің № 58, 69, 82; Киров көшесінің № 37, 39, 41, 49; Орджоникидзе көшесінің № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55; Жеңіс даңғылының № 9, 11, 13; Әуезов даңғылының № 20, 20/1, 24, 60; Карл Либкнехт көшесінің № 36 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 40 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оқушылар шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Киров көшесі, 63.
Орджоникидзе көшесінің № 26, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52; Александр Протозанов атындағы көшесінің № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61; Киров көшесінің № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 41 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 1 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 111.
Киров көшесінің № 72, 74; Қабанбай батыр атындағы көшесінің 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121; Қазақстан көшесінің № 65 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 42 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қабанбай батыр атындағы көшесінің № 152, 152/1, 154, 156, 162, 164, 166; Александр Протозанов атындағы көшесінің № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 43 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны,Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қазақстан көшесінің № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 44 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Фирма НКГ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Альшемали" сауда үйі, Мыза көшесі, 16/1.
Қазақстан көшесінің № 101, 103, 105, 107, 161; Мыза көшесінің №37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49; Александр Протозанов атындағы көшесінің № 1, 1/1, 3, 7/1; Киров көшесінің № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 151/1, 151/2, 151/3, 151/1к2, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 163, 164, 164/1, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 193, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253; Головков көшесінің № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 149б, 149в, 150, 152, 154, 156, 159/а, 159ак1, 159/1, 160, 161, 163, 164, 165, 168, 170, 172, 173, 173а, 175, 176, 178, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/а, 201, 205, 219, 229, 231; Первомайская көшесінің № 40, 42, 44, 46, 48; 2-ші Невская көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2; 3-ші Невская көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 45 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 58, 69, 82 по улице Максима Горького; № 37, 39, 41, 49 по улице Кирова; № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55 по улице Орджоникидзе; № 9, 11, 13 по проспекту Победы; № 20, 20/1, 24, 60 по проспекту Ауэзова; № 36 по улице Карла Либкнехта.
Избирательный участок № 40.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец творчества школьников" акимата города Усть-Каменогорска, улица Кирова, 63.
В границах домов: № 26, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52 по улице Орджоникидзе; № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61 по улице имени Александра Протозанова; № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71 по улице Кирова.
Избирательный участок № 41.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 111.
В границах домов: № 72, 74 по улице Кирова; № 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121 по улице имени Кабанбай батыра; № 65 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 42.
Центр - коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № 152, 152/1, 154, 156, 162, 164, 166 по улице имени Кабанбай батыра; № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 по улице имени Александра Протозанова.
Избирательный участок № 43.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 44.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма НКГ", торговый дом "Альшемали", улица Мызы, 16/1.
В границах домов: № 101, 103, 105, 107, 161 по улице Казахстан; № 37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49 по улице Мызы; № 1, 1/1, 3, 7/1 по улице имени Александра Протозанова; № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 151/1, 151/2, 151/3, 151/1к2, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 163, 164, 164/1, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 193, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253 по улице Кирова; № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 149б, 149в, 150, 152, 154, 156, 159/а, 159ак1, 159/1, 160, 161, 163, 164, 165, 168, 170, 172, 173, 173а, 175, 176, 178, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/а, 201, 205, 219, 229, 231 по улице Головкова; № 40, 42, 44, 46, 48 по улице Первомайской; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2 по улице 2-ой Невской; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 по улице 3-ей Невской.
Избирательный участок № 45.

Орталығы – "Фирма НКГ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Альшемали" сауда үйі, Мыза көшесі, 16/1.
Астафьев көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69а, 70, 71, 71а, 71б, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93а,93, 94, 95, 97, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 117/1, 117/2, 117/5, 118, 119, 119/а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161; Тимофеев көшесінің № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 16, 17, 18, 18а, 18/1, 19, 20а, 20, 20б, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38/б, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/1, 105, 105а, 105а/1, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 120, 121, 121а, 121б, 121в, 121/г, 121е, 121ж, 121и, 121к, 121л, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 125/1, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 139а, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 150, 150а, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 161в, 161д, 163, 163а, 163б, 165, 165а, 167, 167/а, 169, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 163в, 165, 165а, 165б, 165г, 167, 167а, 167в, 167д, 167/1, 169, 169б, 169/1, 169/2, 169/6, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 197б, 197в, 199, 201, 203, 205, 207; Гаджиев көшесінің № 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 31/1, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/а, 34, 36; Голованов көшесінің № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73; Железняк көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 28, 29, 30, 31, 33, 33а; Мельничная көшесінің № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60; Михалкович көшесінің № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/2, 32/2; Отдельная көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 19, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/3, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 51у, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64г, 64д, 64е, 65, 66, 66а, 66б, 66/1, 67, 67а, 67б, 67в, 67/д, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 68, 68/1, 69/а, 70, 72, 74, 86, 86а, 86/1, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 121м, 122, 124, 128, 135г, 165/2; 3-ші Широкая көшесінің № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б; 3-ші Широкая тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а; 1-ші Арычная көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56; 2-ші Арычная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/3, 10/4, 11, 11б, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б, 23а, 33а, 42а, 42/1, 42/2, 46/1, 49; Ковпак тұйық қөшесінің № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы – "Флагман Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Бастау" сауда үйі, Абай даңғылы, 205.

Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма НКГ", торговый дом "Альшемали", улица Мызы, 16/1.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69а, 70, 71, 71а, 71б, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93а, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 117/1, 117/2, 117/5, 118, 119, 119/а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161 по улице Астафьева; № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 16, 17, 18, 18а, 18/1, 19, 20а, 20, 20б, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38/б, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/1, 105, 105а, 105а/1, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 120, 121, 121а, 121в, 121б, 121/г, 121е, 121ж, 121и, 121к, 121л, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 125/1, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 139а, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 150, 150а, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 161в, 161д, 163, 163а, 163б, 165, 165а, 167, 167/а, 169, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 163в, 165, 165а, 165б, 165г, 167, 167а, 167в, 167д, 167/1, 169, 169б, 169/1, 169/2, 169/6, 169б, 170, 171, 173, 175,177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 197б, 197в, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Тимофеева; № 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 31/1, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/а, 34, 36 по улице Гаджиева; № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73 по улице Голованова; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 28, 29, 30, 31, 33, 33а по улице Железняка; № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60 по улице Мельничной; № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/2, 32/2 по улице Михалковича; № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 19, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/3, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 51у, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64г, 64д, 64е, 65, 66, 66а, 66б, 66/1, 67, 67а, 67б, 67в, 67/д, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 68, 68/1, 69/а, 70, 72, 74, 86, 86а, 86/1, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 121м, 122, 124, 128, 135г, 165/2 по улице Отдельной; № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б по улице 3-ей Широкой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, по переулку 3-му Широкому; № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56 по улице 1-ой Арычной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/3, 10/4, 11, 11б, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б, 23а, 33а, 42а, 42/1, 42/2, 46/1, 49 по улице 2-ой Арычной; № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13 по переулку Ковпака.
Избирательный участок № 46.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Флагман Сервис", торговый дом "Бастау" проспект Абая, 205.

Лесозаводская көшесінің № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32; Транспортная көшесінің № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35; Гвардейская көшесінің № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131; Абай даңғылының № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 217, 219, 224, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237б, 239, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 271, 273, 275, 277, 279; Зыряновская көшесінің № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а; Волгоградская көшесінің № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21; Ульбинская көшесінің № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137,139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181; Интернациональная көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11; Клара Цеткин көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19; Краснодонская көшесінің № 1, 1/2 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26; Крайняя көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23; Панфилов көшесінің № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а; Молодежная көшесінің № 3; Колхозная көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Спортивная көшесінің № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39; Репин көшесінің № 3, 5, 9; Грибоедов көшесінің № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43; Бурденко көшесінің № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26а; Донская тұйық көшесі № 2а, 3, 5, 11, 21, 23; Проходной тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6б, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Загородная көшесінің № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245; Кавказская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Кубинская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25; Кутяков көшесінің № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37; Рахмановская көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28; Уборевич көшесінің № 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15; Узбекская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Озеленитель", "Коммунальник".
№ 47 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Альтаир" балалар-жасөспірімдер клубы" Машиностроительдер көшесі, 4.

В границах домов: № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32 по улице Лесозаводской; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35 по улице Транспортной; № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131 по улице Гвардейской; № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 217, 219, 224, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237б, 239, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 271, 273, 275, 277, 279 по проспекту Абая; № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а по улице Зыряновской; № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21 по улице Волгоградской; № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137,139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181 по улице Ульбинской; № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11 по улице Интернациональной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19 по улице К. Цеткиной; № 1, 1/2 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26 по улице Краснодонской; № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23 по улице Крайней; № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а по улице Панфилова; № 3 по улице Молодежной; № 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 по улице Колхозной; № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39 по улице Спортивной; № 3, 5, 9 по улице Репина; № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43 по улице Грибоедова; № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26а по улице Бурденко; № 2а, 3, 5, 11, 21, 23 по переулку Донскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6б, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по переулку Проходному; № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245 по улице Загородной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по улице Кавказской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25 по улице Кубинской; № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37 по улице Кутякова; № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рахмановской; № 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15 по улице Уборевича; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 по улице Узбекской.
Садоводческие товарищества: "Озеленитель", "Коммунальник".
Избирательный участок № 47.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска, детско-подростковый клуб "Альтаир", улица Машиностроителей, 4.

