Глубокое ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 9 тамыздағы № 417 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 тамызда № 5-9-178 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1,2,3,4,5,6 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
1 қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік –аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
2 қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
3 қосымша
Жайылымдардың оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
4 қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
5 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 417 қаулысына
6 қосымша
Ауылдық округте орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов по Глубоковскому району
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 9 августа 2018 года № 417. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2018 года № 5-9-178
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов по Глубоковскому району согласно приложениям 1,2,3,4,5,6 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Приложение 1
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно – территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение 3
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Приложение 5
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6
к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 07 августа
2018 года № 417
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при сельском округе