Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 30/196-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-2-191 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 16.01.2023 № 39/277-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 16.01.2023 № 39/277-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Семей қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері 10 (он) есеге арттырылсын.
2. Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 5/45-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4692 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған және 2016 жылғы 4 қазанда Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінің 79 (1052) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы З. Жамалтдинова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 30/196-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-2-191. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 16.01.2023 № 39/277-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 16.01.2023 № 39/277-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз, на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Семей.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей от 15 сентября 2016 года № 5/45-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4692, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 ноября 2016 года и в газетах "Вести Семей" и "Семей таңы" от 4 октября 2016 года № 79 (1052)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата З. Жамалтдинова
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов