"2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 23/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 мамырда № 5-7-124 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 36/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 11.01.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5365 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 926 931,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 434 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 319,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 959,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 486 221,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 940 495,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 058,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 505,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 447,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 23/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 мая 2018 года № 5-7-124. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 36/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.01.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5365, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 926 931,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 434 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 319,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 959,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 486 221,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 940 495,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 058,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 505,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 447,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

288031,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
288031,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105899,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13400,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3750,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30506,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2194,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81161,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
5641,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3900,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41580,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41770,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41770,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26614,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14756,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
891277,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19599,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19599,8
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12349,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7250,0
2
Коммуналдық шаруашылық
858269,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
858269,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
25785,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
832484,0
3
Елдi-мекендердi көркейту
13408,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

288031,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
288031,0
002
Программа занятости
105899,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13400,0
006
Оказание жилищной помощи
3750,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30506,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2194,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81161,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
5641,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3900,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41580,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41770,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41770,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26614,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14756,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
891277,7
1
Жилищное хозяйство
19599,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19599,8
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12349,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
7250,0
2
Коммунальное хозяйство
858269,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
858269,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
25785,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
832484,0
3
Благоустройство населенных пунктов
13408,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)