Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі Камышенка ауылы Тельман көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлеріне және Песчаная көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 үйлеріне шектеу іс-шараларын енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Подборка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 5-8-169 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 13.12.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2 - тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас ветеринариялық – санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 526 ұсынысы негізінде, Подборный ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі Камышенка ауылы Тельман көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлеріне және Песчаная көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 үйлеріне ауыл шаруашылығы жануарларының барлық түрлері, етқоректілер (ит және мысық) арасында құтырудың вирустық ауруына қарсы ошақты жою және ветеринарлық-санитарлық іс-шараларын өткізу үшін шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекетік мекемесі қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Об установлении ограничительных мероприятий в домах № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Тельмана и в домах № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Песчаная, села Камышенка Подборного сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Подборного сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 сентября 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 сентября 2018 года № 5-8-169. Утратило силу - решением акима Подборного сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Подборного сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13.12.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 20 июля 2018 года № 526, аким Подборного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно - санитарных мероприятий против вирусного заболевания бешенства среди всех видов сельскохозяйственных животных, плотоядных (собак и кошек) в домах № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Тельмана и в домах № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, по улице Песчаная, села Камышенка Подборного сельского округа Бородулихинского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Подборного сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында реми жариялауға жолданылуын;
4) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Подборный ауылдық округ
әкімі
К. Будумбаев

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Подборного сельского округа К. Будумбаев