СЦК Подхоз көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Машиностроительдер көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10; Свобода көшесінің № 3, 5, 7, 9; Национальная көшесінің № 1, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 44/1, 44/2, 46; Чиндагатуйская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1; Зеленая көшесінің № 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34 үйлерінің шекаралары шегінде.
"Дорожник" бағбандық серіктестігі.
№ 48 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Согринская көшесі, 138а.
Дружинниктер көшесінің № 1, 2, 2/а, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 18, 18а, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31а; Юннаттар көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Лучистый тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Согринская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120-1, 121,122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159; Депутаттар көшесінің № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96; Агрономическая көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40; Бортников көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46; Городская көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109; Гражданская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кленовая тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Сибирская көшесінің № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 30; Скалистая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Сосновая көшесінің № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б; Тальниковая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 89; Титан көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Городской тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Фигурный тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Яблоневый тұйық көшесінің № 1, 2, 2а, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Солнечный", "Прогресс".
№ 49 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 по улице Подхоз СЦК; № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Машиностроителей; № 3, 5, 7, 9 по улице Свободы; № 1, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 44/1, 44/2, 46 по улице Национальной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1 по улице Чиндагатуйской; № 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34 по улице Зеленой;
Садоводческое товарищество "Дорожник".
Избирательный участок № 48.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 18" акимата города Усть-Каменогорска, улица Согринская, 138а.
В границах домов: № 1, 2, 2/а, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 18, 18а, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31а по улице Дружинников; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 по улице Юннатов; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 по переулку Лучистому; № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 по улице Согринской; № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 по улице Депутатов; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40 по улице Агрономической; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46 по улице Бортникова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109 по улице Городской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по улице Гражданской; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а по улице Кленовой; № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 30 по улице Сибирской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 по улице Скалистой; № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б по улице Сосновой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 89 по улице Тальниковой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 по улице Титановой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Городскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Фигурному; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 по переулку Яблоневому.
Садоводческие товарищества: "Солнечный", "Прогресс".
Избирательный участок № 49.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхамет Шаяхметов атындағы № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Усть-Каменогорская көшесі, 11.
Менделеев көшесінің № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Дружинниктер көшесінің № 31, 31а, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 77, 79, 81; Юннаттар көшесінің № 57, 58, 58а, 59, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 110а, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132; Каспийская көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70; Депутаттар көшесінің № 83, 85, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; Лучистый тұйық көшесінің № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8, 10, 12; Согринская көшесінің № 2б, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 214б, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240; Безымянный тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Дружинниктер қиылысының № 1, 1а, 2б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 51/1; Вешний тұйық көшесінің № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Ветерандар көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 30, 31, 31а, 32, 32а, 36, 38 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
№ 50 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының Мәдениет үйі, Менделеев көшесі, 6.
Согринская көшесінің № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254/1, 254/3, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288; Каспийская көшесінің № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90; Депутаттар көшесінің № 134, 136, 138, 140, 142,144,146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195; Геройлар көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Целиноградская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 55, 57; Весенняя көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Охотская көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128; Постышев көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8; Менделеев көшесінің № 1, 3, 7, 8, 9, 10; Усть-Каменогорская көшесінің № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16; Фасадная көшесінің № 2, 4, 10; Егоров көшесінің № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7; Солдатский тұйық көшесінің № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Коршуново станциясындағы № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4-4, 5-4, 6/2; ТМК подхозы № 1/2, 3/1, 4/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 51 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23 имени Мухамета Шаяхметова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Усть-Каменогорская, 11.
В границах домов: № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Менделеева; № 31, 31а, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 77, 79, 81 по улице Дружинников; № 57, 58, 58а, 59, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 110а, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132 по улице Юннатов; № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70 по улице Каспийской; № 83, 85, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145 по улице Депутатов; № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8, 10, 12 по переулку Лучистому; № 2б, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 214б, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240 по улице Согринской; № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Безымянному; № 1, 1а, 2б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 51/1 по разрезу Дружинников; № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Вешнему; № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 30, 31, 31а, 32, 32а, 36, 38 по улице Ветеранов.
Садоводческие товарищества: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
Избирательный участок № 50.
Центр – Дом культуры акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", улица Менделеева, 6.
В границах домов: № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254/1, 254/3, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288 по улице Согринской; № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90 по улице Каспийской; № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195 по улице Депутатов; № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 по улице Героев; № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 55, 57 по улице Целиноградской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Весенней, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128 по улице Охотской; № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8 по улице Постышева; № 1, 3, 7, 8, 9, 10 по улице Менделеева; № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16 по улице Усть-Каменогорской; № 2, 4, 10 по улице Фасадной; № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7 по улице Егорова; № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по переулку Солдатскому; № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4-4, 5-4, 6/2 станции Коршуново; № 1/2, 3/1, 4/1подхоз ТМК.
Избирательный участок № 51.

Орталығы – "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының № 2 жатақханасы, Егоров көшесі, 19.
Менделеев көшесінің № 2, 4; Егоров көшесінің № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Усть-Каменогорская көшесінің № 22 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 52 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Абай атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 28 тұрғын аудан, Мұстафа Шоқай көшесі, 48.
Прудхоз ауылының Степная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6; Дорожная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Центральная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлерінің шекаралары шегінде.
Ново-Явленка ауылының Степная көшесінің № 1, 2, 2/1, 4, 4/1, 4/2,5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2; Новая көшесінің № 1/1, 1/2, 3/а; Садовая көшесінің № 1, 2, 3/1, 3/2, 3/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2; Почтовая көшесінің № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 24; Центральная көшесінің № 1, 1/1,1/2,1/3, 2,3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2; Рабочая көшесінің № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45; Коммунарлар көшесінің № 1, 2, 3, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Береговая көшесінің № 1/1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 9; Овражная көшесінің № 1/1, 2/а, 2/б, 3/1, 4/2, 5, 6, 7, 18, 20/1, 22/2; Ларионов көшесінің № 2, 4, 8а, 10, 12, 14, 18; Зеленая көшесінің № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2 , 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 20, 20/1; Тихая көшесінің № 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 19/а үйлерінің шекаралары шегінде.
28-тұрғын ауданының Ақ жауын көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Алаш көшесінің № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Шарапат көшесінің № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Шаңырак көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24; Достық көшесінің № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Қыран көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Үміт көшесінің № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Хасен Оралтай көшесінің № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1 ,30, 31, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 38/1, 40; Бай өлке көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Нұр бесік көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Мустафа Шоқай көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Сарыарқа көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Кербұға көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Жасұлан көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Орда көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Ер Жәнібек көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,45, 47; Бәйтерек көшесінің № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлерінің шекаралары шегінде.

Центр – общежитие № 2 акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", улица Егорова, 19.
В границах домов: № 2, 4 по улице Менделеева; № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33 по улице Егорова; № 22 по улице Усть-Каменогорской.
Избирательный участок № 52.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 33 имени Абая" акимата города Усть-Каменогорска, 28 жилой район, улица Мұстафа Шоқай, 48.
В границах домов села Прудхоз; № 1, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Степной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 по улице Дорожной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 по улице Центральной.
В границах домов села Ново-Явленка: № 1, 2, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2 по улице Степной; № 1/1, 1/2, 3/а по улице Новой; № 1, 2, 3/1, 3/2, 3/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2 по улице Садовой; № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 24 по улице Почтовой; № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2 по улице Центральной; № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37а, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Рабочей; № 1, 2, 3, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 по улице Коммунаров; № 1/1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 9 по улице Береговой; № 1/1, 3/1, 2/а, 2/б, 3/1, 4/2, 5, 6, 7, 18, 20/1, 22/2 по улице Овражной; № 2, 4, 8а, 10, 12, 14, 18 по улице Ларионова; № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 20, 20/1 по улице Зеленой; № 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 19/а по улице Тихой.
В границах домов 28 жилого района: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улицеАқ Жауын; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 по улице Алаш; № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по улице Шарапат; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Шаңырак; № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 по улице Достық; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Қыран; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по улице Үміт; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 38/1, 40 по улице Хасена Оралтая; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 по улице Бай өлке; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 по улице Нұр бесік; 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73 по улице Мұстафа Шоқай; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 по улице Сарыарқа; № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Кербұға; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 по улице Жасұлан; № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 по улице Орда; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47 по улице Ер Жәнібек; № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Бәйтерек.

№ 347, 746 жер телімдері.
Бағбандық серіктестіктер: "Алтайский энергетик", "Госстандарт", "Оплот", "Ветерок".
№ 53 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Мұқанов" жеке кәсіпкерінің әкімшілік ғимараты, Ғайса Аязбаев көшесі, 31.
Ахмер ауылының Ғайса Аязбаев көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 51, 53, 55/1, 55/2, 92, 94, 98/1; Дачная көшесінің № 33, 36, 41, 46, 47, 48, 50, 52, 54; Қайыңды көшесінің № 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 42, 76, 86, 92; Мерей көшесінің № 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 23, 25, 29, 32, 35, 38, 39, 55, 58, 62, 63, 68, 75, 78, 84, 85, 86/1, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102/1, 103, 104, 106, 107, 108, 113, 115, 117, 119, 120, 120/1, 128, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 142, 143, 145, 147, 151, 155, 155/1, 155/2, 155/3, 287, 299, 407; Ұстаздар көшесінің № 1, 3, 5, 5а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46; К. Қондыбаев көшесінің № 1, 2,2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 15, 19, 19/1,19/3, 21, 23, 25/2, 25/3, 27, 29, 29/1, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 46, 47, 48а, 72, 78, 84, 85а, 88, 89/1; Қозы-Көрпеш көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 20/1, 20/2, 23, 52, 54, 56, 58а, 59, 60, 61, 64; Еңлік-Кебек көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Баян Сұлу көшесінің № 18, 19, 21, 23; Бейбітшілік көшесінің № 2, 4, 10, 12, 14, 96; С. Қойшыбаев көшесінің № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 40; Ертөстік көшесінің № 1, 5, 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 24 , 27, 30; Достық көшесінің № 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/2, 16, 16/1, 18, 19, 21, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; С. Сейфулин көшесінің № 5, 6, 7, 11, 12, 16, 20, 24, 28, 34, 44, 48, 60, 62/1, 72, 92, 102, 103, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 152, 154, 156, 158, 245, 266, 392, 393, 415/1, 418, 675, 677, 678, 680, 682, 683, 684, 687, 688, 691, 698, 861; Еңбекші көшесінің № 3, 6, 7, 9, 10, 13, 15, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 48, 56/1, 88; Ш. Қалдаяков көшесінің № 8, 10, 18, 27, 29, 47, 59, 65, 67, 179, 189, 194; Нұқаев көшесінің № 2, 4, 8, 10/1, 24, 64; С. Мұхаметжанов көшесінің № 3, 5, 9; Омаров көшесінің № 1, 3, 13, 17, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 25, 28, 29, 34, 40, 43/1, 44; Коммунальная көшесінің № 1, 1/1, 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 9а, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/2, 19а, 19б, 20, 21, 23/1, 23/2, 44, 54а, 72а; Мелиораторлар көшесінің № 1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 4а, 5, 5/1, 5а, 6, 6а, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 9, 10, 10/1, 10/2, 10а, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13а, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14а, 14б, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 20/2, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/1, 32, 34/3, 35, 36а, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41/1, 43, 44, 45а, 46, 46/1, 47, 47/1, 53, 55, 56, 67, 71, 75, 82, 86, 87, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99а, 99б, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 113, 115, 116, 117, 118, 118/2, 119, 120, 123, 134, 135, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 162, 163, 164, 170/1, 174, 181, 187, 188, 192, 195, 198, 200, 203, 205, 207, 208, 212, 213, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 231, 232, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 252, 254, 258, 259, 260, 266, 267, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 276, 278, 280, 284, 285, 292, 293, 294, 296, 301, 302, 310, 311, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 328, 330, 343, 345, 348, 352, 357, 364, 369, 371, 374, 397, 335, 351, 353, 358, 360, 368, 372, 373, 379, 381, 382, 384, 385, 387, 392, 397, 398, 401, 402, 402/1, 403, 407, 409, 410, 412, 413, 414, 416, 419, 421, 423, 424, 425, 426, 447, 449, 451, 452, 455, 457, 459, 460, 462, 463, 464, 466, 468, 469, 471, 473, 474, 476, 480, 482, 488, 489, 496, 497, 498, 504, 509, 509/1, 515, 516, 518, 521, 534, 588, 589, 631, 637, 638, 639, 640, 641, 643, 647, 648, 652, 657, 660, 663, 664, 676, 689/1, 693, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 718, 719, 720, 723, 727, 731, 771, 772, 774, 795, 796, 798, 799, 801, 805, 806, 809, 820, 952, 957, 820; Молодежная көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38а, 38б, 40, 42, 42/1, 43, 44,46; Строительдер көшесінің № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 6,1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/3, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12; Өтепов көшесінің № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12; К. Байсейітова көшесінің № 4, 8, 11, 13, 15, 16, 27, 28, 37, 45, 48, 53, 54, 58, 60, 63, 64, 65, 73, 79, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 101, 103, 105, 107, 109, 150, 152, 200, 207; Алпамыс көшесінің № 5, 10, 12, 14, 18; Құлагер көшесінің № 10, 11, 13, 15, 16, 23; Қобыланды көшесінің № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 24; Тайбұрыл көшесінің № 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Қыз Жібек көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 16; Игілік көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 4, 7, 13, 13/1, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 26, 28/1, 29, 30/1, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 38, 41, 41/1, 42, 43, 45, 48, 53, 58, 63, 64, 71, 73, 83, 91, 93 үйлерінің шекаралары шегінде.

