Шектеу іс – шараларын тоқтату және "Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 қарашада № 5-8-179 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4- тармақшасына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 12 қазандағы № 747 ұсынысы негізінде, Новодворовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруына қарсы ветеринариялық-санитариялық іс - шаралар кешенін жүргізуге байланысты Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі Ивановка ауылы, "Мукат" шаруа қожалығы, "Арман" шаруа қожалығы, Сосновка ауылы, подхоз Березовка, "Жумагулов" шаруа қожалығы, санаторий Березовка елді мекендеріндегі шектеу іс – шаралары тоқтатылсын.
2. "Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс- шараларын белгілеу туралы" Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-8-161 тіркелген, 2018 жылғы 27 шілдеде "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2018 жылғы 9 шілдеде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға Қазақстан Республикасының нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Новодворовского сельского округа Бородулихинского района"
Решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2018 года № 5-8-179
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 12 октября 2018 года № 747, аким Новодворовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в населенных пунктах: село Ивановка, крестьянское хозяйство "Мукат", крестьянское хозяйство "Арман", село Сосновка, подхоз Березовка, крестьянское хозяйство "Жумагулов", санаторий Березовка Новодворовского сельского округа Бородулихинского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий против инфикционного заболевания бруццелез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района от 21 июня 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Новодворовского сельского округа Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-161, опубликовано от 27 июля 2018 года в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 09 июля 2018 года.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новодворовка ауылдық
округінің әкімі А. Камилаев

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новодворовского
сельского округа А.Камилаев