Аягөз ауданының Аягөз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 5561 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 03.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 1 бабы 62 тармақшасы және 48 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сынаптамасын белгілеу туралы" қаулысына және Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2018 жылғы 11 наурыздағы № 2 хаттамасы негізінде, Аягөз ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданының Аягөз қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Аягөз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Аягөз ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Б. Нукибаевқа жүктелсін.

Об объявлении на территории города Аягоз Аягозского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2018 года № 5561. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 3 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 03.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 62 статьи 1 и статьи 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" и на основании протокола № 2 от 11 марта 2018 года на заседании комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Аягозского района Восточно-Казахстанской области, аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Аягоз Аягозского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аягозского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Аягозского района;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после его официяльного опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителея акима района Б.Нукибаеву.

5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байахметов

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байахметов