Земельные участки № 347, 746.
Садоводческие товарищества: "Алтайский энергетик", "Госстандарт", "Оплот", "Ветерок".
Избирательный участок № 53.
Центр – административное здание индивидуального предпринимателя "Муканов", улица Гайсы Аязбаева, 31.
В границах домов села Ахмирова: № 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 51, 53, 55/1, 55/2, 92, 94, 98/1 по улице Гайсы Аязбаева; № 33, 36, 41, 46, 47, 48, 50, 52, 54 по улице Дачной; № 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 42, 76, 86, 92 по улице Қайыңды; № 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 23, 25, 29, 32, 35, 38, 39, 55, 58, 62, 63, 68, 75, 78, 84, 85, 86/1, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102/1, 103, 104, 106, 107, 108, 113, 115, 117, 119, 120, 120/1, 128, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 142, 143, 145, 147, 151, 155, 155/1, 155/2, 155/3, 287, 299, 407 по улице Мерей; № 1, 3, 5, 5а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46 по улице Ұстаздар; № 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 15, 19, 19/1,19/3, 21, 23, 25/2, 25/3, 27, 29, 29/1, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 46, 47, 48а, 72, 78, 84, 85а, 88, 89/1 по улице К. Қондыбаева; № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 20/1, 20/2, 23, 52, 54, 56, 58а, 59, 60, 61, 64 по улице Қозы-Көрпеш; № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 по улице Еңлік-Кебек; № 18, 19, 21, 23 по улице Баян Сұлу; № 2, 4, 10, 12, 14, 96 по улице Бейбітшілік; № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 40 по улице С. Койшыбаева; № 1, 5, 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 24 , 27, 30 по улице Ертөстік; № 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/2, 16, 16/1, 18, 19, 21, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 по улице Достық; № 5, 6, 7, 11, 12, 16, 20, 24, 28, 34, 44, 48, 60, 62/1, 72, 92, 102, 103, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 152, 154, 156, 158, 245, 266, 392, 393, 415/1, 418, 675, 677, 678, 680, 682, 683, 684, 687, 688, 691, 698, 861 по улице С. Сейфулина; № 3, 6, 7, 9, 10, 13, 15, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 48, 56/1, 88 по улице Еңбекші; № 8, 10, 18, 27, 29, 47, 59, 65, 67, 179, 189, 194 по улице Ш. Калдаякова; № 2, 4, 8, 10/1, 24, 64 по улице Т. Нукаева; № 3, 5, 9 по улице С. Мухамеджановой; № 1, 3, 13, 17, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 25, 28, 29, 34, 40, 43/1, 44 по улице И. Омарова; № 1, 1/1, 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 9а, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/2, 19а, 19б, 20, 21, 23/1, 23/2, 44, 54а, 72а по улице Коммунальной; № 1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 4а, 5, 5/1, 5а, 6, 6а, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 9, 10, 10/1, 10/2, 10а, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13а, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14а, 14б, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 20/2, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/1, 32, 34/3, 35, 36а, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41/1, 43, 44, 45а, 46, 46/1, 47, 47/1, 53, 55, 56, 67, 71, 75, 82, 86, 87, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99а, 99б, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 113, 115, 116, 117, 118, 118/2, 119, 120, 123, 134, 135, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 162, 163, 164, 170/1, 174, 181, 187, 188, 192, 195, 198, 200, 203, 205, 207, 208, 212, 213, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 231, 232, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 252, 254, 258, 259, 260, 266, 267, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 276, 278, 280, 284, 285, 292, 293, 294, 296, 301, 302, 310, 311, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 328, 330, 343, 345, 348, 352, 357, 364, 369, 371, 374, 397, 335, 351, 353, 358, 360, 368, 372, 373, 379, 381, 382, 384, 385, 387, 392, 397, 398, 401, 402, 402/1, 403, 407, 409, 410, 412, 413, 414, 416, 419, 421, 423, 424, 425, 426, 447, 449, 451, 452, 455, 457, 459, 460, 462, 463, 464, 466, 468, 469, 471, 473, 474, 476, 480, 482, 488, 489, 496, 497, 498, 504, 509, 509/1, 515, 516, 518, 521, 534, 588, 589, 631, 637, 638, 639, 640, 641, 643, 647, 648, 652, 657, 660, 663, 664, 676, 689/1, 693, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 718, 719, 720, 723, 727, 731, 771, 772, 774, 795, 796, 798, 799, 801, 805, 806, 809, 820, 952, 957, 820 по улице Мелиораторов; № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38а, 38б, 40, 42, 42/1, 43, 44, 46 по улице Молодежной; № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 6,1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/3, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12 по улице Строителей; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12 по улице Утепова; № 4, 8, 11, 13, 15, 16, 27, 28, 37, 45, 48, 53, 54, 58, 60, 63, 64, 65, 73, 79, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 101, 103, 105, 107, 109, 150, 152, 200, 207 по улице К. Байсейтовой; № 5, 10, 12, 14, 18 по улице Алпамыс; № 10, 11, 13, 15, 16, 23 по улице Құлагер; № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 24 по улице Қобыланды; № 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 по улице Тайбұрыл; № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 16 по улице Қыз Жібек; № 1, 2, 3, 3а, 4, 7, 13, 13/1, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 26, 28/1, 29, 30/1, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 38, 41, 41/1, 42, 43, 45, 48, 53, 58, 63, 64, 71, 73, 83, 91, 93 по улице Игілік.

Бағбандық серіктестіктері: "Иртыш", "Тау", "Залив-2", "Дачи Комитета охраны природы", "Залив-1", "Залив", "Ермак-2", "Ермак", "Электрон", "Южный", "Логос".
№ 57 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Ахмер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ново-Ахмирово көшесі, 7.
Жаңа-Ахмер ауылының № 1/2, 1/6, 2/2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 70, 75, 116, 129, 131, 277, 585, 686, 689, 691, 698, 709, 715, 717, 784, 785, 791, 809, 819, 820, 822, 843, 857, 863 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Звездный", "Звездный – 1", "Звездный – 2", "Металлург – 5", "Подснежник – 2".
№ 64 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім беру басқармасының "Өскемен көпсалалы технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекеме орталығы, Лермонтов көшесі, 50.
Шолохов көшесінің № 3, 7, 9, 11; Крупская көшесінің № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а; Калинин көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Красин көшесінің № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 36, 37, 40, 41 , 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107; Лермонтов көшесінің № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 42а, 49, 51, 53, 55, 57; Степан Разин көшесінің № 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36; Роза Люксембург көшесінің № 7, 13, 13а, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39; Тихая көшесінің № 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45; Ворошилов көшесінің № 4, 4/1, 10а; Абай даңғылының № 14, 16; Краснофлотская көшесінің № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 42; Тимирязев көшесінің № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22; Лысенко көшесінің № 8, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17а, 17/1, 17/2, 18, 20; Авиационная қиылысының № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 29а; Ростов тұйық көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Саратов тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; 1-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесінің № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; 2-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесінің 10, 12, 14, 16, 16а, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23; 3-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесінің № 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40; Карагандинская тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Заливной тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9; Балтийский тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 40 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 65 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 10.

