Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 наурыздағы № 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 наурызда № 5575 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 22.04.2021 № 03 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2018 жылғы 24 наурыздағы № 7 хаттамасының негізінде, Глубокое ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Глубокое ауданы әкімінің орынбасары Кимасов Сергей Борисович тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары Кимасов Сергей Борисовичке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 24 марта 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2018 года № 5575. Утратило силу - решением акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 03
Сноска. Утратило силу - решением акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола № 7 от 24 марта 2018 года на заседании комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Глубоковского района Восточно-Казахстанской области, аким Глубоковского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Глубоковского района.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Глубоковского района Кимасова Сергея Борисовича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Глубоковского района Кимасова Сергея Борисовича.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов