"Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 1865 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 мамырда № 5636 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 2385 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.06.2019 № 2385 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4974 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылғы 27 сәуірде, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2017 жылдың 29 сәуірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 6 апреля 2017 года № 1371 "О едином организаторе государственных закупок"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 2 мая 2018 года № 1865. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2018 года № 5636. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2019 года № 2385
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.06.2019 № 2385 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 6 апреля 2017 года № 1371 "О едином организаторе государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4974, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2017 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" 29 апреля 2017 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Усть-Каменогорска;

4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары Е. Қоңырбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Қ. Тұмабаев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "02" мамыр
№ 1865 қаулысына
қосымша
Бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру және өткізу бойынша жұмыс тізімдері
р/р
Жұмыстардың атауы
1.
Бюджеттік қаражат есебінен іске асырылатын жаңа объектерді құру (құрылысы) немесе қолданыстағы объектерді реконструкциялау және күрделі жөндеу, ол жерде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ретінде Өскемен қаласының мемлекеттік мекемелері болады (бюджет заңнамасымен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
2.
Іске асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар аясында сатып алынатын жаңа объектерді құру (құрылысы) немесе қолданыстағы объектерді реконструкциялау және күрделі жөндеу (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
3.
Қалалық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа, ағымдағы жөндеу (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
4.
Су құбырлары және жылу желілерінің, канализациялардың жөндеу жұмыстары (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
5.
Абаттандыру (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
Ескерту: айлық есептік көрсеткіштің аталған мөлшері ҚҚС-пен бірге есепке алынады

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Конырбаева Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска К. Тумабаев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от " 02 " мая 2018 года
№ 1865
Перечень работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором
№ п/п
Наименование работ
1.
Создание (строительство) новых либо реконструкция и капитальный ремонт имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств, где администраторами бюджетных программ выступают государственные учреждения города Усть-Каменогорска (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцати тысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год бюджетным законодательством).
2.
Создание (строительство) новых либо реконструкция и капитальный ремонт имеющихся объектов, закупаемых в рамках реализуемых бюджетных инвестиционных проектов (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцати тысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
3.
Средний, текущий ремонт автомобильных дорог городского значения (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
4.
Ремонтные работы водопроводных и тепловых сетей, канализаций (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
5.
Благоустройство (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
Примечание: указанный размер месячного расчетного показателя учитывается с НДС