Садоводческие товарищества: "Иртыш", "Тау", "Залив-2", "Дачи Комитета охраны природы", "Залив-1", "Залив", "Ермак-2", "Ермак", "Электрон", "Южный", "Логос".
Избирательный участок № 57.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Ахмеровская средняя школа" акимата города Усть-Каменогорска, улица Ново-Ахмирово, 7.
В границах домов села Ново-Ахмирово: № 1/2, 1/6, 2/2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 70, 75, 116, 129, 131, 277, 585, 686, 689, 691, 698, 709, 715, 717, 784, 785, 791, 809, 819, 820, 822, 843, 857, 863.
Садоводческие товарищества: "Звездный", "Звездный – 1", "Звездный – 2", "Металлург – 5", "Подснежник – 2".
Избирательный участок № 64.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Лермонтова, 50.
В границах домов: № 3, 7, 9, 11 по улице Шолохова; № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а по улице Крупской; № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 по улице Калинина; № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 36, 37, 40, 41 , 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 81а, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107 по улице Красина; № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 42а, 49, 51, 53, 55, 57 по улице Лермонтова; № 1, 2, 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36 по улице Степана Разина; № 7, 13, 13а, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21,22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39 по улице Розы Люксембург; № 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43,45 по улице Тихой; № 4, 4/1,10а по улице Ворошилова; № 14, 16 по проспекту Абая; № 2, 3,4, 6, 8, 10,14, 42 по улице Краснофлотской; № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22 по улице Тимирязевой; № 8, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17а, 17/1, 17/2, 18, 20 по улице Лысенко; № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 29а по переулку Авиационному; № 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 по переулку Ростовскому; № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14 по переулку Саратовскому; № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по переулку 1-ому Богдана Хмельницкого; № 10, 12, 14, 16, 16а, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23 по переулку 2-ому Богдана Хмельницкого; № 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40 по переулку 3-му Богдана Хмельницкого; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 по переулку Карагандинскому; № 1, 3, 5, 7, 9 по переулку Заливному; № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 40 по переулку Балтийскому.
Избирательный участок № 65.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж сферы обслуживания" управления образования Восточно-Казахстанской области, проспект Абая, 10.

Красин көшесінің № 1, 1/1, 3, 8/1, 8/5, 11, 11а, 14б үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 66 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 5в.
Абай даңғылының № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 13, 13/1, 13/2, 15, 17; Космическая көшесінің № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2; Красин көшесінің № 14а; Михаэлис көшесінің № 1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 67 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 34 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 30/1.
Космическая көшесінің № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1; Михаэлис көшесінің № 3, 12 үйлерінің шегінде.
№ 68 сайлау бөлімшесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Дарынды балаларға арналған № 34 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 30/1.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32; Космическая көшесінің № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 69 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 4.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 2, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18; Космическая көшесінің № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2; Достоевский көшесінің № 17 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 70 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2; Дзержинский көшесінің № 1, 3; Астана көшесінің № 4, 6, 6/1, 8 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 71 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Астана көшесінің № 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1; Дзержинский көшесінің № 5, 9, 9/1, 13 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 72 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 10 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Потанин көшесі, 25/2.
Астана көшесінің № 28; Дзержинский көшесінің № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22; Потанин көшесінің № 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 73 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Александр Гумбольдт атындағы № 12 шет тілдерді тереңдетіп оқытатын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 30/1.

В границах домов: № 1, 1/1, 3, 8/1, 8/5, 11, 11а, 14б по улице Красина.
Избирательный участок № 66.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Абая, 5в.
В границах домов: № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 13, 13/1, 13/2, 15, 17 по проспекту Абая; № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2 по улице Космической; № 14а по улице Красина; № 1 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 67.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 34 для одаренных детей" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1 по улице Космической; № 3, 12 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 68.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 34 для одаренных детей" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Космической.
Избирательный участок № 69.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Даулета Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 4.
В границах домов: № 2, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2 по улице Космическая; № 17 по улице Достоевского.
Избирательный участок № 70.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева" акимата города Усть-Каменогорска, улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 1, 3 по улице Дзержинского; № 4, 6, 6/1, 8 по улице Астана.
Избирательный участок № 71.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева", улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1 по улице Астана; № 5, 9, 9/1, 13 по улице Дзержинского.
Избирательный участок № 72.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 10" акимата города Усть-Каменогорска, улица Потанина, 25/2.
В границах домов: № 28 по улице Астана; № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22 по улице Дзержинского; № 13, 15, 17, 19, 21, 23 по улице Потанина.
Избирательный участок № 73.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40" акимата города Усть-Каменогорска, улица Дзержинского, 30/1.

Дзержинский көшесінің № 24, 26; Астана көшесінің № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1; Потанин көшесінің № 31/1, 45 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 74 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемелекеттік кәсіпорны, Д. Серікбаев көшесі, 19.
Потанин көшесінің № 37, 39, 41, 43; Д. Серікбаев көшесінің № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 75 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Д. Серікбаев көшесі, 5.
Потанин көшесінің № 8/10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35; Д. Серікбаев көшесінің № 1/1, 1/2, 3, 9 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 76 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 44.
30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесінің № 46, 48; Виноградов көшесінің № 5, 6, 8, 10; Карбышев көшесінің № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 77 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 37 көпбейінді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.
Виноградов көшесі бойынша № 12, 12/1, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Айтықов көшесі бойынша № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 66, 68, 72, 74, 76, 76/2, 78, 80 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 78 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 34.
30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесінің № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42; 1-ші Набережная көшесінің № 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61а, 63, 65, 67, 69, 69а үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 79 сайлау учаскесі.
Орталығы– Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Амурская көшесі, 1.
Амурская көшесінің № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10; 30-шы Гвардиялық дивизия көшесінің № 16, 18, 20; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 80 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 37 көпбейінді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 33, 35, 35/1, 35/2; Амурская көшесінің № 14, 16, 16/а, 18, 20 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 81 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 24, 26 по улице Дзержинского; № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1 по улице Астана; № 31/1, 45 по улице Потанина.
Избирательный участок № 74.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Д. Серикбаева, 19.
В границах домов: № 37, 39, 41, 43 по улице Потанина; № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 по улице Д. Серикбаева.
Избирательный участок № 75.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж", улица Д. Серикбаева, 5.
В границах домов: № 8/10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35 по улице Потанина; № 1/1, 1/2, 3, 9 по улице Д. Серикбаева.
Избирательный участок № 76.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский медицинский колледж", улица 30-й Гвардейской дивизии, 44.
В границах домов: № 46, 48 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № 5, 6, 8, 10 по улице Виноградова; № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 по улице Карбышева.
Избирательный участок № 77.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя многопрофильная школа № 37" акимата города Усть-Каменогорска, улица Амурская, 12.
В границах домов: № 12, 12/1, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 по улице Виноградова; № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 66, 68, 72, 74, 76/2, 76, 78, 80 по улице Айтыкова.
Избирательный участок № 78.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица 30-й Гвардейской дивизии, 34.
В границах домов: № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61а, 63, 65, 67, 69, 69а по улице 1-ой Набережной.
Избирательный участок № 79.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Амурская, 1.
В границах домов: № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10 по улице Амурской; № 16, 18, 20 по улице 30-й Гвардейской дивизии; № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Избирательный участок № 80.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя многопрофильная школа № 37" акимата города Усть-Каменогорска, улица Амурская, 12.
В границах домов: № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 33, 35, 35/1, 35/2 по проспектуТәуелсіздік (Независимости); № 14, 16, 16/а, 18, 20 по улице Амурской.
Избирательный участок № 81.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Образцовая көшесі, 6.
Белинский көшесінің № 35, 35/а, 37, 40, 42, 44, 46; Ворошилов көшесінің № 155, 157, 157/1, 159, 161, 161а, 163, 165; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60; Стахановская көшесінің № 59/1, 61, 63, 65, 67, 69; Образцовая көшесінің № 1, 4, 5, 7, 8, 8а үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 82 сайлау учаскесі.
Орталығы– Өскемен қаласы әкімдігінің "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматинская көшесі, 54.
Алматинская көшесінің № 50, 52, 56, 58, 60, 71, 72, 77; Тимирязев көшесінің № 178а, 179, 179в, 180, 181, 182, 183, 185; Михаэлис көшесінің № 21, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 40, 42, 44 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 83 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхамет Шаяхметов атындағы № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Усть-Каменогорская көшесі,11.
Бобровская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 6/1; Тенистая көшесінің № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 100, 105, 106, 114, 117, 119, 291, 292; Тепличная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66; Цветочная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 284; Родниковая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 22, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 80, 82, 92, 93, 94, 98, 96, 188, 189б; Родниковый тұйық көшесінің № 7, 15; Рябиновая көшесінің № 9, 10, 14, 15, 16, 38, 75; Васильковая көшесінің № 69, 73, 100, 106, 117, 250, 251 үйлерінің шекаралары шегінде.
"Титан" бағбандық серіктестігі.
№ 84 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 4.
30-шы Гвардиялық дивизия көшесінің № 6/1, 8; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 34, 34/1, 36, 36/2, 38; Михаэлис көшесінің № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1; Тимирязев көшесінің № 179а, 179б үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 86 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 29" акимата города Усть-Каменогорска, улица Образцовая, 6.
В границах домов: № 35, 35/а, 37, 40, 42, 44, 46 по улице Белинского; № 155, 157, 157/1, 159, 161, 161а, 163, 165 по улице Ворошилова; № 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости) № 59/1, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Стахановской; № 1, 4, 5, 7, 8, 8а по улице Образцовой.
Избирательный участок № 82.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Алматинская, 54.
В границах домов: № 50, 52, 56, 58, 60, 71, 72, 77 по улице Алматинской; № 178а, 179, 179в, 180, 181, 182, 183, 185 по улице Тимирязева; № 21 по улице Михаэлиса, № 40, 42, 44 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Избирательный участок № 83.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23 имени Мухамета Шаяхметова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Усть-Каменогорская, 11.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 6/1 по улице Бобровской; № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 100, 105, 106, 114, 117, 119, 291, 292 по улице Тенистой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66 по улице Тепличной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 284 по улице Цветочной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 22, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 80, 82, 92, 93, 94, 98, 96, 188, 189б по улице Родниковой; № 7, 15 по переулку Родниковому; № 9, 10, 14, 15, 16, 38, 75 по улице Рябиновой; № 69, 73, 100, 106, 117, 250, 251 по улице Васильковой.
Садоводческое товарищество "Титан".
Избирательный участок № 84.
Центр – коммунальное государственное предприятие "Восточно-Казахстанский колледж искусств имени народных артистов братьев Абдуллиных" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица 30-й Гвардейской дивизии, 4.
В границах домов: № 6/1, 8 по улице 30-й Гвардейской Дивизии; № 34, 34/1, 36, 36/2, 38 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1 по улице Михаэлиса; № 179а, 179б по улице Тимирязева.
Избирательный участок № 86.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 11 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тимирязев көшесі, 177.
Ворошилов көшесінің № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1; Михаэлис көшесінің № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 87 сайлау учаскесі.
Орталығы - Өскемен қаласы әкімдігінің "Зәки Ахметов атындағы № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ворошилов көшесі, 89.
Михаэлис көшесінің № 2, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1; Ворошилов көшесінің № 87, 91, 93, 95, 95/1, 97 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 88 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен кәсіби дайындық және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 14.
Абай даңғылы бойынша № 21; Бажов көшесінің № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15; Ворошилов көшесінің № 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90в, 92, 96, 96/2, 98, 100, 102, 104, 108, 110; Калинин көшесінің № 76/1; Советская көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14; Советский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Тургенев көшесінің № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37; Смирнов көшесінің № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18; Чапаев көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Киевская көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66; Чапаевский тұйық көшесінің № 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14; Студенческий тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1; Краснознаменный тұйық көшесінің № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57а, 59а, 61 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 90 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Бажов көшесі, 7.
Алматинская көшесінің № 1, 1а, 2, 3а, 3б, 4, 4а, 7, 8, 8а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Ворошилов көшесінің № 150, 150/1,162; Тюленин көшесінің № 3, 3а, 5, 6, 12; Киевская көшесінің № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 123, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130, 131; Панкратьев көшесінің № 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154; Чернов көшесінің № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73/1, 74/1, 74/2, 76, 77, 78, 79; Бажов көшесінің № 31, 33, 35, 37, 39, 49, 51, 53; Тургенев тұйық көшесінің № 22, 24, 26, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44; Краснознаменная көшесінің № 1/2, 1,2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33; Агеев тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 44, 45, 46, 50, 52, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104/1, 105, 106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113; Белинский көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Челябинский тұйық көшесінің № 3, 5, 11а, 13, 15, 15а, 19, 19а, 21, 25, 27, 28, 29а, 34; Стахановская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Столбовая тұйық көшесінің № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Дорожный тұйық көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Гастелло көшесінің № 10, 17; Калинин көшесінің № 5, 6, 8, 10, 12; Куйбышев көшесінің № 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 65, 67, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94; Ново-Рабочая көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9; Промышленная көшесінің № 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14; Чистяков көшесінің № 1, 3, 5, 6, 10; Шолохов көшесінің № 62 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 91 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Дене шынықтыру-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Стахановская көшесі, 3а.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 11" акимата города Усть-Каменогорска, улица Тимирязева, 177.
В границах домов: № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1 по улице Ворошилова; № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 87.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 16 имени Заки Ахметова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Ворошилова, 89.
В границах домов: № 2, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1 по улице Михаэлиса; № 87, 91, 93, 95, 95/1, 97 по улице Ворошилова.
Избирательный участок № 88.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж профессиональной подготовки и сервиса", улица Бажова, 14.
В границах домов: № 21 по проспекту Абая; № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15 по улице Бажова; № 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90в, 92, 96, 96/2, 98, 100, 102, 104, 108, 110 по улице Ворошилова; № 76/1 по улице Калинина; № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14 по улице Советской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 по переулку Советскому; № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Тургенева; № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по улице Смирнова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Чапаева; № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66 по улице Киевской; № 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14 по переулку Чапаевскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1 по переулку Студенческому; № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57а, 59а, 61 по переулку Краснознаменному.
Избирательный участок № 90.
Центр – республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Бажова, 7.
В границах домов: № 1, 1а, 2, 3а, 3б, 4, 4а, 7, 8, 8а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34 по улице Алматинской; № 150, 150/1, 162 по улице Ворошилова; № 3, 3а, 5, 6, 12 по улице Тюленина; № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 123, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130, 131 по улице Киевской; № 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154 по улице Панкратьева; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 71, 72, 73/1,74/1, 74/2, 76, 77, 78, 79 по улице Чернова; № 31, 33, 35, 37, 39, 49, 51, 53 по улице Бажова; № 22, 24, 26, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44 по переулку Тургенева; № 1/2, 1, 2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1 ,14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33 по улице Краснознаменной; № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 44, 45, 46, 50, 52, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104/1, 105, 106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113 по переулку Агеева; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по улице Белинского; № 3, 5, 11а, 13, 15, 15а, 19, 19а, 21, 25, 27, 28, 29а, 34 по переулку Челябинскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Стахановской; № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 по переулку Столбовому; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 по переулку Дорожному; № 10, 17 по улице Гастелло; № 5, 6, 8, 10, 12 по улице Калинина; № 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 65, 67, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94 по улице Куйбышева; № 1, 3, 5, 7, 9 по улице Ново-Рабочей; № 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14 по улице Промышленной; № 1, 3, 5, 6, 10 по улице Чистякова; № 62 по улице Шолохова.
Избирательный участок № 91.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Усть-Каменогорск" акимата города Усть-Каменогорска, улица Стахановская, 3 а.

