Бесқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 22/8-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 сәуірде № 5-7-123 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бесқарағай ауданының жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 16/3-VІ "Бесқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5324 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 20 желтоқсанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ. Садықов
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
5 сәуірдегі № 22/8-VI
шешіміне 1 қосымша
Бесақарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
5 сәуірдегі№ 22/8-VI
шешіміне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының жер телімдеріне базалық салық мөлшерлемелерінің түзету коэффициенттері (ауылдық елді мекендердің жерлерінен басқа)
Аймақтардың №
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін кадастрлық кварталдардың атауы және нөмірі
І
1,3-1,5
05-240-006 Ерназар а/о, Балапан учаскесі- 1,38
05-240-011 Басколь а/о -1,38
05-240-012 Бесқарағай а/о - 1,38
05-240-014 Мало-Владимировка а/о – 1,31
05-240-014 Мало-Владимировка а/о, Балапан учаскесі – 1,38

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Бескарагайскому району
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 22/8-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 апреля 2018 года № 5-7-123
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Бескарагайского района согласно приложению 1.
2. Утвердить поправочный коэффициент к базовым налоговым ставкам на земельные участки Бескарагайского района согласно приложениям 2, 3.
3. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 16/3-VІ "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Бескарагайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5324, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 декабря 2017 года).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Бескарагайского
районного маслихата
К. Садыков
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 5 апреля 2018 года
№ 22/8-VI
Проект (схема) зонирования земель Бескарагайского района
Приложение 2 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 5 апреля 2018 года
№ 22/8-VI
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области (кроме земель сельских населенных пунктов)
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону
І
1,3-1,5
05-240-006 Ерназаровский с/о, участок Балапан – 1,38
05-240-011 Баскольский с/о -1,38
05-240-012 Бескарагайский с/о – 1,38
05-240-014 Мало-Владимировский с/о,- 1.31
05-240-014 Мало-Владимировский с/о, участок Балапан – 1,38

05-240-017 Қарабас а/о, - 1,38
05-240-031 Канонерка а/о, -1,38
05-240-031 Канонерка а/о, Балапан учаскесі- 1,39
05-240-034 Глуховка а/о, - 1,5
ІІ
1,1-1,3
05-240-017 Қарабас а/о, орман учаскесі – 1,26
05-240-027 Долон а/о, бұрынғы Долон кеңшары -1,24
ІІІ
0,9-1,1
05-240-006 Ерназар а/о, бұрынғы КСРО-ның 50 жылдығы атындағы ұжымшар – 0,92
05-240-007 Ерназар а/о, бұрынғы Бесқарағай кеңшары – 0,92
05-240-009 Беген а/о – 1,05
05-240-012 Бесқарағай а/о, Бурас учаскесі– 1,09
05-240-018 Қарабас а/о -1,0
05-240-022 Жетіжар а/о, бұрынғы Семияр кеңшары – 0,92
05-240-024 Жетіжар а/о, бұрынғы Лесной кеңшары– 0,92
ІV
0,7-0,9
05-240-007 Ерназар а/о, бұрынғы Бесқарағай кеңшары, 2 уч-сі– 0,73
05-240-018 Қарабас а/о, Қубөлек учаскесі – 0,88
05-240-028 Долон а/о, бұрынғы Ә.Кашаубаев атындағы кеңшар – 0,74
V
0,5-0,7
05-240-006 Ерназар а/о, Саргамыс учаскесі- 0,5
05-240-014 Мало-Владимировка а/о, Грачи учаскесі – 0,5
05-240-023 Жетіжар а/о, бұрынғы Кривинка кеңшары – 0,69
05-240-027 Долон а/о, Черемушка учаскесі- 0,5
05-240-034 Глуховка а/о, Қарағайлы учаскесі -0,5
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
5 сәуірдегі № 22/8-VI
шешіміне 3 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының ауылдық елді мекендерінің жер телімдеріне базалық салық мөлшерлемелерінің түзету коэффициеттері
Аймақтардың №
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы және нөмірі (ауылдық округтер бойынша)
І
1.3-1.5
Бесқарағай ауылы -1,5
Қарағайлы ауылы– 1.34
М-Владимировка ауылы - 1.46
Канонерка ауылы – 1.5
Глуховка ауылы – 1.5
Стеклянка ауылы - 1.49
Жыланды ауылы – 1.42
Старая Крепость ауылы – 1.49
ІІ
1.1-1.3
Ерназар ауылы - 1.12
Башкуль ауылы – 1.12
Беген ауылы - 1.22
Қарабас ауылы – 1.28
Жетіжар ауылы – 1.12
Долон ауылы – 1.28
Белокаменка ауылы – 1.17
Бірлік ауылы – 1.12
ІІІ
0.9-1.1
Қоянбай ауылы – 0.93
Букебай ауылы – 1.01
Бозтал ауылы – 1.02
Өндіріс ауылы – 1.02
Қарамырза ауылы – 0.97
Қарабаш ауылы – 1.06
ІV
0.7-0.9
Морозов орманшаруашылығы ауылы – 0.85
Беген орманшаруашылығы ауылы – 0.85
Лесной ауылы – 0.85
Мостик ауылы – 0.78
Шаған кенті– 0.83
V
0.5-0.7
Жандос ауылы – 0.5
Дөңгелек ауылы – 0.5
Кривинка ауылы – 0.69
Грачи ауылы – 0.5
Бодене ауылы – 0.69
Черемушка ауылы -0.5

