Глубокое ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 168 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 23 сәуірде № 5-9-171 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Глубокое ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Глубоковскому району
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 168. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2018 года № 5-9-171. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Глубоковскому району на 2018 год, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Глубокое ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 489 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2017 жылғы 29 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление Глубоковского районного акимата от 30 октября 2017 года № 489 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год по Глубоковскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликовано 29 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "02" 04
№ 168 қаулысына қосымша
Глубокое ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№
Ұйымның атауы
Тәрбиеленушілердің саны (адам)
Бір айда тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың мөлшері, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырыстың жалпы көлемі, теңге
Бір айға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері, теңге
БАРЛЫҒЫ
оның ішінде:
оның ішінде:
Толық күн болатын
Толық емес күн болатын
Толық күн болатын
Толық емес күн болатын
1
"Белоусовка бастауыш мектебі-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима Глубоковского района К. Байгонусов
Приложение
к постановлению
Глубоковского районного
акимата № 168 "02" 04 2018 г
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Глубоковскому району на 2018 год
№
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Объем государственного образовательного заказа на дошкольное воспитания и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
ВСЕГО
в том числе:
в том числе:
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс Белоусовская начальная школа-детский сад"