Бажов көшесінің № 57, 59, 61, 63, 65, 65а; Белинский көшесінің № 4, 6, 8, 10, 22а, 22б, 24; Покрышкин көшесінің № 2, 3, 3а, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Стахановская көшесінің № 7, 8,9, 10, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62; Планетный тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9; Краснознаменная көшесінің № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117д, 117е, 117ж, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137; Гоголь көшесінің № 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Чернов көшесінің № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; Свердлов көшесінің № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 9а, 12, 13, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42; Стахановский қиылысының № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Чернов көшесінің № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 155, 157; Киевская көшесінің № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 156а, 158, 160, 162, 164 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 93 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 21 көмекші мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.
Ворошилов көшесінің № 167, 168, 169, 170, 171, 174, 183, 188, 192; Металлургтер көшесінің № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; Тәуелсіздік даңғылының № 78, 84; Литвинов көшесінің № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 15, 16, 17; Чернов көшесінің № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187/1, 187/2; Краснознаменная көшесінің № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157; Добролюбов көшесінің № 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 23, 25, 34, 36; Бажов көшесінің № 81, 83, 85, 87, 89, 93 93/1; Рабочая көшесінің № 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78,80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 96; Заводская көшесінің № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а,130, 132, 132а; Омская көшесінің № 2 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 94 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 21 көмекші мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.

В границах домов № 57, 59, 61, 63, 65, 65а по улице Бажова; № 4, 6, 8, 10, 22а, 22б, 24 по улице Белинского; № 2, 3, 3а, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по улице Покрышкина; № 7, 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62 по улице Стахановской; № 1, 3, 5, 7, 9 по переулку Планетному; № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117д, 117е, 117ж, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137 по улице Краснознаменной; № 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по улице Гоголя; № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 по улице Чернова; № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а,8,9, 9а, 12, 13, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42 по улице Свердлова; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по разрезу Стахановскому; № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 155, 157 по улице Чернова; № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 156а, 158, 160, 162, 164 по улице Киевской.
Избирательный участок № 93.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Вспомогательная школа № 21" акимата города Усть-Каменогорска, улица Гоголя, 28.
В границах домов: № 167, 168, 169, 170, 171, 174, 183, 188, 192 по улице Ворошилова; № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30 по улице Металлургов; № 78, 84 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 15, 16, 17 по улице Литвинова; № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187/1, 187/2 по улице Чернова; № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157 по улице Краснознаменной; № 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 23, 25, 34, 36 по улице Добролюбова; № 81, 83, 85, 87, 89, 93 93/1 по улице Бажова; № 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 96 по улице Рабочей; № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а,130, 132, 132а по улице Заводской; № 2 по улице Омской.
Избирательный участок № 94.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Вспомогательная школа № 21" акимата города Усть-Каменогорска, улица Гоголя, 28.

Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 62, 64, 64/1, 66, 70, 72; Ворошилов көшесінің № 177, 182; Металлургтер көшесінің № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37; Гоголь көшесінің № 2, 4, 4а,6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36; Чернов көшесінің № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167; Краснознаменная көшесінің № 86, 86а, 88, 90, 143, 147, 149; Бажов көшесінің № 73, 75, 77, 79; Фадеев көшесінің № №2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 6/2, 8; Рабочая көшесінің № 19, 21, 22, 23, 24,30, 34, 36а; Заводская № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 78, 79, 80; Гоголь көшесінің № 21, 23, 25, 27, 29, 31 шекаралары шегінде.
№ 95 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көкжал Барақ көшесі, 67.
Көкжал Барақ көшесінің № 2, 2/1, 2/2, 4/2, 6, 7/1, 7/2, 12/1; Карл Маркс көшесінің № 17, 18, 18/1, 40, 42; Ілияс Есенберлин даңғылының № 4/2, 6, 6/1,8, 8/2 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 96 сайлау учаскесі.
Орталығы– Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гагарин бульвары, 8.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1; Стахановская көшесінің № 68; Гагарин бульварының № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 97 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көкжал Барақ көшесі, 67.
Көкжал Барақ көшесінің № 13, 13/1, 14/1, 20, 22/1, 22/2, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 40; Карл Маркс көшесінің № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4; Увалиев көшесінің № 8/1, 9/3 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 99 сайлау учаскесі.
Орталығы– Өскемен қаласы әкімдігінің "Үлбі" қалалық тұрғындарға әлеуметтік қызмет көрсету орталығы, Добролюбов көшесі, 44.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57; Добролюбов көшесінің № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 100 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гагарин бульвары, 8.
Гагарин бульварының № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1; Микоян көшесінің № 8, 10, 10/1, 12; Добролюбов көшесінің № 53; Беспалов көшесінің № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 101 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 2 кітапхана-филиалы, Гагарин бульвары, 24.

В границах домов: № 62, 64, 64/1, 66, 70, 72 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 177, 182 по улице Ворошилова; № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37 по улице Металлургов; № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36 по улице Гоголя; № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167 по улице Чернова; № 86, 86а, 88, 90, 143, 147, 149 по улице Краснознаменной; № 73, 75, 77, 79 по улице Бажова; № 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 6/2, 8 по улице Фадеева; № 19, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36а по улице Рабочей; № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 78, 79, 80 по улице Заводской, № 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице Гоголя.
Избирательный участок № 95.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 46" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кокжал Барака, 67.
В границах домов: № 2, 2/1, 2/2, 4/2, 6, 7/1, 7/2, 12/1 по улице имени Кокжал Барака; № 17, 18, 18/1, 40, 42 по проспекту Карла Маркса; № 4/2, 6, 6/1, 8, 8/2 по проспекту Ильяса Есенберлина.
Избирательный участок № 96.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" акимата города Усть-Каменогорска, бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 68 по улице Стахановской; № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 по бульвару Гагарина.
Избирательный участок № 97.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 46" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кокжал Барака, 67.
В границах домов: № 13, 13/1, 14/1, 20, 22/1, 22/2, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 40 по улице Кокжал Барака; № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4 по проспекту Карла Маркса № 8/1, 9/3 по улице Увалиева.
Избирательный участок № 99.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Городской территориальный центр социального обслуживания населения "Ульба" акимата города Усть-Каменогорска, улица Добролюбова, 44.
В границах домов: № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 по улице Добролюбова.
Избирательный участок № 100.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" акимата города Усть-Каменогорска, бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1 по бульвару Гагарина; № 8, 10, 10/1, 12 по улице Микояна; № 53 по улице Добролюбова; № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 по улице Беспалова.
Избирательный участок № 101.
Центр – библиотека-филиал № 2 коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" акимата города Усть-Каменогорска, бульвар Гагарина, 24.