05-240-017 Карабасский с/о – 1,38
05-240-031 Канонерский с/о -1,38
05-240-031 Канонерский с/о, участок Балапан -1,39
05-240-034 Глуховский с/о – 1,5
ІІ
1,1-1,3
05-240-017 Карабасский с/о, участок за лесом – 1,26
05-240-027 Долонский с/о, бывший совхоз Долонский, -1,24
ІІІ
0,9-1,1
05-240-006 Ерназаровский с/о, бывший колхоз имени 50-летия СССР -0,92
05-240-007 Ерназаровский с/о, бывший совхоз Бескарагайский – 0,92
05-240-009 Бегенский с/о – 1,05
05-240-012 Бескарагайский с/о, участок Бурас – 1,09
05-240-018 Карабасский с/о – 1,0
05-240-022 Жетижарский с/о, бывший совхоз Семиярский – 0,92
05-240-024 Жетижарский с/о, бывший совхоз Лесной – 0,92
ІV
0,7-0,9
05-240-007 Ерназаровский с/о, быв. свх. Бескарагайский, участок 2 –0,73
05-240-018 Карабасский с/о, участок КубулҰк – 0,88
05-240-028 Долонский с/о, бывший совхоз имени А. Кашаубаева – 0,74
V
0,5-0,7
05-240-006 Ерназаровский с/о, участок Саргамыс- 0,5
05-240-014 Мало-Владимировский с/о, участок Грачи – 0,5
05-240-023 Жетижарский с/о, бывший совхоз Кривинский – 0,69
05-240-027 Долонский с/о, участок Черемшанский - 0,5
05-240-034 Глуховский с/о, участок Карагайлы -0,5
Приложение 3 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 5 апреля 2018 года
№ 22/8-VI
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки сельских населенных пунктов Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области
№ зоны
Рекомендуемый поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Номер и название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
І
1.3-1.5
село Бескарагай -1,5
село Карагайлы – 1.34
село М-Владимировка - 1.46
село Канонерка – 1.5
село Глуховка – 1.5
село Стеклянка - 1.49
село Джеланды – 1.42
село Старая Крепость – 1.49
ІІ
1.1-1.3
село Ерназар - 1.12
село Башкуль – 1.12
село Бегень - 1.22
село Карабас – 1.28
село Жетижар – 1.12
село Долонь – 1.28
село Белокаменка – 1.17
село Бирлик – 1.12
ІІІ
0.9-1.1
село Коянбай – 0.93
село Букебай – 1.01
село Бозтал – 1.02
село Ондирис – 1.02
село Карамурза – 0.97
село Карабаш – 1.06
ІV
0.7-0.9
село Морозовский лесхоз – 0.85
село Бегенский лесхоз – 0.85
село Лесное – 0.85
село Мостик – 0.78
поселок Чаган – 0.83
V
0.5-0.7
село Жандос – 0.5
село Донгулек – 0.5
село Кривинка – 0.69
село Грачи – 0.5
село Бодене – 0.69
село Черемушки -0.5