"Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар белгілеу туралы" әкімдіктің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 1168 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 1273 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 шілдеде № 5-2-184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 722 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 01.06.2020 № 722 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 - бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 1168 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4653 тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 26 тамызда "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің бюджетті қалыптастыру және орындау, несие және кеден саясаты, банк мекемелері, жер қатынастары, ауыл шаруашылығы, ветеринария, өнеркәсіп, кәсіпкерлік, байланыс, туризм және сауда, еңбек және қоршаған ортаны қорғау инспекциясы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Семей от 26 июля 2016 года № 1168 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 1273. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2018 года № 5-2-184. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 июня 2020 года № 722
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01.06.2020 № 722 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей от 26 июля 2016 года № 1168 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4653, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 сентября 2016 года, в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" 26 августа 2016 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Семей Восточно – Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам формирования и исполнения бюджета, кредитной и таможенной политики, банковских учреждений, земельных отношений, сельского хозяйства, ветеринарии, промышленности, предпринимательства, связи, туризма и торговли, инспекции по труду и охране окружающей среды.

4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
Қала әкімдігінің
2018 жылғы "11" шілдедегі
№ 1273 қаулысына қосымша
Қала әкімдігінің
2016 жылғы "26" шілдедегі
№ 1168 қаулысына қосымша
Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындардың тізбесі
1. Қабанбай батыр көшесі (№ 93 ғимараты ауданында).
2. Ш. Қаржаубайұлы көшесі (№ 253 ғимараты ауданында).
3.1 шағын аудан ("Роза" дәмханасы ауданында).
4. Западный кенті, Строительная көшесі (№ 3 ғимараты ауданында).
5. Степной кенті, Западная көшесі (№ 2 "А" ғимараты ауданында).
6. Бобровка кенті, Центральная көшесі (№ 49 ғимараты ауданында).
7. Восход кенті, Рудная көшесі (№ 27 ғимараты ауданында).
8. Восточный кенті, 6 Линия көшесі (№ 1 "Е" ғимараты ауданында).
9. Холодный ключ кенті, Цветочная көшесі ("Конечная" соңғы автобус аялдамасы ауданында).
10. Водный кенті, Автодромная көшесі (№ 1 "Д" ғимараты ауданында).
11. Аэропорттық көшесі ("Аэропорт" соңғы автобус аялдамасы ауданында).
12. Восточный кенті, А. Көшкінбаев көшесі (№ 35 "А" ғимараты ауданында).
13. Юность көшесі (№ 25 ғимараты ауданында).
14. Титова көшесі (№ 120 ғимараты ауданында).
15. 14 шағын аудан (№ 4 ғимараты ауданында, "14 шағын аудан" соңғы автобус аялдамасы ауданында).
16. Силикатный кенті, Шугаев көшесі (№ 171 ғимараты ауданында).
17. 35 квартал (№ 20 ғимараты ауданы ауласында).
18. Степной кенті, Просторная көшесі (№ 32 "Б" ғимараты ауданында).
19. М. Лебаев көшесі (№ 38 ғимараты ауданында).
20. Ж. Кәрменов көшесі (№ 78 ғимараты ауданында).
21. Сеченов көшесі (№ 7 ғимараты ауданында).
22. Ак. Сәтпаев көшесі (№ 89 ғимараты ауданында).
23. Ак. Сәтпаев көшесі (№ 134 ғимараты ауданында).
24. Ак. Сәтпаев көшесі (№ 278 ғимараты ауданында).
25. Комсомол кенті, Знаменская көшесі (№ 31 ғимараты ауданында).
26. Гурьевская көшесі (№ 4 ғимараты ауданында).
27. Би Боранбай көшесі ("Авантаж ойл" АҚС" автобус аялдамасы ауданында).
28. А. Қашаубаев көшесі (№ 28/1 ғимараты ауданында).
29. Кирпичный завод көшесі (№ 8 ғимараты ауданында).

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата города
от "11" июля 2018 года № 1273
Приложение к постановлению
акимата города
от "26" июля 2016 года № 1168
Перечень мест для осуществления выездной торговли в городе Семей
1. Улица Кабанбай батыра (в районе здания № 93).
2. Улица Каржаубайулы Ш. (в районе здания № 253).
3. 1 микрорайон (в районе кафе "Роза").
4. Поселок Западный, улица Строительная (в районе здания № 3).
5. Поселок Степной, улица Западная (в районе здания № 2 "А").
6. Поселок Бобровка, улица Центральная (в районе здания № 49).
7. Поселок Восход, улица Рудная (в районе здания № 27).
8. Поселок Восточный, улица 6-я Линия (в районе здания № 1 "Е").
9. Поселок Холодный ключ, улица Цветочная (в районе конечной автобусной остановки "Конечная").
10. Поселок Водный, улица Автодромная (в районе здания № 1 "Д").
11. Улица Аэропортовская (в районе конечной автобусной остановки "Аэропорт").
12. Поселок Восточный, улица Кошкинбаева А. (в районе здания № 35 "А").
13. Улица Юности (в районе здания № 25).
14. Улица Титова (в районе здания № 120).
15. 14 микрорайон (в районе здания № 4, конечной автобусной остановки "14 микрорайон").
16. Поселок Силикатный, улица Шугаева (в районе здания № 171).
17. 35 квартал (в районе здания № 20 во дворе).
18. Поселок Степной, улица Просторная (в районе здания № 32 "Б").
19. Улица Лебаева М. (в районе здания № 38).
20. Улица Карменова Ж. (в районе здания № 78).
21. Улица Сеченова (в районе здания № 7).
22. Улица Ак. Сатпаева (в районе здания № 89).
23. Улица Ак. Сатпаева (в районе здания № 134).
24. Улица Ак. Сатпаева (в районе здания № 278).
25. Поселок Комсомольский, улица Знаменская (в районе здания № 31).
26. Улица Гурьевская (в районе здания № 4).
27. Улица Би Боранбая (в районе автобусной остановки "АЗС "Авантаж ойл").
28. Улица Кашаубаева А. (в районе здания № 28/1).
29. Улица Кирпичный завод (в районе здания № 8).