Гагарин бульварының № 20, 22, 24, 26, 26/1; Беспалов көшесінің № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1; Ломоносов көшесінің № 43/1, 43/2, 43/3; Петропавловская көшесінің № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13; Карманов көшесінің № 2, 4, 6 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 102 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығының республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Революционная көшесі, 2а.
Виноградов көшесінің № 7, 9, 11, 13, 15, 17; Лиза Чайкина көшесінің № 3а, 5; Севастопольская көшесінің № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22; Маяковский көшесінің № 18, 20; Грузинская көшесінің № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37; Якутская көшесінің № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107; Шаумян көшесінің № 18 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 103 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған "Восток" мамандандырылған ғылыми-зерттеу дамыта оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Гагарин бульварының № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25; Севастопольская көшесінің № 3/1, 5; Маяковский көшесінің № 10, 12 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 104 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 6.
Севастопольская көшесінің № 2, 2/1, 3, 4; Революционная көшесінің № 13; Маяковский көшесінің № 4, 6; Гагарин бульварының № 27; Ломоносов көшесінің № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Речная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Карбышев көшесінің № 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 105 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған "Восток" мамандандырылған ғылыми-зерттеу дамыта оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Барнаульская көшесінің № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Башиков көшесінің № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Красногвардейская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Карбышев көшесінің № 52, 64, 68, 70, 72, 72а, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129; Беспалов көшесінің № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35; Петропавловская көшесінің № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43; Карманов көшесінің № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; Сухой тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21; Морозная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Революционная көшесінің № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85; Куратов көшесінің № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а; Куратов тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Доватор көшесінің № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Владивостокская көшесінің № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94; Морская көшесінің № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Морской тұйық көшесінің № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шевченко көшесінің № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76; 2-ші Заречная көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Гагарин бульварының № 32, 34, 36 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 106 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Үлбі" қалалық тұрғындарға әлеуметтік қызмет көрсету орталығы, Добролюбов көшесі, 44.

В границах домов: № 20, 22, 24, 26, 26/1 по бульвару Гагарина; № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1 по улице Беспалова; № 43/1, 43/2, 43/3 по улице Ломоносова; № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13 по улице Петропавловской; № 2, 4, 6 по улице Карманова.
Избирательный участок № 102.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно - Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Революционная, 2а.
В границах домов: № 7, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Виноградова; № 3а, 5 по улице Лизы Чайкиной; № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22 по улице Севастопольской; № 18, 20 по улице Маяковского; № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Грузинской; № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107 по улице Якутской; № 18 по улице Шаумяна.
Избирательный участок № 103.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Научно-исследовательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Революционная, 2.
В границах домов: № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25 по бульвару Гагарина; № 3/1, 5 по улице Севастопольской; № 10, 12 по улице Маяковского.
Избирательный участок № 104.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Усть-Каменогорска, улица Севастопольская, 6.
В границах домов: № 2, 2/1, 3, 4 по улице Севастопольской; № 13 по улице Революционной; № 4, 6 по улице Маяковского; № 27 по бульвару Гагарина; № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 по улице Ломоносова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 по улице Речной; № 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Карбышева.
Избирательный участок № 105.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Научно-исследовательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Революционная, 2.
В границах домов: № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 по улице Барнаульской; № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 по улице Башикова; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Красногвардейской; № 52, 64, 68, 70, 72, 72а, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129 по улице Карбышева; № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35 по улице Беспалова; № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43 по улице Петропавловской; № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31 по улице Карманова; № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21 по переулку Сухому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 по улице Морозной; № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85 по улице Революционной; № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а по улице Куратова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18 по переулку Куратова; № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Доватора; № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94 по улице Владивостокской; № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 улице Морской; № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по переулку Морскому; № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76 по улице Шевченко; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по улице 2-ой Заречной; № 32, 34, 36 по бульвару Гагарина.
Избирательный участок № 106.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Городской территориальный центр социального обслуживания населения "Ульба" акимата города Усть-Каменогорска, улица Добролюбова, 44.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Западная тұйық көшесі, 14.
Пограничная тұйық көшесінің № 10, 10а, 11, 12, 14, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 48, 48а; Грейдерная көшесінің № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 80, 82; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 186, 190, 196, 198 , 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268,274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324; Вытяжной тұйық көшесінің № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22; Деповская көшесінің № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Грейдерная тұйық көшесінің № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Западный тұйық көшесінің № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Пестель көшесінің № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109; Кривонос көшесінің № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134; Кривонос 3-ші тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 14; Мотовозная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бажов көшесінің № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354; Попов көшесінің № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145; Центральная көшесінің № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139; Пржевальский тұйық көшесінің № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24а, 24, 26, 32, 38, 40; Андреев көшесінің № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83; Турксибская көшесінің № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74; Вокзальная көшесінің № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Москаленко көшесінің № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68; Элеваторная көшесінің № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23; 1-ші Паравозная тұйық көшесінің № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 19 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 112 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 96.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" акимата города Усть-Каменогорска, переулок Западный, 14.
В границах домов: № 10, 10а, 11, 12, 14, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 48, 48а по переулку Пограничному; № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 80, 82 по улице Грейдерной; № 186, 190, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22 по переулку Вытяжному; № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 по улице Деповской; № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по переулку Грейдерному; № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по переулку Западному; № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 по улице Пестеля; № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65,66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134 по улице Кривоноса; № 2, 4, 6, 8, 10, 14 по 3-му переулку Кривоноса; № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 по улице Мотовозной; № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354 по улице Бажова; № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145 по улице Попова; № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139 по улице Центральной; № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 32, 38, 40 по переулку Пржевальскому; № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83 по улице Андреева; № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74 по улице Турксибской; № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 по улице Вокзальной; № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68 по улице Москаленко; № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23 по улице Элеваторной; № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 19 по переулку 1-му Паровозному.
Потребительский кооператив садоводов: "Шынкожа ауылы".
Избирательный участок № 112.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, переулок Западный, 96.

Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 145, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193,195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279, 283, 287, 287/1, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351; Инициативная көшесінің № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/а, 13, 14, 15, 16а, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/а, 29, 30, 30/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Аврора көшесінің № 135, 137, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 179в, 179г, 179д, 180, 181, 181в, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б,215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 228а, 230; Новосибирская көшесінің № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 69а, 70, 71, 71/а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 80, 82, 84, 86; Паровозная 2-ші тұйық көшесінің № 1, 3; Паровозная 3-ші тұйық көшесінің № 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Паровозная 4-ші тұйық көшесінің № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Паровозная 5-ші тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 7; Паравозная 6-ші тұйық көшесінің № 3, 3а, 4, 5; Шоферская тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8; Деповская көшесінің № 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207; Прохладная көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 44-1; Макаренко көшесінің № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10; Прямолинейная қиылысының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Бажов көшесінің № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 436, 438, 440, 444, 448, 452 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Механизатор", "Пищевик-2", "Белый налив", "Союз".
№ 113 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 145, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279, 283, 287, 287/1, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/а, 13, 14, 15, 16а, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/а, 29, 30, 30/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Инициативной; № 135, 137, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 179в, 179г, 179д, 180, 181в, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 228а, 230 по улице Авроры; № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 69а, 70, 71, 71/а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 80, 82, 84, 86 по улице Новосибирской; 1, 3, по пер. 2-ой Паровозный; № 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 по переулку 3-му Паровозному; № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по переулку 4-му Паровозному; № 3, 4, 5, 7 по переулку 5-му Паровозному; № 3, 3а, 4, 5 по переулку 6-му Паровозному; № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Шоферскому; № 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Деповской; № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 44-1 по улице Прохладной; № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10 по улице Макаренко; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 по переулку Прямолинейному; № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 436, 438, 440, 444, 448, 452 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Механизатор", "Пищевик-2", "Белый налив", "Союз".
Избирательный участок № 113.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 113.
Руднев көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Радищев көшесінің № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Восточная тұйық көшесінің № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20; Белоусовская тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Фабричная тұйық көшесінің № 4, 10, 12; Октябрьская көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131; Новоселов көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6,7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Вагонная тұйық көшесінің № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18; Грейдерная көшесінің № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3,8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2,14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34; Лениногорская көшесінің № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-2, 75-4,75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112; Корницкий көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Делегатская көшесінің № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7/1-1, 7/1-2, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34; Горняцкий тұйық көшесінің № 3, 4, 6; Малая тұйық көшесінің № 3, 4, 5; Песчаная көшесінің № 2, 6, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25 үйлерінің шекаралары шегінде; Шахтерский тұйық көшесінің № 8 үйі шегінде.
№ 114 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение Общеобразовательная школа № 2" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 113.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 по улице Руднева; № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 по улице Радищева; № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20 по переулку Восточному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по переулку Белоусовскому; № 4, 10, 12 по переулку Фабричному; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131 по улице Октябрьской; № 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Новоселов; № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18 по переулку Вагонному; № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3, 8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2, 14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34 по улице Грейдерной; № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-2, 75-4, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112 по улице Лениногорской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 по улице Корницкого; № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7/1-1, 7/1-2, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Делегатской; № 3, 4, 6 по переулку Горняцкому; № 3, 4, 5 по переулку Малому; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25 по улице Песчаной; № 8 по переулку Шахтерскому.
Избирательный участок № 114.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Вострецов көшесінің № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19; Бакинская көшесінің № 13, 15, 16, 18,20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28; Косарев көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 шегінде; Руднев көшесінің № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99; Братская көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а; Осенний тұйық көшесінің № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2; Белорусская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1,16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Баллистическая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2; Корницкий көшесінің № 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; Спасская көшесінің № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1,13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Камчатская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3,16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21; Ангарский тұйық көшесінің № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24; Октябрьская көшесінің № 124, 126, 128, 130, 130а үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 115 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Катонская көшесінің № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60; Косарева көшесінің № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2; Братская көшесінің № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1,62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73-1, 73-2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Штурмовая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а; Филатов көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53; Тульская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37; Октябрьская көшесінің № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215; Катон-Қарағай көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Кузнецов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14; Федько көшесінің № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Фабрициус көшесінің № 3; Сопочная көшесінің №2-1, 2-2, 4,4-2,6-1, 6-2, 8,8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2; Казанская көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27; Передовой тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 116 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 120.
В границах домов № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19 по улице Вострецова; № 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28 по улице Бакинской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 по улице Косарева; № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 по улице Руднева; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а по улице Братской; № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2 по переулку Осеннему; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 по улице Белорусской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2 по улице Баллистической; № 63, 64/1, 64/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 по улице Корницкого; № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 по улице Спасской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21 по улице Камчатской; № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24 по переулку Ангарскому; № 124, 126, 128, 130, 130а по улице Октябрьской.
Избирательный участок № 115.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 120.
В границах домов: № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60 по улице Катонской; № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2 по улице Косарева; № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73-1, 73-2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 по улице Братской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а по улице Штурмовой; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53 по улице Филатова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37 по улице Тульской; № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215 по улице Октябрьской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 по улице Катон-Карагайской; № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14 по улице Кузнецова; № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 17 по улице Федько; № 3 по улице Фабрициуса; № 2-1, 2-2, 4, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2 по улице Сопочной; № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27 по улице Казанской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 по переулку Передовому.
Избирательный участок № 116.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.
Бажов көшесінің № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 462а,464, 466, 468а, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486а, 486б, 488, 490, 492 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Геолог", "Пищевик - 1", "Буревестник", "Буревестник 2", "Алтайский садовод".
№ 117 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.
Бажов көшесінің № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347, 347/3 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 118 сайлау учаскесі.
Орталығы –"Сахаров" жеке кәсіпкерінің әкімшілік ғимараты, Щербаков көшесі, 14.
Щербаков көшесінің № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14а, , 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2,18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/2, 35, 35а, 35/2, 36, 37, 37а, 37/2, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40/а, 40/1, 40/2, 41, 42, 42-1, 42-2, 42/3, 43, 43а, 44-1, 44-2, 44-3, 44-4, 44/3, 45, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 48-3, 48-4; Горно-Алтайская көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5а, 5/2, 6, 7, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105; Бажов көшесінің № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 441/2, 443, 444/1, 444/2, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508; Дальневосточная көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а; Семипалатинская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6,7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Хабаровская көшесінің № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3,9/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 17, 19; Семафорная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36-1, 36-2, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Автобусная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-3, 21-1, 21-2, 21-3, 21-4, 25-1, 25-2, 25-3, 25-4; Полярная тұйық көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 37 үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель", "Кедр", "Машиностроитель 2".
№ 119 сайлау учаскесі.
Орталығы– Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының бірлестігі, "Импульс-Авиа" жасөспірімдер клубы, Бажов көшесі, 546.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" акимата города Усть-Каменогорска, улица Бажова, 339/1.
В границах домов: № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 462а, 464, 466, 468а, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486а, 486б, 488, 490, 492 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Геолог", "Пищевик-1", "Буревестник", "Буревестник 2", "Алтайский садовод".
Избирательный участок № 117.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" акимата города Усть-Каменогорска, улица Бажова, 339/1.
В границах домов: № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347, 347/3 по улице Бажова.
Избирательный участок № 118.
Центр – административное здание индивидуального предпринимателя "Сахарова", улица Щербакова, 14.
В границах домов: № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14а, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/2, 35, 35а, 35/2, 36, 37, 37а, 37/2, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40/а, 40/1, 40/2, 41, 42, 42-1, 42-2, 42/3, 43, 43а, 44-1, 44-2, 44-3, 44-4, 44/3, 45, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 48-3, 48-4 по улице Щербакова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5а, 5/2, 6, 7, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105 по улице Горно-Алтайской; № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 441/2, 443, 444/1, 444/2, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508 по улице Бажова; № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а по улице Дальневосточной; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 по улице Семипалатинской; № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 17, 19 по улице Хабаровской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36-1, 36-2, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 по улице Семафорной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-3, 21-1, 21-2, 21-3, 21-4, 25-1, 25-2, 25-3, 25-4 по улице Автобусной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 37 по переулку Полярному.
Садоводческие товарищества: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель", "Кедр", "Машиностроитель 2".
Избирательный участок № 119.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска, детско-подростковый клуб "Импульс-Авиа", улица Бажова, 546.

Арктическая көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28; Аэродромная көшесінің № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а; Горно-Алтайская көшесінің № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а; Бажов көшесінің № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 495, 499, 499/2, 501, 501/2, 501/3, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 530, 532, 532а, 532в, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548-1, 548-2, 548-3, 548-4, 550, 550-1, 550-2, 552-1, 552-2, 552-3, 556-1, 556-2, 556-3, 556-4, 558-1, 558-2, 558-3, 558-4, 558, 560, 568, 568б, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608; Семипалатинская көшесінің № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162; Енисейская көшесінің № 1, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16/1,17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Дальневосточная көшесінің № 49, 50а,51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93/1, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; 2-ші Выставочная көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29; Выставочная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30, 30а; Взлетный тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; Южный тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Литовская көшесінің № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 14, 18; Механизаторлар көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Садовая көшесінің № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; Сибинская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24; Уланская көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7-1, 7-2, 9, 9а, 10, 11-1, 11-2, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21 үйлерінің шекаралары шегінде.

В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28 по улице Арктической; № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а по улице Аэродромной; № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а по улице Горно-Алтайской; № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 495, 499, 499/2, 501, 501/2, 501/3, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 530, 532, 532а, 532в, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548-1, 548-2, 548-3, 548-4, 550, 550-1, 550-2, 552-1, 552-2, 552-3, 556-1, 556-2, 556-3, 556-4, 558-1, 558-2, 558-3, 558-4, 558, 560, 568, 568б, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608 по улице Бажова; № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162 по улице Семипалатинской; № 1, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 по улице Енисейской; № 49, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93/1, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110 по улице Дальневосточной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29 по улице 2-ой Выставочной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30, 30а по улице Выставочной; № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Взлетному; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 по переулку Южному; № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 14, 18 по улице Литовской; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 по улице Механизаторов; № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26 по улице Садовой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24 по улице Сибинской; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7-1, 7-2, 9, 9а, 10, 11-1, 11-2, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21по улице Уланской.

Бағбандық серіктестіктері: "Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восход-2".
№ 1136 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 47 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Комсомольская көшесі, 31/3.
Өтепов көшесінің № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34; Комсомол көшесінің № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 1163 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 45 бейімделген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылының № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1; Самар тасжолы бойындағы № 4 үйлерінің шекаралары шегінде.
Үлбі кентінің: Носиков көшесінің 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 64, 65, 74, 93, 101, 102, 113, 187, 206, 210/2; Айтықов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37/1, 38, 39, 40, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 66/1, 72; Плахута көшесінің № 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 68, 70, 76, 77, 456; Урунтаев көшесінің № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30,34, 35, 52; Сорокоумов көшесінің № 2, 5, 5/1, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30; Буранная көшесінің № 2, 3, 8, 9, 9/3, 22, 26, 236, 237, 310, 312, 315; Зеленые горы көшесінің № 2, 4, 8, 12; Мурин көшесінің № 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 24, 26, 28, 29, 32, 36, 39, 40, 41, 50, 52, 54; Соловьиный тұйық көшесінің № 2,4,6,8, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Родниковый тұйық көшесінің № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Алексеенко көшесінің № 1, 3, 4, 7, 11; Нұршайықов көшесінің № 332, 357, 359; Үлбі кентіндегі № 44, 68, 160, 358, 514 учаскелер; Джек Лондон көшесінің № 358 үйлерінің шекаралары шегінде.
№ 1164 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Меновное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 15;
Садовая тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/1, 22; Рабочий тұйық көшесінің № 1, 3, 4, 5; Детский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а; Конечный тұйық көшесінің № 1-1, 1-2, 2/1, 2-1, 2-2, 2а-1, 2а-2, 3, 3-2, 3-3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12-2, 13, 14а, 14-1, 14, 15, 18а, 18б, 18в, 18г, 20; Солнечный тұйық көшесінің № 3, 6, 7, 9, 10а, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/9, 21, 24, 25, 25/1, 26, 32, 36, 38, 25, 25а, 26; Октябрь тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15; Береговая көшесінің № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12в, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35, 39; Юбилейная көшесінің № 1а, 1б, 1в, 1/3, 2, 2а, 3/1, 3/3, 3/5, 4, 6, 7/2, 8, 10, 13/2, 14, 29/1, 29; Новая көшесінің № 1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 5, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-2, 11,12, 13, 14, 16, 18, 18а, 18-2, 20, 22 үйлерінің шекаралары шегінде.

Садоводческие товарищества: "Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восход-2".
Избирательный участок № 1136.
Центр – Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 47" акимата города Усть-Каменогорска, улица Комсомольская, 31/3.
В границах домов: № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34 по улице Утепова; № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 1163.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя профильная школа № 45" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 3.
В границах домов: № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1 по проспекту Каныша Сатпаева; № 4 по Самарскому шоссе.
В границах домов поселка Ульбинского: № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 64, 65, 74, 93, 101, 102, 113, 187, 206, 210/2; по улице Носикова; № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37/1, 38, 39, 40, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 66/1, 72 по улице Айтыкова; № 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 68, 70, 76, 77, 456 по улице Плахуты; № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30, 34, 35, 52 по улице Урунтаева; № 2, 5, 5/1, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30 по улице Сорокоумова; № 2, 3, 8, 9, 9/3, 22, 26, 236, 237, 310, 312, 315 по улице Буранной; № 2, 4, 8, 12 по улице ЗелҰной горы; № 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 24, 26, 28, 29, 32, 36, 39, 40, 41, 50, 52, 54 по улице Мурина; № 2, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по переулку Соловьиному; № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12 по переулку Родниковому; № 1, 3, 4, 7, 11, по улице Алексеенко; № 332, 357, 359 по улице Нуршайыкова; участки № 44, 68, 160, 358, 514 по поселку Ульбинскому; № 358 по улице Джека Лондона.
Избирательный участок № 1164.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Меновновская средняя школа" акимата города Усть-Каменогорска, село Меновное, улица Новая, 15.
В границах домов переулка Садового: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/1, 22; № 1, 3, 4, 5 по переулку Рабочему; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а по переулку Детскому; № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2/1, 2а-1, 2а-2, 3, 3-2, 3-3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12-2, 13, 14а, 14-1, 14, 15, 18а, 18б, 18в, 18г, 20 по переулку Конечному; № 3, 6, 7, 9, 10а, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/9, 21, 24, 25, 25/1, 26, 32, 36, 38, 25, 25а, 26 по переулку Солнечному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15 по переулку Октябрьскому; № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12в, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35, 39 по улице Береговой; № 1а, 1б, 1в, 1/3, 2, 2а, 3/1, 3/3, 3/5, 4, 6, 7/2, 8, 10, 13/2, 14, 29, 29/1 по улице Юбилейной; № 1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 5, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18а, 18-2, 20, 22 по улице Новой.

