2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5-6-192 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 43/300-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 10.01.2020 № 43/300-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-191 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 908169,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 205621,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3616,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –698932,0 мың теңге;
2) шығындар – 914003,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5834,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5834,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5834,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 41/288-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/223-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-6-192. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 43/300-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.01.2020 № 43/300-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-191), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аягоз на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 908169,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 205621,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3616,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 698932,0 тысяч тенге;
2) затраты – 914003,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5834,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5834,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5834,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2019 № 41/288-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 33/223-VI шешіміне
19 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18/133-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5427 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 18 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы №21/152-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-167 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 11 мамырында жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырындағы №23/162-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-169 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 04 маусымында жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымындағы №25/175-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-172 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 11 шілдесінде жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі №28/194-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-181 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 08 қазанында жарияланған);

от 29 декабря 2018 года
№ 33/223-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1. решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5427, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 21/152-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-167, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 14 мая 2018 года № 23/162-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-169, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 июня 2018 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 25/175-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-172, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2018 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 21 сентября 2018 года № 28/194-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-181, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 октября 2018 года);

6. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 09 қарашасындағы №30/200-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-183 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 қарашасында жарияланған);
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсанындағы №32/211-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-187 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 20 желтоқсанында жарияланған).

6. решение Аягозского районного маслихата от 09 ноября 2018 года № 30/200-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 ноября 2018 года);
7. решение Аягозского районного маслихата от 10 декабря 2018 года № 32/211-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-187, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2018 года).