"Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/6-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/15-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5559 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 49/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 49/5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымындағы Жер Кодексінің 8 - бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/6-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-106 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 - бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко

О внесении изменения в решение Риддерского городского маслихата от 29 января 2009 года № 14/6-IV "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании зонирования земель для целей налогообложения"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 19/15-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5559. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 49/5-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 49/5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 29 января 2009 года № 14/6-IV "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-106, опубликовано 13 февраля 2009 года в газете "Лениногорская правда") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Климов
Секретарь городского маслихата И. Панченко