22-тұрғын ауданының № 1, 2, 4, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 33, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 67, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 84, 86, 89, 92, 100, 103, 107, 110, 118, 119, 123, 127, 128, 130, 131, 134, 141, 180, 193, 200, 227, 294, 361 үйлерінің шекаралары шегінде.
23-тұрғын ауданында Дробышев көшесінің № 2, 4, 7, 9, 10, 11, 14, 15-23, 17, 22, 23, 23-2, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 72, 73, 75, 76, 77, 80а, 91, 100, 101, 102/1, 103, 105, 107, 111/1, 112, 112-2, 119, 120, 123, 123а, 124, 127, 128, 130, 132, 135, 138, 140, 141, 309; Сумин көшесінің № 3, 5, 7, 9; Кокорин көшесінің № 3, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/1, 93, 101, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 457; Журба көшесінің № 1, 1/1, 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 13, 15, 19, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 68, 72, 73, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 83, 86, 87, 88, 90, 91/2, 99, 99/1, 99/5, 100, 100/1, 103, 104, 108, 110, 110/1, 124; Логвина көшесінің № 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/1, 93, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121; Миллер көшесінің № 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17; Такежанов көшесінің № 2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7/3, 7/3-1, 8, 9, 11, 11/1, 11/4, 11/5, 12, 13,13/1, 14, 15/1, 16/1, 17, 18, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Часников көшесінің № 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 134-1, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19-2, 22, 24, 25, 26, 27, 35, 36, 38, 41, 49, 49/1, 51, 52, 158; Алдабергенов көшесінің № 1, 9, 14, 22, 27, 49, 51; Павлов көшесінің № 1, 3, 5, 8, 12, 13, 15, 17, 23, 24, 26, 31, 35, 39/1, 41/3, 43, 45; Парий көшесінің № 1, 3, 5 үйлерінің шекаралары шегінде.
23-ші тұрғын ауданының №1, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/3, 3п, 4, 4/6, 5, 5д, 5п, 5/6, 6, 7, 7/1, 7п, 8, 8а, 8п, 8/6, 9, 9а, 9п, 9/6, 10, 10а, 10/6, 11, 11а, 11/1, 11/6, 12, 12п, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 а, 16п, 17, 17а, 18, 18/6, 19, 19/6, 20, 20/6, 21, 21п, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 34а, 34/1, 34/5, 35, 35а, 35/5, 36, 36а, 36/5, 37, 37а, 38, 38а, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44б, 45, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53/2, 54, 55/3, 56, 56/3, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/1, 67, 68, 68/5, 69/5, 74, 76/1, 77, 79, 80, 80/1, 81, 82, 83/1, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 92/1, 96, 96/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 111, 112, 115, 118, 119, 121, 126, 127, 128, 134, 135, 137, 139, 140,145, 146, 150, 158, 159, 164, 165, 168, 179, 181, 185, 188, 190, 192, 195, 196, 218, 224, 254, 256, 260, 263, 268, 269, 270, 274, 275, 278, 279, 280, 283, 288, 289, 290, 296, 297, 293, 301, 312а, 312в, 315, 316, 318а, 330, 331, 340а, 342, 352, 354, 375, 378, 408, 442/2, 481, 542, 736, 16/2, 163, 175, 185, 220, 227, 243, 257, 266, 289, 289/1, 290/3, 299, 301, 303, 314а, 321, 323, 324, 326, 327, 328, 329а, 330, 332, 333, 333/2, 334, 337, 342, 348, 349, 352, 384, 388, 389, 394, 407, 410, 414, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 426, 431, 435, 437, 440, 441, 443, 445, 447, 459, 481, 504, 505, 506, 517, 518, 521, 522, 525, 526, 527, 529, 532, 533, 535, 536, 538, 539, 540, 541, 542, 544, 543, 545, 800, 801, 811, 812, 813, 821, 822, 824,914, 997 жер телімдері.
№ 34 сайлау учаскесі.

В границах домов 22 жилого района: № 1, 2, 4, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 33, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 67, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 84, 86, 89, 92, 100, 103, 107, 110, 118, 119, 123, 127, 128, 130, 131, 134, 141, 180, 193, 200, 227, 294, 361.
В границах домов 23 жилого района: № 2, 4, 7, 9, 10, 11, 14, 15-23, 17, 22, 23, 23-2, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 72, 73, 75, 76, 77, 80а, 91, 100, 101, 102/1, 103, 105, 107, 111/1, 112, 112-2, 119, 120, 123, 123а, 124, 127, 128, 130, 132, 135, 138, 140, 141, 309 по улице Дробышева; № 3, 5, 7, 9 по улице Сумина; № 3, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/1, 93, 101, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 457 по улице Кокорина; № 1, 1/1, 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 13, 15, 19, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 68, 72, 73, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 83, 86, 87, 88, 90, 91/2, 99, 99/1, 99/5, 100, 100/1, 103, 104, 108, 110, 110/1, 124 по улице Журбы; № 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/1, 93, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121 по улице Логвина; № 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 14, 15, 17, по улице Миллера; № 2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7/3, 7/3-1, 8, 9, 11, 11/1, 11/4, 11/5, 12, 13, 13/1, 14, 15/1, 16/1, 17, 18, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40 по улице Такежанова; № 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 134-1, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19-2, 22, 24, 25, 26, 27, 35, 36, 38, 41, 49, 49/1, 51, 52, 158 по улице Часникова; № 1, 9, 14, 22, 27, 49, 51 по улице Алдабергенова; № 1, 3, 5, 8, 12, 13, 15, 17, 23, 24, 26, 31, 35, 39/1, 41/3, 43, 45 по улице Павлова; № 1, 3, 5 по улице Парий.
Земельные участки 23 жилого микрорайона: № 1, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/3, 3п, 4, 4/6, 5, 5д, 5п, 5/6, 6, 7, 7/1, 7п, 8, 8а, 8п, 8/6, 9, 9/6, 9а, 9п, 10, 10а, 10/6, 11, 11/1, 11а, 11/6, 12, 12п , 13, 14, 14а, 15, 16, 16 а, 16п, 17, 17а, 18, 18/6, 19, 19/6, 20, 20/6, 21, 21п, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/5, 34а, 35, 35/5, 35а, 36, 36/5, 36а, 37, 37а, 38, 38/3, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44б, 45, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53/2, 54, 55/3, 56, 56/3, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/1, 67, 68, 68/5, 69/5, 74, 76/1, 77, 79, 80, 80/1, 81, 82, 83/1, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 92/1, 96, 96/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 111, 112, 115, 118, 119, 121, 126, 127,128, 134, 135, 137, 139, 140, 145, 146, 150, 158, 159, 164, 165, 168, 179, 181, 185, 188, 190, 192, 195, 196, 218, 224, 254, 256, 260, 263, 268, 269, 270, 274, 275, 278, 279, 280, 283, 288, 289, 290, 296, 297, 293, 301, 312а, 312в, 315, 316, 318а, 330, 331, 340а, 342, 352, 354, 375, 378, 408, 442/2, 481, 542, 736, 16/2, 163, 175, 185, 220, 227, 243, 257, 266, 289, 289/1, 290/3, 299, 301, 303, 314а, 321, 323, 324, 326, 327, 328, 329а, 330, 332, 333, 333/2, 334, 337, 342, 348, 349, 352, 384, 388, 389, 394, 407, 410, 414, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 426, 431, 435, 437, 440, 441, 443, 445, 447, 459, 481, 504, 505, 506, 517, 518, 521, 522, 525, 526, 527, 529, 532, 533, 535, 536, 538, 539, 540, 541, 542, 544, 543, 545, 800, 801, 811, 812, 813, 821, 822, 824, 914, 997.
Избирательный участок № 34.

Орталығы – "ОВ-156/1 мекемесі" мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 10а.
№ 58 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің 27943 әскери бөлімі, Жаңа -Ахмер ауылы.
№ 59 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Александр Протозанов атындағы көшесі, 7.
№ 60 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Өтепов көшесі, 35.
№ 61 сайлау орталығы .
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мамандандырылған емдеу-алдын алу кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мыза көшесі, 1.
№ 63 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Абай даңғылы, 18.
№ 85 сайлау учаскесі.
Орталығы – "2-ші медико-санитарлық бөлім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Д. Серікбаев атындағы көшесі, 1.
№ 89 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының "Шығыс" Өңірлік қолбасшылығының 6699 әскери бөлімі, Жаңа Согра кенті.
№ 120 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Новорабочая көшесі, 6.
№ 121 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының "Шығыс" Өңірлік қолбасшылығының 5518 әскери бөлімі, Абай даңғылы, 95.

Центр – государственное учреждение "Учреждение ОВ-156/1", улица Лихарева, 10а.
Избирательный участок № 58.
Центр – воинская часть 27943 Министерства обороны Республики Казахстан, село Ново-Ахмирово.
Избирательный участок № 59.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанская областная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица имени Александра Протозанова, 7.
Избирательный участок № 60.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр матери и ребенка" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Утепова, 35.
Избирательный участок № 61.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Мызы, 1.
Избирательный участок № 63.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, проспект Абая, 18.
Избирательный участок № 85.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Медико-санитарная часть-2", улица Д. Серикбаева, 1.
Избирательный участок № 89.
Центр – воинская часть 6699 Национальной гвардии Республики Казахстан регионального командования "Шыгыс", поселок Новая Согра.
Избирательный участок № 120.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Новорабочая, 6.
Избирательный участок № 121.
Центр – воинская часть 5518 Регионального командования "Шыгыс" национальной гвардии Республики Казахстан, проспект Абая, 95.