"Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 27/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 5568 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5508 нөмірімен тіркелген) сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5394 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 718 386,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 952 523,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 271 340,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 965 799,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 528 724,2 мың теңге;
2) шығындар – 46 337 894,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 31 639,0 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2018 года № 27/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2018 года № 5568. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5508), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5394, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 718 386,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 952 523,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 271 340,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 965 799,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 528 724,2 тысяч тенге;
2) затраты – 46 337 894,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 31 639,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 31 639,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 587 868,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 587 868,7 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 64 863,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приобретение финансовых активов – 0,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 31 639,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 587 868,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 587 868,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2018 год в сумме 64 863,0 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

103 132,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
103 132,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 072,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 072,0
04
Бiлiм беру
15 479 716,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 308 501,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 078,0
003
Жалпы білім беру
7 911 912,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
395 187,0
006
Балаларға қосымша білім беру
684 571,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 519 327,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
106 509,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 553,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 178 844,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
475 518,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
167 904,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
167 904,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 003 311,7
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 003 311,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 804 726,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 747 880,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 147,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
305 887,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 052,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43 875,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
578 270,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

103 132,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
103 132,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23 072,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
23 072,0
04
Образование
15 479 716,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 308 501,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34 078,0
003
Общеобразовательное обучение
7 911 912,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
395 187,0
006
Дополнительное образование для детей
684 571,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 519 327,6
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
106 509,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 553,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 178 844,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
475 518,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
167 904,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
167 904,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 003 311,7
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 003 311,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 804 726,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 747 880,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 147,0
002
Программа занятости
305 887,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 052,0
005
Государственная адресная социальная помощь
43 875,0
006
Оказание жилищной помощи
15 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
578 270,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1 800,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
13 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
690,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 900,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14 000,0
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
60 322,2
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 321,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 001,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
198 032,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
148 414,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 581,7
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 833,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
49 618,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 204,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
414,0
12
Көлiк және коммуникация
7 612 198,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 612 198,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5 391 930,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 220 267,8
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000 000,0
13
Басқалар
2 206 809,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
64 863,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
64 863,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26 040,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
26 040,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 076 745,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 000,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

1 800,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
13 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
690,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 900,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14 000,0
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
60 322,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
58 321,2
003
Капитальные расходы государственного органа
2 001,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
198 032,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
148 414,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
144 581,7
017
Капитальные расходы государственного органа
3 833,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
49 618,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
49 204,0
004
Капитальные расходы государственного органа
414,0
12
Транспорт и коммуникации
7 612 198,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 612 198,3
022
Развитие транспортной инфраструктуры
5 391 930,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 220 267,8
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000 000,0
13
Прочие
2 206 809,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
64 863,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
64 863,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26 040,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
26 040,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 076 745,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11 000,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года