2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-9-191 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-190 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30987 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25510 мың теңге;
2) шығындар – 32115,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1128,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1128,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1128,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13706 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2019-2021 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 28/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-9-191. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-190) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30987 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25510 тысяч тенге;
2) затраты – 32115,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1128,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1128,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1128,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019);
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Алтайский на 2019 год в сумме 13706 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

7. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32650 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8724 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23926 мың теңге;
2) шығындар – 33002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 352 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 352 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11900 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 255680 мың теңге;
2) шығындар – 311599,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2017,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2017,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2017,9 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

7. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32650 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8724 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23926 тысяч тенге;
2) затраты – 33002 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -352 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 352 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 352 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019) ).
8. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2019 год в сумме 11900 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 309582 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53902 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 255680 тысяч тенге;
2) затраты – 311599,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2017,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2017,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2017,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

10. 2019 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 8501 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71612,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 348,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47257 мың теңге;
2) шығындар – 74156,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2544,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2544,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2544,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Аудандық бюджеттен Ертіс ауылдық округінің бюджетіне берілетін 2019 жылға арналған субвенцияның көлемі 13013 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 14.06.2019 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44495,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35595,2 мың теңге;
2) шығындар – 45021,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -526,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 526,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

10. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Глубокое на 2019 год в сумме 8501 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 71612,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24007 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 348,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47257 тысяч тенге;
2) затраты 74156,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2544,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2544,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2544,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Иртышского сельского округа на 2019 год в сумме 13013 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.06.2019 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 44495,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35595,2 тысяч тенге;
2) затраты – 45021,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -526,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 526,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1001 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1001 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2019 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14419 мың теңге сомасында ескерілсін.
23. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52518,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14061,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38457 мың теңге;
2) шығындар – 53296 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -777,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 777,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 777,5 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Аудандық бюджеттен Тархан ауылдық округінің бюджетіне берілетін 2019 жылға арналған субвенцияның көлемі 10728 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 14.06.2019 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44967,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12818,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32149 мың теңге;
2) шығындар – 46329,3 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1001 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1001 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ушановского сельского округа на 2019 год в сумме 14419 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52518,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14061,5 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38457 тысяч тенге;
2) затраты – 53296 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -777,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 777,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 777,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
24. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета в бюджет Тарханского сельского округа на 2019 год в сумме 10728 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.06.2019 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
25. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 44967,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12818,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32149 тысяч тенге;
2) затраты – 46329,3 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1361,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1361,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1361,5 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2019 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14421 мың теңге сомасында ескерілсін.
27. 2020-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті 40, 41 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
28. 2020-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 42, 43 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1361,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1361,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1361,5 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
26. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Черемшанского сельского округа на 2019 год в сумме 14421 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2021 годы согласно приложениям 40,41.
28. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2021 годы согласно приложениям 42,43.

30. 2020-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті 46, 47 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
31. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 28/2-VІ шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті

30. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2020-2021 годы согласно приложениям 46,47.
31. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Калигожин
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года
№ 28/2-VI
Бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2019 год