"Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесінің, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Курчатов қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 88 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы № 698 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 маусымда № 5-3-124 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27, 46-баптарына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесінің, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Курчатов қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 04 сәуірдегі № 88 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылдың 05 мамырында 5008 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 20 мамырында және "7 дней" газетінде 2017 жылдың 29 маусымында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде, қағаз және электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау мен енгізу үшін шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығына" жіберілуін;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулынының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;

О признании утратившим силу постановления акимата города Курчатов от 4 апреля 2017 года № 88 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области", исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 25 мая 2018 года № 698. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 5-3-124
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов от 04 апреля 2017 года № 88 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области", исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5008 от 05 мая 2017 года, опубликованное в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде от 20 мая 2017 года и в газете "7 дней" от 29 июня 2017 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан";
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;

4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет-желісінде орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары А. Ю. Глазинскийге жүктелсін.
4. Қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Р. Абдрахманов

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Глазинского А. Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города Р. Абдрахманов