"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 26/5-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/16-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 5579 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 34/8-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 18.09.2019 № 34/8-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-3 - тармағына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 26/5-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3337 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген, Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
6 – тармақтың 10)-тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"10) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Жан басына шаққандағы орташа табыстың шегі ең төмен күнкөріс деңгейінің бір еселік мөлшерінде белгіленсін.";
10-2-тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10-2. Жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай нәтижесінде өмірлік қиын жағдай туындаған кезде зардап шеккен азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек жұмылдыра дайындау, азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар саласындағы бас маманның берген Глубокое аудандық әкімдігі бекіткен тізім бойынша алушыдан өтініш талап етпей 20000 теңге мөлшерінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Баймульдинов

О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 26/5-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/16-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 апреля 2018 года № 5579. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 сентября 2019 года № 34/8-VI
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2019 № 34/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 26/5-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3337, опубликовано 23 мая 2014 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 10) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"10) лица, находящиеся на учете службы пробации;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Установить порог среднедушевого дохода в размере однократной величины прожиточного минимума.";
дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
"10-2. Единовременная социальная помощь гражданам, пострадавшим в случае наступления трудной жизненной ситуации образовавшейся в результате сложившейся чрезвычайной ситуации местного масштаба оказывается, по спискам, утверждаемым Глубоковским районным акиматом по представлению главного специалиста в сфере мобилизационной подготовки, гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций без истребования заявлений от получателей в размере 20000 тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата
А. Баймульдинов