2019-2021 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5-8-195 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1– бабының 2–тармағына, 75–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-191 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203509 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 159920 мың теңге;
2) шығындар – 203802,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 293,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
293,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 44-9-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Жезкент кенттік округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 121394 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 27926 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 44-9-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2019–2021 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32-7-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2019 года № 5-8-195.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-191) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 203509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43089 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 159920 тысяч тенге;
1) затраты – 203802,4 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -293,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
293,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 293,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 44-9-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жезкентского поселкового округа на 2019 год в сумме 121394 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 27926 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 44-9-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

4. 2019 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 10000 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 4-қосымшаға сәйкес Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Быков
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 10000 тысяч тенге.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Быков
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

1. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқcандағы № 18-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5428 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-13-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-153 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 15 мамырда жарияланған) шешімі.
3. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 22-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-158 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 24 маусымда жарияланған) шешімі.
4. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 24-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-167 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 8 тамызда жарияланған) шешімі.
5. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 қазандағы № 27-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-173 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 қазанда жарияланған) шешімі.

1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5428, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года).
2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 20-13-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-153, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 мая 2018 года).
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 29 мая 2018 года № 22-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-158, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июня 2018 года).
4. Решение Бородулихинского районного маслихата от 20 июля 2018 года № 24-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-167, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 августа 2018 года).
5. Решение Бородулихинского районного маслихата от 2 октября 2018 года № 27-2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-173, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2018 года).

6. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 29-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-185 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 5 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

6. Решение Бородулихинского районного маслихата от 16 ноября 2018 года № 29-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-185, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 декабря 2018 года).