"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 30-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5-8-188 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 31-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5362 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 қантарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4323975 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 874590,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11334,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8027 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3430023,5 мың теңге;
2) шығындар – 4362844,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33910 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23810 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2018 года № 30-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5-8-188. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 31-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5362, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4323975 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 874590,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11334,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8027 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3430023,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4362844,7тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23810 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72779,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72779,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 57720 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 23810 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38869,7 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 191083 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 322699,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1- қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 72779,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72779,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57720 тысяч тенге;
погашение займов – 23810 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38869,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 191083 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 322699,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

117679,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27975
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
56200,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
23
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11112
023
Әдістемелік жұмыс
13630
067
Ведомстволықбағыныстағымемлекеттікмекемелерменұйымдардыңкүрделішығыстары
8739
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
331148
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
58267
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
4523
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1488
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3035
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53744
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53744
2
Әлеуметтік көмек
263210
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
263210
004
Жұмыспенқамту бағдарламасы
54589
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23278
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
22812
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2375
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39392
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
84290
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6125
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30349
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9671
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
9671
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1127
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

117679,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27975
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56200,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
23
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11112
023
Методическая работа
13630
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8739
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
331148
1
Социальное обеспечение
58267
464
Отдел образования района (города областного значения)
4523
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1488
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3035
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53744
010
Государственная адресная социальная помощь
53744
2
Социальная помощь
263210
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
263210
004
Программа занятости
54589
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23278
007
Оказание жилищной помощи
22812
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2375
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39392
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
84290
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6125
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30349
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9671
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
9671
018
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1127
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы